KHADOR

O dwóch takich, co są z Privateera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ok 4 z tego co pamietam...

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

No to na temat Ironfangów cos napisze..

Moim zdaniem najlepsza Khadorska piechota. Z wykupionym attachmentem mają 13'' zasięgu szarzy! (wraz z reachem), sa fearless!!, moga szarzowac po trudnym terenie!!! (z karami), ich sztandar ma feata!!!! a do tego mają niezły atak łączony i do tego niezłe efekty trafienia krytycznego (przewrócic go!!).
Szczerze mówiąc chłopaki dzieki swojemu zasięgowi szarzy i mozliwosci szarzowania po trudnym terenie nie raz ratowali mi tyłek.

Dołaczę moja rozpiske (500 pkt):

Buther of Khardow,
Devastator,
Spriggan,
Widowmakers,
Iron fangs + attachment,
Manhunter

Rozpiska sprawdza mi się rewelacyjnie, nie miałem problemów z zadnym typem rozpiski do tej pory. Radziłem sobie i ze strzelajacym Cygnarem, i pancernym Khadorem, i z szybkimi Hordami.
Buthera szczerze polecam - jeszcze nie spotkałem modelu na tyle twardego zeby nie byłw stanie go zabic.. Jeżeli na najciezszego jacka w grze starczyły dwa ciosy :D:D... Feat rzadzi, umożliwiając wyciecie przeciwnikowi wiekszej czesci armii w jedna ture.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rozpiska wydaje sie niezla , butcher jest b.mocny w hth , jednak najpierw do tej walki musi dojsc , a uwierz , ze z niektorymi armiami bedzie mu ciezko , bo sa od niego szybsze... Przyznam szczerze , ze z Khadorem nigdy jeszce nie mialem problemow , a jest w Bydzi ich kilka...

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

slamowanie allisterem zazwyczaj takich kozaków sprowadza do parteru :)
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Planuję zacząć grać Khadorem ale bez Jacków.

Co polecacie na początek(tak do 350 pkt)?
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

solosi:
manowar kovnik koniecznie z borkhurem z mercenaries.

z oddzialow manowarzy jak jest kovnik mozesz miec nawet 2 oddialy ale to na wieksza batalie,

moim zdaniem caster to irusek sorcha albo butcher

hm bez dzekow ...... ale one sa takie fajne........

manhuntera tez bym wzial (solos) z borkurem jak sie da

na mercenarieasach dodal cos

ale przede wszystkim najwazniejsza jednostka DOOM REAVERS

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Osobiście polecę Ci Widowmakerów. Ten oddział elitarnych snajperów potrafi napsuć dużo krwi przeciwnikowi. Bardzo szybko ściągają do parteru solosów, czy jakieś oddziały. W każdej Khadorskiej rozpisce winno się znaleźć na nich miejsce. Bądź co bądź Khador bez jacków wydaje mi się dziwnym pomysłem. W końcu jest to najmocniejsze co nasza armia ma :D Taki as w rękawie ;)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

najsilniejsze co ta armia ma to sorscha i drakhun, po za tym ma sporo innych zalet jak np super kawaleria, monowarzy i prawie wszystkie jacki, w ogole to ta armia nie ma slabych casterow.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Wlasnie sie mylisz :wink: Vladek jest o wiele lepszym Casterem od Sorschy :wink: A Butcher to juz wogole poezja :D
No i Samowary. Ktos dal im cene z sufitu calkowicie w stosunku do potencjalu..Jakby jeszcze nie mieli reacha to rozumiem a tak :roll:

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

no jasne vladek (blood of kings)i butcher rzadza ale mrozenie po prostu rozpiernicza wszystko i do tego 6'' dodatkowego mova i 20 defa robi po prostu :shock: i mrok

jedyne co mi przychodzi na mysl zeslamowac cos w nia ale juz sie przed tym khadorek zabezpicze odpowiednio i dupa

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

To prawda jest wredna malpa :wink: Ale na szczescie Vayl nie ma klopotow z defem 20;)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

vayl moze rzucic -2 def oraz +2 do trafienia i obrazen ale musisz byc w 8'' od niej a i tak bestie trafiaja na 10 lub 11 niby nie zle ale przy takich kombosach to raczej ciezko bedzie zwlaszcza ze na pewno kogos ci zamrozi z czau i pojdzie sobie tak ze jasna dupa.

LEGION POWER zwlaszcza z ta nowa Saeryn ale jak patrze na kombosy w maszynach to po prostu :?: :x

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

No wlasnie maszynka nie ma synergii jak hordy :D ostatnio zakochalem sie w Angeliusach jak sobie pare razy na nich zagralem :D

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

angelious na maksa pocisniety przez vayl lub saeryn i d otego animus nephilima czyli darmowa szarza i atak to po prostu rzenia na oddzialy.....

Awatar użytkownika
Szczur
Wałkarz
Posty: 52
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szczur »

Juggernaut jest troszkę słaby, polecam raczej Destroyera.

Osobiście używam Vladimira jako castera, do tego koniecznie Destroyer, Manhuntress, Widowmakers, Kodiak i Eriss

ODPOWIEDZ