Krasnoludy vs Bretka

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gashlug
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Trzeszczące Lasy
Kontakt:

Re: Krasnoludy vs Bretka

Post autor: Gashlug »

No to teraz widać, że kontakty z zielonymi mają ogromny wpływ na krasnoludy. Te ostatnie stały się równie nieprzewidywalne w zachowaniu :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

A biedny Zabojca Smokow nie posmakowal nawet walki?

Fajny raporcik... jakis szkic pola bitwy by sie przydal jednak... Szkoda ze geniek Bretonski uciekl na pocztku bitwy, moze byloby ciekawiej (wierze ze wynik bylby podobny, ale przynajmniej byloby o czym opowiadac :wink: ).

pzdr!
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Niestety, Karek nie dobiegł nawet do walki. Nie dane było mu umrzec tego dnia ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
geb
Wałkarz
Posty: 84

Post autor: geb »

Świetny raport! Klimat jak z prozy Sapkowskiego (ten rubaszny humor...). O ile większość raportów, jak dochodzi do opisu manewrów i starcia staje się odrobinę nużąca to w tym przypadku aż zbliżyłem gębę do monitora coby nie uronić ani słówka:)

Aha i proszę mi nie mówić że mój post to nekromancja:) Po prostu musiałem wyrazić swój aplauz dla stylu Rakso

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Patrz na daty zanim coś skomentujesz :roll:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Moim skromnym zdaniem ,nekromancja ,ale niegroźna. Nie mówimy o odkopywaniu tematu sprzed 2 lat pt ,,Jaką armie wybrać''. Tylko o wyrażeniu swojego podziwu dotyczącego Battle Reportu.

PS. Jak już reanimujemy to na maksa. Rakso =D>
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hehe... już zapomniałem, że kiedyś popełniłem taki raport :) miło, że ktoś go jeszcze odkopał i nadal się podoba :)
Przypomniał mi stare, dobre czasy... ehhh... muszę wreszcie zagrać :/
Obrazek

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

właśnie przypomniałeś mi o jednej z najbardziej haniebnych porażek w mojej karierze...

ODPOWIEDZ