Krwawe Przyrzeczenie

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Re: Krwawe Przyrzeczenie

Post autor: Zeppelin »

czatało się zupełnie jak serię Zabójców =D>
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

Ulf Trygvasson? Widziałbym tam inne imię ;)
Marcet sine adversario virtus

Minas Kolmar

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Czemu inne? Fakt, nazwisko kojarzy się z pewnym norweskim królem, ale to źle?
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

Gniewko pisze:Czemu inne? Fakt, nazwisko kojarzy się z pewnym norweskim królem, ale to źle?
Nieee, przeciwnie, bardzo fajne, mi się nieodmiennie kojarzą z Sygrydą, "Bolesławem Chrobrym" Gołubiewa i jednymi z najlepszych chwil w moim czytelniczym życiu :)
Marcet sine adversario virtus

Minas Kolmar

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Wieloksiąg Gołubiewa to absolutna klasyka powieści historycznej. Szkoda tylko, że tak niedoceniana.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Post autor: Erol »

Nie ma co dużo pisać po prostu mega, zaje raport =D> =D>
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

Awatar użytkownika
Andrew
Masakrator
Posty: 2196
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Andrew »

taaaa... =D>
XIII Kohorta Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Słowian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Słowian »

Przepiękny raport, brak słów, ogromne brawa =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> poproszę o więcej.
"When you're a goblin, you don't have to step forward to be a hero-everyone else just has to step back!" - Biggum Flodrot, goblin veteran

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ambrozja!

cold turkey
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: cold turkey »

Raport bardzo ładny, ale co z tego skoro bez zdjęć. Naprawdę dla czytelnika jest sto razy lepiej gdy są jakiekolwiek zdjęcia z bitwy.
HE 2.5k

Awatar użytkownika
Dasieq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Dasieq »

Obraz wystarczy mieć w głowie kiedy czyta się raporty Gniewka. Na tym polega jego fenomen że tworzy świetne raporty i zdjęcia są moim zdaniem wręcz zbędne. Sam chciałbym umieć tak świetnie operować słowem.
"Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych"

Awatar użytkownika
Mortyr
Wałkarz
Posty: 75
Lokalizacja: England obecnie

Post autor: Mortyr »

Zgadzam się z przedmówcą. To co tworzy Gniewko to bardziej literatura niż raporty, zdjęcia zbędne. Jeśli już wstawiałbym tu cokolwiek to raczej artystyczne szkice niż zdjęcia figurek.

PS: No i oczywiście brawa za sam tekst =D> =D> =D>
It`s only fun if they run!
MUKER pisze:A klopy tylko dwa razy wziołem dwie (ostrzegano mnie, że to przynosi pecha - nie wierzyłem):
1) vs dwarf
ja zaczynam, faza magii pierwszy smitting klopa wybucha, drugi smitting druga klopa wybucha i tyle w tym temacie

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Świetny raport. Przyczepię się tylko do jednego. Czy zabójcy nie opuszczali twierdz i nie ruszali na samotne poszukiwania śmierci? Bo opisałeś to tak, jakby zabójcy mieszkali w twierdzy, a to się raczej nie zdarza.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Powiedzmy, że zbiegiem okoliczności akurat tam przebywali, a nie byli stałymi mieszkańcami.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Trochę odświeżę temat, bo dopiero teraz nadrabiam zaległości z długiej nieobecności na forum. Przeczytałem każdy Twój "raport" i wśród wszystkich wspaniałych opowiadań, to było chyba najlepsze. Świetnie oddałeś klimat krasnoludzkiej twierdzy i samych kazadów. Mam wrażenie, że większość ludzi pisze o nich albo z pogardą albo z przesadnym patosem, co też nie jest dobre. Wielkie brawa =D> =D> =D> Krasnoludy i Brettonia - moje dwie ulubione armie, zwycięstwo nad chaosem i wszystko to zgrabnie przedstawiane w mistrzowskim opowiadaniu Gniewka. No to po prostu nie mogło się nie udać :wink:

=D>

ODPOWIEDZ