Z Andrzejem przez blat - wideorelacja z turniejów

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Re: Z Andrzejem Przez Blat - wideorelacja z turniejów

Post autor: Mamut »

Napadzior pisze: 23 paź 2019, o 05:43 Szanuję rysuneczki, ale poświęcony czas pewnie zepsuje Ci zasada maksymalizacji modeli.
o wiele ważniejsza niż maksymailzacja modeli jest maksymalizacja oddziałów.
@laik
wg tego obrazka po prawej oba oddziały się mieszczą, piechota wchodzi róg do rogu a psy tak samo się dostawiają.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Laik pisze: 23 paź 2019, o 09:40
@Kleryk
Stara Tysko-Katowicka szkoła - jak oszukasz przeciwnika i wejdzie to znaczy że dobrze i wina oszukanego że dał się oszukać?
Nie zapomniałeś dodać szkoły Wrocławsko- krakowskiej ?
O czym jest ta dyskusja przepraszam bardzo.
Co chcesz udowodnić że oszustwo nie popłaca czy co?
Praktyka pokazuje coś zupełnie innego.
Przykład naszego Śliwka który dziwnym sposobem pomaga zwykłym wałkorzom jak furion czy Elrich ze schwarze bo przecież może.
Normalne jest to że możesz przeciwnika oszukać prosto w oczy i nie poniesiesz jakichkolwiek konsekwencji.
Więc zacznij od twojego klubu bo nie jesteś krystaliczny niestety

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

"co do samej gry andrzeja to nie ważne co jest na filmie a ważne na co zgodził się BBM podczas gry"

Obrazek
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

As1, ale nie olewaj kolegów. Lista ludzi, którzy nie mają żadnego pojęcia o taktyce jest długa!

Awatar użytkownika
jackie
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: wadowice

Post autor: jackie »

Laik - rozpatruję przypadek drugi na moim szkicu, w krorym oddziały stykają sie równo rantem z boku i psy wtedy sie dostawią. Boss to widział i ta "matematyka" mu odpowiadała wtedy:) Własną "matematykę" zostosował troszkę pózniej robiąc reform z wyjsciem Slanna z oddziału i przy teście breaka ba saurusach z prawej:) I ok. Andrzej na to przystał.

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Laik pisze: 23 paź 2019, o 09:40 @Kleryk
Stara Tysko-Katowicka szkoła - jak oszukasz przeciwnika i wejdzie to znaczy że dobrze i wina oszukanego że dał się oszukać?
proszę mnie wypisać z tej mowy nienawiści - nie stałem tam fizycznie przy nich jak grali te bitwę bo byłem wtedy zajęty łapaniem maski od Podwysa więc się nie wypowiem w kwestii tamtej sytuacji. Chyba większość osób komentujących była nieobecna na tym turnieju.

A Pana EveR proszę o wklejanie całej wiadomości " i co chłopaki ustalili między sobą aby przyśpieszyć grę i nie tracić czasu na dokładne mierzenie" chyba że chodzi Ci o manipulowanie mediami to spoko.
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
jackie
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: wadowice

Post autor: jackie »

Napadzior pisze: 23 paź 2019, o 05:43 Szanuję rysuneczki, ale poświęcony czas pewnie zepsuje Ci zasada maksymalizacji modeli.
Obowiązujecie cie tez weel przy szarży i po dotknięciu i domknięciu zetknie sie dwoch a nie np czterech bo jednostki stały na 1" od siebie przed szarżą.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Dajcie już spokój Andrzejowi, głupi nie jest, ogarnie temat. Tym bardziej, że po tych kontrowersjach słusznych lub nie i tak ma pod górkę. Nie chciał bym być na jego miejscu.
Swoją drogą to wszystko mi tam akurat poprawiło nieco humor.

