Bitwa pod Tol Anare: DE vs HE 1750 Pkt

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Brat_Kruger
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Kanzas

Re: Bitwa pod Tol Anare: DE vs HE 1750 Pkt

Post autor: Brat_Kruger »

Tura 4

Walki chwilowo ustały. Ellyrianie okrążali przeciwnika nieustannie posyłając w jego kierunku strzały zaś mroczna magiczka nieustannie i jednocześnie nieudanie próbowała czarami zabić nieuchwytnych jeźdźców. Straż feniksa dogoniła posiadacza latającego potwora. Magowie wytężali wszystkie swoje moce by zabić pogromców białych Lwów, leczu dało się zabić tylko kilku wojowników Czarnej Gwardii. Hydra nadal niewrażliwa była na nasz ostrzał. Rozjuszeni czarno-gwardziści ruszyli w kierunku łuczników.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Brat_Kruger
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Brat_Kruger »

Tura 5

Ellyrianom musiały się skończyć strzały – zaszarżowali ostrzeliwany wcześniej oddział- pozbawiając życia wrogiego maga, pozostali wojownicy utrzymali się jednak dzielnie. Kryjący się w lesie łucznicy podeszli na tyle blisko by wypuścić salwę w kierunki czarnej gwardii. Kolejnej już nie zdążyli – gwardia dopadła również ich i wybiła do nogi. W tym samym momencie blondowłosa adeptka magii nagle zatoczyła się i upadła. Wtedy jeszcze nie wiedziałem co się stało - czy zginęła w walce – czy też została zastrzelona przez elfickich kuszników. Po bitwie odnaleziono jej ciało przebite bełtem kuszy. Dalej obok nich obsługa wyrzutni włóczni została rozszarpana przez hydrę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Brat_Kruger
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Brat_Kruger »

Tura 6

Bitwa dobiega końca. Walka ellyrianów z włócznikami skończyła się po długiej wymianie ciosów klęską tych ostatnich. Zmasowany ostrzał czarnej gwardii pozbawia życia jeszcze kilku wojowników- ale nie udaje się odbić zdobytego przez nich sztandaru białych lwów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Okupione krwią niewielkie zwycięstwo wysokich elfów.

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

świetny raport =D> bardzo fajna bitwa - super zdjęcia. Jestem pełen podziwu, że chciało wam się stawiać wszystkie te znaczniki i pstrykać fotki, ale było warto - wszystko jest bardzo przejrzyste. Gratulację obu stroną! No i oczywiście Helfy wygrały ;D - prawidłowo. Jeszcze raz gratuluję.
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dobre zdjęcia w dużej ilości, obie armie pomalowane, ładne tereny, znaczniki... to wszystko zasługuje na duży "+". Do tego brawa =D> za to że wam się w ogóle chciało :wink:
niestety dużym minusem jest tekst (powtórzenia, proste błędy, itd) oraz sama otoczka fabularna, a raczej próba jej wplecenia na silę.

Ogólnie przyjemny raport i jeszcze raz brawa za włożoną pracę =D>
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Super ze zadaliscie sobie tyle trudu ze strzałkami, 'wybuchami' i tak dużą ilością zdjęć. Wiecej takich raportów!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Vincenty
Warzywo
Posty: 17

Post autor: Vincenty »

Raport wg mnie świetny .
Praca raz włożona w znaczniki itp na pewno się opłaci , bedą wykorzystane w następnych bitwach.

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Byłem nieco zaskoczony czytając podsumowanie, iż... wygrały wysokie elfy. Z przebiegu bitwy nie było czuć tego zwycięstwa :) Czarna straż pokazała klasę!

Na plus porządne zdjęcia, tereny, modele... Na minus to naciągane zwycięstwo :P

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

Fajny raport, przyjemnie się czytało i bardzo dobre zdjęcia i znaczniki. Gratulacje, choć jestem zawiedziony, że HE wygrały :[

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Mnie również się podobało, warto było czekać. =D>
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Najlepszy w tym raporcie był assasyn !!
Zdalem sobie sprawe jak dawno nim nie grałem i jaki super ma klimat :wink:
Gratluje zwycięstwa HE (za króla feniksa !!)
Fajnie że dodałes jakas fabułe :roll:
Aczkolwiek nie wiem czemu napisales ,, obsługa włóczni'' a nie poprostu balisty albo szponu orła

PS: Nadal uważam ze powinno być Tor Anare
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Szkoda, że jednak brak takiego "suchego" raportu pod kolejnymi sekwencjami fabuły. Ja się w pewnych momentach nie łapałem co jest co i jak się stało, że punkty tak się rozłożyły :) Za to cała reszta wyśmienita, gratulacje!
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Brat_Kruger
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Brat_Kruger »

Arbiter Elegancji pisze: niestety dużym minusem jest tekst (powtórzenia, proste błędy, itd) oraz sama otoczka fabularna, a raczej próba jej wplecenia na silę.

=D>
mam tego swiadomość - niestety -brak u mnie talentu pisarskiego (sekwencje o assasinie pisał George, resztę ja) i brak czasu. Normalnie żeby zagrać to już z miesiąc wcześniej musimy uzgadniać terminy bo: praca, rodzina, mała córeczka która chodzi spać o 21-22 i wstaje 5:30-6:00 rano - i nie da posiedzieć przy kompie.

ale zobaczymy - na razie to 1 raport, z następnym może fluffowo będzie lepiej (prawdopodobnie He vs Dwarfs).

co do braku opisu "technicznego" co się działo - to raczej albo taki jak jest - albo tylko "techniczny"

punkty na koniec wyglądały następująco:

Zdobycze DE:
185 mag
110 archers
212 LSG
280 WL
100 sztandar WL
56 ellyrianie (połowa)
100 RBT
100 1 ćwiartka

razem 1143 pkt


Zdobycze HE
85 warriors
85 DR
145,5 połowa BG
227 Cold One Knights
170 shade
150 mag
336 Hero na mantikorze
87,5 hydra (połowa)
100 zabicie generała
100 1 ćwiartka
razem 1486

Różnica 343 pkt

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Czyli 12 : 8 ... nieźle :roll:
Ja zniecierpliwoscia czekam na twoj nastepny raport (I juz trzymam kciuki za HE)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
George
Plankton
Posty: 2

Post autor: George »

Bitwa niestety zakończyła się moją porażką,aczkolwiek od momentu kiedy już zdołałem przedrzeć się przez ostrzał i dopaść do gardła HE było już całkiem przyjemnie.Niesety manticora została pokonana prze Fenix guard o jedną turę za wcześnie co wyciągnęło ich już poza zasięg Black Guardów.A śmiem przypuszczać że FG zostaliby również przemieleni przez BG w równym stopniu co WL. :D

Awatar użytkownika
Morghur
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Morghur »

Brawo =D> Świetny raport. Oby takich więcej.

I dobrze że wygrała słuszna strona
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Brat_Kruger pisze:
Arbiter Elegancji pisze:
co do braku opisu "technicznego" co się działo - to raczej albo taki jak jest - albo tylko "techniczny"
Ojj, wydaje mi się że niekoniecznie :) Warto technicznie zrobic inną czcionką nieco poniżej ;) Widziałem coś takiego w kilku raportach i dobrze ze sobą współgrało.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Świetny raport i zdjęcia =D> Szkoda iż Mroczne Elfy przegrały bo to na nich jednak liczyłem :evil:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Też nie cieszy mnie porażka mrocznych elfów, ale trzeba ci przyznać, że raport świetny. Należą się wielkie =D>
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

wyrażę się tak : :D

ODPOWIEDZ