Z Andrzejem przez blat - wideorelacja z turniejów

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Re: Z Andrzejem Przez Blat - wideorelacja z turniejów

Post autor: Napadzior »

Dobra, As nie zwracaj na nich uwagi.
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

As1 odpowiedz prosE na moje pytanie dotyczące ataków na twoją rodzinę...
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Moderator tego działu to żyje? Jakiś administrator może?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Laik pisze: 23 paź 2019, o 13:17
kleryk pisze: 23 paź 2019, o 13:03 gdzie jest moderator?
ordynator?
Ile dałeś furionowi za tą szopkę?
A moze dałes śliwkowi
lwieserce85 pisze: 23 paź 2019, o 15:08 As1 odpowiedz prosE na moje pytanie dotyczące ataków na twoją rodzinę...
?
Szanuje cię za twoją reakcję na moim pierwszym DMP. Więc powinieneś chyba zrozumieć że śmierci kogoś bliskiego stoi trochę wyżej niż gra w figurki. Cóż inni tego nie potrafią tego zrozumieć
Shino pisze: 23 paź 2019, o 14:39 a co jesli As jest po prostu wynajety przez Andrzeja, aby kiedy okaze sie, ze robil w raporcie blad, tamten przychodzil i derailowal temat, tak ze wszyscy o danej pomylce zupelnie zapominaja?

Iscie szatanski plan, nie powiem, choc pewnie #tak_bylo
Cóż psie cmentarny ciebie to w ogóle nie potrafię zrozumieć.
Napadzior pisze: 23 paź 2019, o 15:07 Dobra, As nie zwracaj na nich uwagi.
Masz racje bo to w ogóle nie ma sensu. Oby śliwek miał jaja wlebić kilka karniaków oszustom a nie tylko ustawiał mecze.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Lol ale gównoburza, a wszystko zaczęło się od szarży omena a teraz as wyzywa ludzi od psów cmentarnych nice XD
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

As....chcesz mi powiedzieć że warszawskie kluby płacą swoim członkom w nagrodach za przypierdalanie się do ciebie o to że 4ry lata temu musiałeś jechać z DMP do domu bo zmarł ci ktoś bliski z rodziny?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Japierdole, ale wstyd grać takimi modelami :<
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dobra, znudziło mnie to
Ostatnio zmieniony 24 paź 2019, o 07:18 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jak zwykle widzę trolling, ciekaw jestem kiedy z tego wyrośniesz.
Ja również twierdzę że Andrzej gra znacznie lepiej niż wcześniej - to fakt. Fajnie by było gdyby jednak grał zupełnie czysto, co jak widać jeszcze nie ma miejsca, a szkoda.
Jest na to wystarczająco dobry...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kobe
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: Kobe »

'jest na to wystarczająco dobry'

Znaczy że co, że jak się w opór słabo gra to można wałowac?
Super, idę dać kostki do piekarnika zaraz. Dobrze wiedzieć ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

widzę że jesteś nowy więc wytłumaczę - od blisko dekady krytykuje oszukiwanie. Co do Andrzeja, ma duże ambicje i jest wystarczająco dobry żeby robić wyniki nie oszukując, robiąc to oszukuje siebie i przeciwników.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Kocham to forum, nie zmieniajcie się chłopaki <3
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Andrzeju, zagramy sobie razem 1-szą bitwę w Poznaniu. Dawno nie graliśmy, chcę sie przekonać jak (czysto) grasz i jak (dobrze) przesuwasz figurki. Wystawię laurkę na forum po grze.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Nie wiem czy ktokolwiek zauważył, lecz Andrzej dał muteall i od 3 stron ma was gdzieś, walczycie jedynie z asem :)
Niech nagrywa dalej, może teraz będzie bardziej uważał, Champion jeden :)
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

As też odpuścił jak zadałem mu konkretne pytanie które obrazuje jego podejście do naszego środowiska.a szkoda bo był temat na naprawdę sytą rozmowę:(
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Jak ma się problem to powinno się to jasno przedstawić, bo później ciągnie się jak smród po gaciach. I wypominanie czegoś cały czas później jest bez sensu, z takimi dziewczynami się po prostu zrywa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

wow jaki fajny temat, taki w klimacie 2014 roku :) dzięki takim tematom to forum żyje, a już myślałem żeby założyć temat o polityce :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Powoli kończę ogarniać filmy ze Świdnika, gdzie wybrałem się w full naporowymi krasiami! Bardzo fajnie gra się czymś takim, chociaż na duże punkty mogłoby się nie sprawdzić.