Tylko nie pozwólcie by ten filmik z gremlinami, omenami i tempelami uśpił Waszą czujność.
Skupiacie swoją uwagę na filmiku a na horyzoncie niezły As powietrzny, pancerny z rękawa wyciąga i wygłasza swoje jasno sprecyzowane postulaty. On krzyczy, dlaczego nikt nie chce go usłyszeć ?
Odkryjmy prawdę orędownika hitlera, dostawania w zamian, południowego stanu umysłu, szkoły południowej, łódzkiej, krakowsko-wrocławskiej, zwykłych wałkarzy Furiona i Eldrichta, pomocnego Ślivka i stanu skupienia Laika. Tyle grubych środowiskowych tłustych tajemnic czeka na odkrycie a Wy akurat skupiacie się na dostawieniu kilku plastikowych figurków.
Musimy się zrzucić na Sekielskiego, Jackowskiego i Sumlińskiego. Coś czuję, że rozwikłanie tej zagadki wstrząśnie naszym światem. AtlAs trzyma nasz świat na swoich barkach, nie pozwólmy mu zawieść.
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

jackie pisze: 23 paź 2019, o 10:56
Napadzior pisze: 23 paź 2019, o 05:43 Szanuję rysuneczki, ale poświęcony czas pewnie zepsuje Ci zasada maksymalizacji modeli.
Obowiązujecie cie tez weel przy szarży i po dotknięciu i domknięciu zetknie sie dwoch a nie np czterech bo jednostki stały na 1" od siebie przed szarżą.
Tak, stały cal (chłopaki robili te ustawienie w 40min) ale również stały pod kątem takim, aby widzieć przód oddziału lekko wychylając się poza jego obrys. Jeżeli chciał widzieć przód musiał jeden róg mieć dalej odsunięty od oddziału i wtedy podczas robienia wheela możesz dostawić się 3 saurusami. Z resztą nie do końca chce mi się dochodzić czemu później Bigboss rzucał 11 kośćmi na hity w te gremliny(co chyba świadczy, że nie bił 4 saurusami), itp akcje bo cały filmik i tłumaczenie Andrzeja nie stawia go w pozytywnym świetle. Szanuję Twoje zaangażowanie w wykrywanie prawdy, ale ciężko Ci będzie to zrobić skoro Andrzej przesunął gremlina podczas dostawiania oddziału(co mógł zrobić również po combacie, ale tego nie zrobił na co BB mógł też odpowiedzieć, robiąc jakiś reform)+ napisał, że myślał, że się tam mieści, BB się zgodził i cała akcja była z dostawieniem nie była w żadnym stopniu świadoma ( czy jak to tam Andrzej napisał ) to czy mógł to zrobić czy nie nie ma znaczenia skoro było to nieświadome, bo w tej sytuacji można było zrobić wiele rzeczy. I kurła nie chce mi się pisać już dalej bo życie mam za krótkie na takie pierdolety.
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

A ja bardzo chętnie dowiem się o co chodzi Asowi.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Coś nadzwyczaj tolerancyjny jesteś dla naszych chłopaków z animosity za świecenie swastyką na ubiegłorocznych Mackach.
Ciekawe co by się stało gdyby by to wyszło poza środowisko. Rozumiem że poleciał ban dla klubu? Że chłopaki z łodzi są ślepi głupi i niedowidzący a może tylko udają?

Co dostał śliwek za zeszłoroczny tytuł DMP? Tak bardzo przestraszył się Furiona że łyknął jego szantaż? Co to było?
Dlaczego jak złapałem Ericha i jego drużynę na ordynarnym oszustwie to on tylko powiedział że wynik jest już wpisany i juz (lol w czasie wyjaśniania sprawy pozwolił im wpisać wynik do systemu).

Dlaczego dajecie nagrody naszym najmłodszym graczom i osobom z pewnego klubu z Warszawy za plucie po mojej rodzinie? Chłopaki coraz bardziej śmielsze się robią.

A i jeszcze Jezusik. Rozumiem że ja też mam prawo odmówić pokazania rozpiski na oczach wszystkich, bawić się w językoznawcę, oszukiwać przeciwnika na typach jednostek i grać na ćwierć milimetry?

