Turniej WM&H 11.10.2008 Bydgoszcz

O dwóch takich, co są z Privateera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Turniej WM&H 11.10.2008 Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Obrazek



mają zaszczyt zaprosić na kolejny bydgoski turniej Hordes & Warmachine

Październikowe podboje


REGULAMIN :

- turniej odbędzie się 11 października (sobota)
- wstęp 10 zł ( Klubowicze XIII Kohorty 7 zl )
- - turniej odbywac się będzie w restauracji Moto Stajnia - ul. Fordońska 116 ( wejście od ulicy Oksywkskiej) www.motostajnia.xorg.pl na miejscu będzie można kupić coś do zjedzenia lub picia ( także z procentami ) NIE MA ZAKAZU SPOŻYWANIU ALKOHOLU NA TERENIE TURNIEJU , ACZKOLWIEK PROSZĘ NIE WNOSIĆ SWOJEGO ALKOHOLU NA TEREN RESTAURACJI

- dojazd - polecam ogladac po kolei

http://www.13kohorta.ether.pl/mapy/1.htm


Dojazd z dworca PKP

Wysiadamy na Dworcu Głównym , wychodzimy z dworca i na przeciwko niego jest pętla autobusowa. Wsiadamy w autobus 67 , jedziemy ok 20-25 minut , wysiadamy przy przystanku obok Obi i Galerii Pomorskiej. Cofamy sie z 20 m w ulicę Oksywksą i schodzimy na dół. Po przekroczeniu bramy będzie salon motorów i transparent z kierunkiem do Moto stajni na prawo. Przechodzimy 80 m i jestesmy w na miejscu.

- turniej sponsorwany jest przez sklepy



- ZGŁOSZENIA PROSZĘ SŁAC NA MAILA gokishworld@gmail.com

- grającymi sędziami na turnieju będą (zobaczy się)

- w przypadku , gdy któryś z graczy będzie zachowywał sie w sposób niekulturalny , chamski , będzie oszukiwał , przedłużał bitwę itd. mogą zostać przyznane mu punkty karne !!! ( choć mam nadzieję nie musieć ich przyznawać)

- gramy 4 bitwy , każda po 85 min

KOMPOZYCJA ARMII :


- gramy na 500 punktów
- każdy z graczy robi 2 rozpiski - w drugiej może wymienić calą rozpiskę bez żadnych ograniczeń , przed bitwą gracze pokazują sobie obie rozpiski i potajemnie wybierają jedną ze swoich kładąc ją na stół. Po wybraniu rozpisek przez graczy , przeciwnicy pokazują sobie , które wybrali.
- jeżeli osoba wystawia tylko 1 rozpiskę może jednemu jackowi/bestii dać bonda na grę przed każdą grą rzuca kośćmi i akceptuje bond lub nie

KWESTIA HOBBYSTYCZNA

- nie ma wymogu pomalowanych armii
- nie będzie oceny malowania
- ZAKAZ UŻYWANIA PROXÓW , FIGURKI MUSZĄ BYĆ SKLEJONE

HARMONOGRAM :

8:30 - 9:00 - zapisy
9:00 - 10.25- I Bitwa
10:35 - 12.00- II Bitwa
12:10 - 13.35 - III Bitwa
13:45 - 15:10 - IV Bitwa

Bitwa dodatkowa jeżeli nie ma zwycięzcy stu procentowego .


PUNKTACJA :

1 VP - ZWYCIĘSTWO
0 VP - REMIS
0 VP - PORAŻKA

W pierwszej bitwie przeciwnicy będą dobierani systemem losowym ( postaramy się , aby przyjezdni nie grali z ludźmi z tego samego ośrodka) , natomiast w następnych bitwach dobieranie przeciwników będzie odbywało się system szwajcarskim.

W przypadku takiej samej liczby dużych punktów , liczą się małe punkty uzyskane przez graczy w trakcie bitew.

Najlepsza dwójka po 4 bitwach gra ze sobą o zwycięstwo turniejowe , jeżeli nie ma 100% zwycięzcy . Gdy 3 lub więcej osób mają tyle samo VP o 1 miejsce grają ci którzy zdobyli najwięcej mp .

Prosimy graczy o zabranie ze sobą stoperów lub innych cudów techniki do odmierzania czasu tur .

SCENARIUSZE :
BREAK THE LINE
CONTESTED GROUND
RIDGE RIDERS
KING OF THE PLATEAU

Przetłumaczone scenariusze : http://www.cubecp.pl/forum/viewtopic.php?t=794 (podziękowania dla Mazgiera za włożony trud)

OSOBY ZGŁOSZONE: ( + oznacza poprawnie nadesłane rozpiski)
1.Mimli
2.Paweł z Torunia
3. theblonddwarf
4. Ziemko
5. Darek
Ostatnio zmieniony 6 paź 2008, o 19:32 przez Gokish, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
mazgier
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: mazgier »

Zapuściłem wici w kilka, różnych miejsc ;)
Niestety, sam będę dopiero za tydzień wiedział czy pojawię się na turnieju.

Awatar użytkownika
Venirr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Venirr »

fajnie, dzięki mazgier ;]
chciałem do Ciebie pisać PMkę, ale widzę, że sam uruchomiłeś swoje kontakty :D

mnie niestety nie będzie raczej na turnieju :(

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Haaa bede gral :D:D:D Sam nie wierze w te slowa , ale becki dostane pewnie po tym jak nie gralem 8 miechow i zobacze nowe komba ;)

Darek
Wałkarz
Posty: 68

Post autor: Darek »

tez zamierzam zagrac i mam nadzieje ze to ja bede te becki rozdawał:P

Awatar użytkownika
Venirr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Venirr »

no nieeeeee
Ziemko gra a mnie nie ma :(

Awatar użytkownika
theblonddwarf
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: theblonddwarf »

no to widzę mamy tłumy na turnieju :) . . . może wkońcu zdobędę jakieś miejsce na podium :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Uderzcie do swoich kumpli i zwerbujcie ich , zawsze na maszynkach bylo duzo osob , a jak mam teraz grac to tak malo padaczka troche , zeby chociaz z 10 osob bylo...

Awatar użytkownika
Venirr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Venirr »

tak się dziwnie złożyło, ja wyjeżdżam, PeterO wyjeżdża itd... ale Poznaniacy przyjadą, tak mi pisali, jeszcze tylko nie wiadomo ilu.

Awatar użytkownika
theblonddwarf
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: theblonddwarf »

podobno minimum 4 . . . a podobno bartek ma grać więć bedzie minimum 10 osób :) . . .cholera moje podium się oddala :(

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

propozycja na następne turnieje termin zgłoszeń jak ktoś się po zgłasza to -2 VP bo tak to ludziom się nie spieszy

p.s A NA LOTRZE 15 OSÓB xD

ODPOWIEDZ