1 bitwa vs Myth

Ułatwienie dla "łowców wałków":

1. Po traumie od toporków, którą miałem po grach vs krasie, byłem pewien że trafiają na 4+, a z błędu wyprowadził mnie dopiero Warx w bodajże 3 bitwie.

2. Żeby jednak wyrównać szansę, to za trafianie toporkami na 4+ postanowiłem sobie odjąć z rozpy 4 slayerów i grę zaczynałem z handicapem 100pkt, liczenie do 22 nie jest takie łatwe :D

3. Niedoczytałem że slayerzy nie mają scoringu, dzięki czemu straciłem scenariusz. W 4 turze myślałem że mam juz zaklepanego scena, a tu psikus, bo jest remis. Spokojnie mogłem go wygrać, wystarczyło zamienić longow miejscami ze slayerami. Cóż, bywa, 3 duże punkty stracone przez niedoczytanie.

4. Grindy - podczas walki z czołgiem oddawałem slayerami po śmierci z grindów, pomimo że mogą oddawać tylko ze zwykłych ataków, jak też rzucałem shieldwalla od grindów. Nie miało to na szczęście żadnego znaczenia, nawet nie społowiłem tanka a ten 1 czy 2 wardy shieldwalla też nic by nie zmieniły.

"Łowcom" życzę powodzenia w dokładnym studiowaniu mojej bitwy (może ufunduje nawet jakąś nagrodę dla najbardziej aktywnego??) Całej reszcie życzę miłego oglądania, mam nadzieję że uprzyjemnie Wam sobotni wieczór :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

slayerzy moga po wszystkichatakach oddawac, za wylaczeniem impactow

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Andrzej pisze: 26 paź 2019, o 12:11 Powoli kończę ogarniać filmy ze Świdnika, gdzie wybrałem się w full naporowymi krasiami! Bardzo fajnie gra się czymś takim, chociaż na duże punkty mogłoby się nie sprawdzić.

1 bitwa vs Myth

Ułatwienie dla "łowców wałków":

1. Po traumie od toporków, którą miałem po grach vs krasie, byłem pewien że trafiają na 4+, a z błędu wyprowadził mnie dopiero Warx w bodajże 3 bitwie.

2. Żeby jednak wyrównać szansę, to za trafianie toporkami na 4+ postanowiłem sobie odjąć z rozpy 4 slayerów i grę zaczynałem z handicapem 100pkt, liczenie do 22 nie jest takie łatwe :D

3. Niedoczytałem że slayerzy nie mają scoringu, dzięki czemu straciłem scenariusz. W 4 turze myślałem że mam juz zaklepanego scena, a tu psikus, bo jest remis. Spokojnie mogłem go wygrać, wystarczyło zamienić longow miejscami ze slayerami. Cóż, bywa, 3 duże punkty stracone przez niedoczytanie.

4. Grindy - podczas walki z czołgiem oddawałem slayerami po śmierci z grindów, pomimo że mogą oddawać tylko ze zwykłych ataków, jak też rzucałem shieldwalla od grindów. Nie miało to na szczęście żadnego znaczenia, nawet nie społowiłem tanka a ten 1 czy 2 wardy shieldwalla też nic by nie zmieniły.

"Łowcom" życzę powodzenia w dokładnym studiowaniu mojej bitwy (może ufunduje nawet jakąś nagrodę dla najbardziej aktywnego??) Całej reszcie życzę miłego oglądania, mam nadzieję że uprzyjemnie Wam sobotni wieczór :)
Ja pierdole ! Ja nie wierze co czytam :D
Weźta mnie uszczypnijta.
Andrzej to nie imię, to styl życia.

Godne pierwszego miejsca na masterze ;) Szanuję.

Nie wiem skąd padł pomysł na to aby Andrzej nagrywał filmiki udowadniające, że gra czysto. Ale doszło do jakiegoś nieporozumienia.

Nie mam nic do Andrzeja, jest sobie, gra w figurki, nie znamy się nawet. Ale fun jaki generuje jest ogromny. Tak trzymać. Szanujmy się, filmików oczywiście oglądać nie będę, ale jestem żywo zainteresowany wszystkim wokół tego tematu. Genialne, aż nie wierzę, że to prawda.

Ale tak, no. Sobotni wieczór mam już zrobiony ;)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2019, o 17:13 przez Napadzior, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