Hordes vs Warmachine

O dwóch takich, co są z Privateera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Hordes vs Warmachine

Post autor: Ziemko »

Zakladam ten temat , bo jestem bardzo ciekawy Waszych spostrzezen , ktory system jest mocniejszy ( chodzi mi o pojedynek armii hordowej z maszynowa) . Mi jest ciezko to stwierdzic , bo poki co najlepsi gracza graja w hordy i maszyny ciagle w dupsko dostaja... Na pewno maszyny sa mocniejsze pod wzgledem wiekszej ilosci jednostek , co jest ogolnie bardzo wazne , ale nie zmienia to faktu , ze nie widze duzej dysproporcji w sile pomiedzy oboma systemiami... Jakie jest Wasze zdanie ?

Awatar użytkownika
Hashmallum
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Hashmallum »

Nie ma mocniejszego systemu IMHO - jezeli grasz dobrze to wygrasz i tak ;)

JAk testowalismy startery to 'slabiackim' cygnarskim (ktory wcale salby nie jest) wygralem przeciwko 'przegietemu' Everblightowi - kilka osob sie smialo , zebym udowodnil jaki to ten cygnar mocny - no i udowodnilem :P

W tej grze licza sie rzuty, szczescie, i doswiadczenie ! O! Tyle mysle ;)
Obrazek

God's in His Heaven, All's Right With the World

http://Leprechaun-studio.com

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mam podobne zdanie i co wiecej nie liczy sie nawet tak bardzo rozpiska - co jest bardzo fajne i rozne niz w wfb czy w40k tylko przede wszystkim dobre kminienie graczy :)

Awatar użytkownika
Hashmallum
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Hashmallum »

Ze tak powiem - rozkminka jest przednia - jak myslisz to masz zwyciestwo w kieszeni :D Nie ma tu rozpisek 'fire and forget!'
Najwazniejsze to wykorzystywac kazdy mozliwy 'myk' np - dobrym sposobem jest slamowac wlasne kurczaki cryxowe (bonejacki - kury dla niewtajemniczonych) ewentualnie rzucac nimi w przeciwnika, coby namieszac w jego szeregach :D Wywrocony jacek moze przenosic nadal czary, a potrafi wywrocic calkiem pokazna grope wrogow, he he he :P Tak zem zalatwil orboros ktory kupa napieral i mi kurke unieruchomil jedna ;)
Wiec zagralem sobie w kregle inna kura ;)

Gra wymiata!
Obrazek

God's in His Heaven, All's Right With the World

http://Leprechaun-studio.com

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Po ostatnim turnieju musze przyznac , ze Warmaszyny sa mimo wszystko troche mocniejsze , ale wyniki to tylko przez fakt , ze maja wiecej oddzialow... Bay knighci z tartarusem czy te suki od protectoratu sa naprawde niezbalansowane - no ale spoko , jak wyjdzie evolution to inaczej pogadamy :D

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Czy ja wiem czy taka Wmka mocniejsza? W sumie jak sie spojrzy na niektore zabawki do WMki a na niektore do hord to maszynkowi gracze moga tylko siasc i plakac.

Awatar użytkownika
Blasz
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Blasz »

Moim zdaniem jacki z Warmachine mają więcej ograniczeń niż bestie w Hordach. Ale casterzy w maszynach są mocniejsi. Co prawda Protektorak bije szystkich na głowę. Takich przegięć to nigdzie nie spotkałem. Taki wrak (krzyż) jest cholernie upierdliwy.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

a moim zdaniem WM maja po prosu wiecej sololsw/oddzialow i wszystkiego innego do wyboru i przez to sa troche mocniejsze, zobaczymy czy jak juz jakies "unit attachments" dojda do hord i moze jacys solosi w wiekszych ilosciach.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Narazie rownowaga jest zachowana jednak mimo wszystko z lekka przewaga Hord...Dlaczego? z jednego powodu bestia na 1 zyciu nadal moze byc rownie grozna jak zdrowa za to Jack :roll:

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

bestia na 3 zyciach moze byc grozna i to odpowiednio ulozonych, na jednym jest do niczego.

swoja droga WM nie potrzebuje jackow a horda bez bestii hmmm - jeszcze czegos takiego nie widzialem.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

suki z protektoratu powiadasz....

to bede musial sobie zamowic :D

ODPOWIEDZ