Bitewka na 2,5K Orcs and Goblins na Deamons of Chaos

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

fajne :D ale jakim cudem zginą bloodthirster?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Podejrzewam że mógł nie zdać przypadkiem testu inicjatywy :P
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Neferkamin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Telford
Kontakt:

Post autor: Neferkamin »

Dostał z baśki, w drugiej turze nie mógł uderzać i niestety zdezintegrował się przy break teście :/ pechowy rzut, ale cóż począć :-)

maciejdon
Plewa
Posty: 9

Post autor: maciejdon »

Fajne
Szkoda, że tak dużo woja nie pomalowane.

Awatar użytkownika
Neferkamin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Telford
Kontakt:

Post autor: Neferkamin »

To moja druga armia i dopiero teraz znajduję chwile czasu na malowanie. Poza tym większość czasu pochłania dom i robota więc ciężko wykombinować chwilę.
A podchodzę do tego tematu tak: wolę sam pomalować całą armię niż komuś zapłacić za to (choć pewnie by lepiej wyglądały). Zresztą ostatnio walczyłem nad zrobieniem makiety. (Składana na pół - więc żona nie rzuca się tak o miejsce, które zajmuje :-) ) Dla zainteresowanych - całkowity koszt owej makiety, którą można podziwiać na zdjęciach to: 9 GBP Playwood 12mm 96" x 48" (co później zostało skrócone do wymiarowych 72" x 48"), 1 GBP - 20 KG building sand (wykorzystałem może kilogram), 1 GBP Wood Filler (Na przykrycie nierównych i nieładnie wyglądających boków makiety), 1GBP Czarna litrowa farba plakatowa (zamalowany wood filler), 10GBP - 2 pudełeczka trawki statycznej GW, no i niestety na co się wykosztowałem 21 GBP 3 spray'e dwukolorowe STONE (efekt kamienia), 3 GBP Zawiasy. Suma 46 Funtów. Można ją zrobić o wiele taniej i wydaje mi się, że w Polsce koszt doszedł by maksymalnie do 100 PLN.

ODPOWIEDZ