Skorą się tak bardzo uważasz że symbol do naśladowania to może opiszesz dlaczego boisz się potępić powyższe osoby a nie oszukujmy się są to znacznie bardziej poważniejsze problemy kończące się policją i ustawionym wynikiem Mistrzostwa Polski.

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

gdzie jest moderator?
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Hahahah o kurła ale kosa temat.
Spamwątek uuuuuu
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

kleryk pisze: 23 paź 2019, o 13:03 gdzie jest moderator?
ordynator?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

As1.
zZ tego co mi wiadomo to za zeszłoroczne wygłupy na mackach chłopaków z animosity poszedł dość potężny odzew i opierdol.chlopaki przeprosili, obiecali poprawę i darowali sobie podobne eventy w przyszłości.
Bylo-minelo.jesl chcesz wojować na ten temat to sugeruje zmienić cel na panią poseł Jahime (czy jak tam ona się nazywa).
Czy byłbyś natomiast uprzejmy o co chodzi z tym atakowaniem twojej rodziny?masz jakieś dowody/poszlaki/świadków bo to są dość potężne i poważne oskarżenia......
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Szkoda, że nie było Cie w tym roku. Chłopaki z Macek upgreadowali temat :) W tym roku była prawdziwy faszysta hitlerowiec z kwi i kości.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

as1 pisze: 23 paź 2019, o 12:46 Coś nadzwyczaj tolerancyjny jesteś dla naszych chłopaków z animosity za świecenie swastyką na ubiegłorocznych Mackach.
Ciekawe co by się stało gdyby by to wyszło poza środowisko. Rozumiem że poleciał ban dla klubu? Że chłopaki z łodzi są ślepi głupi i niedowidzący a może tylko udają?

Co dostał śliwek za zeszłoroczny tytuł DMP? Tak bardzo przestraszył się Furiona że łyknął jego szantaż? Co to było?
Dlaczego jak złapałem Ericha i jego drużynę na ordynarnym oszustwie to on tylko powiedział że wynik jest już wpisany i juz (lol w czasie wyjaśniania sprawy pozwolił im wpisać wynik do systemu).

Dlaczego dajecie nagrody naszym najmłodszym graczom i osobom z pewnego klubu z Warszawy za plucie po mojej rodzinie? Chłopaki coraz bardziej śmielsze się robią.

A i jeszcze Jezusik. Rozumiem że ja też mam prawo odmówić pokazania rozpiski na oczach wszystkich, bawić się w językoznawcę, oszukiwać przeciwnika na typach jednostek i grać na ćwierć milimetry?

Skorą się tak bardzo uważasz że symbol do naśladowania to może opiszesz dlaczego boisz się potępić powyższe osoby a nie oszukujmy się są to znacznie bardziej poważniejsze problemy kończące się policją i ustawionym wynikiem Mistrzostwa Polski.
Hmm, no dobra zaczynam rozumieć. Tylko nie łączy mi się to w całość
A o co chodzi z tymi szkołami gry ? I dlaczego to łódź lepsza nie jest ?
Nie do końca też rozumiem co masz do Furiona,
no i Laik, sporo dobrego zrobił dla wszystkich, czemu uważasz że jest inaczej, chodzi o południwy stan umysłu ?
Skoro nie pasowały Ci przebrania chłopaków to czemu nic nie zrobiłeś na miejscu ?
Nie do końca łapię też to z tym ustawieniem wyników mistrzostwa polski
No i kurczę, nie jestem symbolem do naśladowania, no chyba, że Ty widzisz we mnie cząstkę kogoś kim chciał byś być.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

a co jesli As jest po prostu wynajety przez Andrzeja, aby kiedy okaze sie, ze robil w raporcie blad, tamten przychodzil i derailowal temat, tak ze wszyscy o danej pomylce zupelnie zapominaja?

Iscie szatanski plan, nie powiem, choc pewnie #tak_bylo

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

asperger1 - puściły ci leki? bo że zwieracze to każdy widzi :!:
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Swastyga ci za ostro nie weszła?

ODPOWIEDZ