Nieproszeni goście - Imperium przeciw Leśnym Elfom

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Nieproszeni goście - Imperium przeciw Leśnym Elfom

Post autor: Legion »

Obrazek

– Gustawie Martinez! Jest pan oskarżony o zignorowanie rozkazów, znieważenie przełożonych, tchórzostwo, podjudzanie do buntu, bunt i zdradę.
"Pan"? Wczoraj mówili per "dziesiętnik szermierzy", czyżby to kres mojej wojskowej kariery?
– Imperium jest państwem prawa – ciągnął kapłan Vereny. – Dlatego zebraliśmy się tu ustalić prawdę i dokonać sprawiedliwego osądu. Jeśli życie panu miłe, przysięgając na wszystkich bogów prawości, proszę opowiedzieć o szczegółach ekspedycji, w której Czasu Lata, roku 2522, pan uczestniczył.
Trzeba ostatecznie pogodzić się z rolą kozła ofiarnego.


Zapraszam do lektury mojego raportu ze starcia Imperium przeciw Leśnym elfom.

http://bitewniaki.polter.pl/WFB-Niepros ... cie-c21084
Ostatnio zmieniony 6 lut 2013, o 20:48 przez Legion, łącznie zmieniany 1 raz.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

=D> Kolejny świetny raport w ciekawej konwencji. Brawo!
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Naprawde fajne =D> =D>
Bardzo podobal mi sie klimat imperium
Jest tego wiecej ?? :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Mi w tym raporcie przede wszystkim podoba się klimat... Leśnych Elfów :) Sevi rozegrał bardzo elegancką partię i o ile się nie mylę zanotował pierwsze zwycięstwo nową armią :) Wg opisu każdy ruch był przemyślany, a dodając do tego krztę szczęścia starcie nie mogło zakończyć się innym wynikiem :)

Super opisy kniei - dzicz wyłania się spod każdego kamyka ;)

Gratulacje, raport udany =D>

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Trochę pechowo rozlosowały się tereny - stworzyły istną zaporę w poprzek stołu, reszta to wyrachowana elfia defensywa i moje tłuczenie łbem w mur (bagno ;) ), ciekawe jak poradziłbym sobie grając Bretońcami? hmmmm...
Eltharion pisze:Jest tego wiecej ?? :wink:
Póki co nie, ale jak Sigmar da i utrzymam się na trzecim roku, to zapewne jeszcze stoczę parę godnych spisania bitew :)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Kraggo pisze:a dodając do tego krztę szczęścia starcie nie mogło zakończyć się innym wynikiem :)
Tak, wkońcu miałem trochę więcej szczęścia ;)

Bitwę grało się bardzo fajnie, gratuluję Legionowi wspaniałego raportu =D> :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bardzo fajny raport; ciekawa bitwa i dobre fotki.
Ale największe brawa za świetną otoczkę fabularną =D>
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Raport świetny, fajnie się czytało. Na początku mojej przygody z WFB też pisałem takie raporty, ale już dawno mi się to znudziło.

Jaki był wyrok na tego nieszczęsnego dziesiętnika? :)

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Za dziesiętnikiem mieli wstawić się Sigmaryci (a oni dużo mogą ;) ), jednak później postanowiłem nie rozwlekać niepotrzebnie tekstu.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Legion pisze: Póki co nie, ale jak Sigmar da i utrzymam się na trzecim roku, to zapewne jeszcze stoczę parę godnych spisania bitew :)
Tylko ty tam piszesz raporty ?? :shock:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Nie bardzo rozumiem, tam, czyli na polterze? kilka można znaleźć, wystarczy wybrać opcję "Raporty bitewne" ;) i moje nie są jedynymi, raczej debiutują :)
W sumie do przesłania tekstów no poltera zachęcił mnie mini konkurs, który zorganizowali, ale mają tez inne zalety: porządna korekta pisowni gratis :)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Gratuluję. Naprawdę fajny tekst. Szkoda tylko , że taki krótki. :D
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Omeno
Warzywo
Posty: 12

Post autor: Omeno »

Ładnie opisane i bitwa też ładna, szkoda jedynie, że tak głupio straciłeś Driady. W dalszym ciągu namawiam gracza WE na zainwestowanie w większość ilość Driad.

ODPOWIEDZ