Kolejne Starcie Elfy vs Chaos

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Kolejne Starcie Elfy vs Chaos

Post autor: Warlordus »

Hej wszystkim
Wiem że od pewnego czasu nie było żadnego Raportu. Było to spowodowane sprawami prywatymi (studniówka itp).
Niemniej jednak dziś udąło mi sie zagrac kolejne starcie Fantasy Battla: Tym razem ponowne starcie moich Elfów Wysokiego rodu
z armią wyznawców mrocznych bogów: Wojowników Chaosu!!!

Armie:
WoCH
Lordowie:
Sorcerer Lord -270
Helm of Foresight, talisman of greater shielding

Core:
Wasterland Warriors - 198
full command, shields
20 Barbarians - 75
full command, shields

5 warhounds - 35
5 warhounds - 35

Special:
Wasteland Knights - 200

Rare:
Crusher Knights - 235
muzyk, daemon weapons

Parktycznie ta sama armia co ostatnio. Jedyna zmiana to 1 większy oddział maruderów zamiast 2 mniejszych.

Natomiast Elfy zmieniły się sporo:
HE
Heroes:
Mage 130
Dispel Scroll, Level 2

Core:
5Elein Reavers 90
Champion

8 Highborn Lancers 179
Full Command

28 Sea Guard 338
Full Command

Special
10 Lion Guard 180
Full Command, Skirmish

10 Swordmasters 160
Full Command

Sea Guard Reaper 75
Repeating Shot

Zmian sporo w porównaniu do poprzedniej armii.

Rozstawienie:
Obrazek
Standardowy układ. U Elfów w centrum duży oddział Sea Guardów, po bokach jednostki specjalne, a na flankach oddziały kawalerii. Z Kolei po stronie chaosu Centrum stanowią oddziały Rycerzy i Crusherów ze wsparciem warhoundów, oba oddziały piechoty na skrzydłach.

Tura 1: WoCH
Obrazek
Moloch Zakutych łbów rusza do przodu, ale ostrożnie, by uniknąć niepotrzebnych starć zbyt wcześnie. W fazie magii Zaklęcia Sorcerera są skutecznie niwelowane przez maga Elfów.

Tura 1: HE
Obrazek
Kawaleria i Speciale ruszają naprzód z okrzykiem ,,Za ulthuan'' na ustach, jednakże pomimo narobenia hałasu rzaden z oddziałów nie nawiązuje bliskiego kontaktu z wrogiem. Sea Guardzi wypuszczaja deszcz strzał, który przetrzebia pędzących rycerzy chaosu. Ledwie dwóm udaje sie ujść z życiem.

Tura 2: WoCH
Obrazek
Piesni mrocznych bogów brzmią na ustach Wojowników w trakcie natarcia na odsłonięte oddziały elfickie. Reaverzy zostają zmasakrowani przez Skullcrusherów, niedobitki zostają pożarte przez ogary chaosu. Jednakże na drugim skrzydle światło Ulthuan świeci jasno, tak wieć swordmasterzy odpierają natarcie zakutych w blachy wojaków.
Obrazek

Tura 3: HE
Obrazek
Rządza przelania krwii za khorna zaślepiła splugawione wojsko. W swojej furii doprowadzili do sytuacji w której są całkowicie odsłonięci. Elficki dowódca natychmiast wykorzystał zamieszanie powstałe w trakcie walk na prawym skrzydle i udielił wsparcia Lwiej Gwardii. Ci przygotowani do walki z potworami rozbijają oddział rycerzy khorna. Z kolei na drugim skrzydle Swordmasterzy zwróceni frontem do wroga swoimi mieczami kroja na prawo i lewo masakrujac cały oddział wojowników. Nieliczni którzy próbowali uciekać takze zostali zaszlachtowani przez wielki dwuręczne miecze Elfów. W tym samym czasie Oddział Lancierów przygotowuje natarcie na Barbarzyńców wśród których znajduje się wrogi dowódca,jednocześnie zmagający się z deszczem strzał i ognia lecącymi od strony Formcji Sea Guardów z magiem na czele.
Obrazek
Widząc porażkę swych wojsk, Lord chaosu salwuje sie ucieczką. Niedobitki z jego armii zostaną wybite co do jednego przez wojska Elfów, które nie poniosły w starciu prawie żadnych strat.

W najbliższym czasie planuję jeszcze bardziej rozszerzyć swoją armię Elfów, tak, by móc robić raporty na 2500 punktów. Dajcie znać czy wam się podobało (zdjęć nie ma, bo aparatu zapomniałem :( )
Ostatnio zmieniony 2 lut 2016, o 16:11 przez Warlordus, łącznie zmieniany 1 raz.
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

Awatar użytkownika
Skiter
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Skiter »

Jakim cudem SG rozstrzelali CK? S 3 przeciw opancerzonej jeździe?

Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Warlordus »

Volley fire czyli 26 strzałów. Przebilo sie z 5 ale 3 jedynki rzucił na save
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Zawsze mi się podobają te raporty. Są krótkie, konkretne i jakoś tak rozbudzają chęć do gry.
W tym samym czasie Oddział Lancierów przygotowuje natarcie na oddział w którym znajduje się wrogi dowódca, którego oddział zmaga się z deszczem strzał i ognia lecącymi od strony oddziału Sea Guardów z magiem na czele.
Nie za dużo tych oddziałów w jednym zdaniu? :D

Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Warlordus »

Pardon, jak to pisałem byłem trochę zmęczony, ale zaraz poprawię ;) Dzięki za zauważenie.
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

ODPOWIEDZ