Batrepy 9th age prosto z war roomu!

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
selvas
Plewa
Posty: 9

Batrepy 9th age prosto z war roomu!

Post autor: selvas »

Cześć wszystkim!
Mam zaszczyt przedstawić wam nowy kanał na YT, stworzony przez grupę fanatyków T9A i oldhammerowych PUDEŁEK :)

Naszą misją jest dostarczać wam co tydzień, btarepy ze świata T9A i prostokątnych ujęć figurek na prostokątnych podstawkach.

Prosimy o wyrozumiałość względem naszego debiutu:

https://www.youtube.com/watch?v=OKHpAYq4wDc&t=2059s
Ostatnio zmieniony 27 lis 2017, o 17:07 przez selvas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Bardzo fajnie zrobione , nie ukrywam że milej by się ogladało po rodzimym języku :)

Kasspaa
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Kasspaa »

Jest i drugi odcinek War Box Gaming.
Zapraszam do oglądania i komentowania. Mam nadzieje że będzie się podobał :)
https://youtu.be/mHoOYJQ3kFE
Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, o 22:05 przez Kasspaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Taka jedna uwaga - starajcie się wklejać link z film od początku filmu a nie od połowy, bo to trochę irytujące. :wink:

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Drugi odcinek znacznie lepszy. Lepsze światło i jakość. Jakbyście drugą kamerę na statywie ustawili, żeby robić wcięcia zwłaszcza jak operatorowi trzęsie się ręka było by super. Napisiki, która jest faza ładne. Jeszcze na dole jakby cały czas się wyświetlało jak wyświetla się logo(fajny pomysł zresztą) Second turn - shooting

Generalnie propsy :)

Kasspaa
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Kasspaa »

MikiChol pisze:Taka jedna uwaga - starajcie się wklejać link z film od początku filmu a nie od połowy, bo to trochę irytujące. :wink:
Mój błąd, już poprawione :D

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Bardzo spoko, fajnie się oglądało. Brawo

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Super sprawa! Zdecydowanie lepsze niż opowiadana seria zdjęć z bitwy! Trzymam kciuki za wciągnięcie znajomych, żebyśmy mogli obejrzeć battle raporty z innymi armiami. Czekam za wampirami ;) pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

Ja się cieszę że pełne raporty jak mini war gaming, bo jeśli chodzi o zdjęcia właśnie z bitw to słabo wyglądają a tak to się super ogląda :) Powodzonka
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

gammem
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: gammem »

beszcza pisze:Super sprawa! Zdecydowanie lepsze niż opowiadana seria zdjęć z bitwy! Trzymam kciuki za wciągnięcie znajomych, żebyśmy mogli obejrzeć battle raporty z innymi armiami. Czekam za wampirami ;) pozdrawiam!
To na szczęście długo nie będziesz musiał czekać. Niebawem na kanale! :)

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

gammem pisze:
beszcza pisze:Super sprawa! Zdecydowanie lepsze niż opowiadana seria zdjęć z bitwy! Trzymam kciuki za wciągnięcie znajomych, żebyśmy mogli obejrzeć battle raporty z innymi armiami. Czekam za wampirami ;) pozdrawiam!
To na szczęście długo nie będziesz musiał czekać. Niebawem na kanale! :)
Panie to już kupuje whisky i czekam na film ;)

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Nareszcze ktoś to ogarnoł . Jedziecie z tym koksm
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

gammem pisze:
beszcza pisze:Super sprawa! Zdecydowanie lepsze niż opowiadana seria zdjęć z bitwy! Trzymam kciuki za wciągnięcie znajomych, żebyśmy mogli obejrzeć battle raporty z innymi armiami. Czekam za wampirami ;) pozdrawiam!
To na szczęście długo nie będziesz musiał czekać. Niebawem na kanale! :)
Nooo... bo Coca-Cola się już 3 dni chłodzi, a Pop-Corn zalega na pólce :wink:
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

gammem
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: gammem »

mnp21 pisze:
gammem pisze:
beszcza pisze:Super sprawa! Zdecydowanie lepsze niż opowiadana seria zdjęć z bitwy! Trzymam kciuki za wciągnięcie znajomych, żebyśmy mogli obejrzeć battle raporty z innymi armiami. Czekam za wampirami ;) pozdrawiam!
To na szczęście długo nie będziesz musiał czekać. Niebawem na kanale! :)
Nooo... bo Coca-Cola się już 3 dni chłodzi, a Pop-Corn zalega na pólce :wink:
O ile nic nas nie zaskoczy, to dzisiaj wieczorem na kanale obiecany odcinek :)

gammem
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: gammem »

Jednak nas coś zaskoczyło, ale na szczęście już jest. Czas opróżnić zalegające zapasy!
https://youtu.be/pA8nUqgSV5w

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Super!! Trochę późno ale zaraz włączam ;)

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Ponownie obejrzałem do końca =D>

Bardzo fajny pomysł z tym numerem tury w lewym dolnym rogu, fajnie że jest też logo danej armii.

Widać że w rozgrywkę wkręcaliście się od około połowy i że tak powiem im dalej w las tym przyjemniej się ogląda i immersja większa.

Gratulacje i podziękowania dla "kamerzysty" za to że poświęcił swój czas żebyśmy mogli obejrzeć kolejnego batrepa!

Oczywiście czekam na kolejnego and "Get the hell out of here!!" :wink:
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Fajna jakość i wszystko, ale ogromna masa błędów w zasadach. Wytrzymałem do drugiej tury. Jak chcecie nagrać jeszcze jeden batrep na 1.34 skontaktujcie się z Jarekk (jest z wrocka), może będzie wam mógł pomóc.

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Ale było fajnie, był klimat, był śmiech. Pod koniec przyznali że było dużo błędów ale ja oglądając grę przypomniałem sobie swoje pierwsze gry również pełne błędów, również pełne emocji i również pełne śmiechu i dobrej zabawy.

Po jakości i wykonaniu kolejnych odcinków widać że starają się jak mogą. Ja z drugiej strony próbowałem oglądać inne raporty bitewne w stylu pokaż slajdów + komentarz narratora, który najprawdopodobniej przed chwilą się obudził i moim zdaniem TEGO się nie da oglądać.

No ale kwestia gustu...
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

gammem
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: gammem »

mnp21 pisze:Ale było fajnie, był klimat, był śmiech. Pod koniec przyznali że było dużo błędów ale ja oglądając grę przypomniałem sobie swoje pierwsze gry również pełne błędów, również pełne emocji i również pełne śmiechu i dobrej zabawy.

Po jakości i wykonaniu kolejnych odcinków widać że starają się jak mogą. Ja z drugiej strony próbowałem oglądać inne raporty bitewne w stylu pokaż slajdów + komentarz narratora, który najprawdopodobniej przed chwilą się obudził i moim zdaniem TEGO się nie da oglądać.

No ale kwestia gustu...
Super, wielkie dzięki za te miłe słowa! :wink:

Generalnie nie wiem czy już to tutaj wspominaliśmy, ale każdy z nas zaczął grać troszkę ponad rok temu, więc stażem naprawdę jesteśmy świeżakami.
Ciągle się uczymy i niestety każdy błąd jest rejestrowany przez kamerę, co odczuwamy później żywcem w komentarzach :P Trochę tego jest, aczkolwiek nie tyle, żeby nie dało się oglądać. Stres przed kamerą też nie pomaga :)

Na pewno żaden błąd się już nie powtórzy i mam nadzieję, że będziecie oglądać kolejne odcinki. Piątka!

ODPOWIEDZ