Kanał Bearded Unclean 'Un

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Słowian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Re: Kanał Bearded Unclean 'Un

Post autor: Słowian »

Dzięki za raport. Pytanie mam specyficzne. Jak druga strona zareagowała na przegraną z powodu scenariusza? Jakieś represje czy propozycja zmian/rezygnacji z nagłej śmierci ?
"When you're a goblin, you don't have to step forward to be a hero-everyone else just has to step back!" - Biggum Flodrot, goblin veteran

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Od początku bardzo się skupiała na tym, ze mam taka opcje wygranej, wrecz w pierwszej turze poszła tylko delikatnie do przodu, zakałdając, ze sie rzuce na ten obelisk.
Jak sie w drugiej okazało, ze nie mam zamiaru, to poszła po punkty.
Duzym minusem mechaniki jest to, ze jedne rzut (inicjatywa) w tak oczywisty sposób moze przesądzic o wyniku, no ale w sumie w inne systemy tez często gra sie stawiając na jakis konkretny rzut/test.
Robiąc ten raport zauwazyłem, ze gdyby dzikusy zostały w odwodach, a ziaziu poszli robic tylko mangler, trole i swinie, to nie miałbym jak zajać tego obelisku chyba, bo byłby zbyt dobrze strzezony.
Generalnie oboje uznajemy sudden death za fajna opcję, szczególnie ciekawie maja dzieki niej te armie, ktore mogą sie wystawić w rezerwach.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Moje poczynania na ostatnim 'Make Way!'

https://www.youtube.com/watch?v=4MRgczt1zDc
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Szkoda że tak nieczęsto cos wrzucasz :(
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Też chciałbym wrzucac cos wiecej, ale prawda jest taka, ze do sierpnia br. zagrałem na 1 turnieju.
Teraz juz się wziąłem za siebie, i gram przynajmniej raz na miesiac, niestety nie zawsze mam czas zeby usiaśc do materiau i coś nagrac.
Zaden ze mnie pro-player, ale mam nadzieje, ze da sie to oglądać ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Ogląda się świetnie, Dla mnie jesteś najlepszym battle reportem zaraz za Thesustainblecenter i oncebittenem (którzy są moimi guru :mrgreen: ), jeśli chodzi o jakość zdjęć, tembr głosu i sposób narracji i w dodatku jesteś stąd i jesteś z tego dumny :D
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dziękuję, miło to słyszec/czytac :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

He he.jestem w internetach;) jesli chodzi o przebieg bitwy to przegralem gdy zaurusi nie zdali strachu w walce z krasnalami.majac stuborna w lesie i atakujac pierwszy przy wsparciu magii life mialem szanse przepchnav ten klocek.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Przegrałęs w fazie wystawienia :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