[W-wa] Kampania fabularna "Czarny Kamień z Trom Key" od16.03

O dwóch takich, co są z Privateera.
ODPOWIEDZ
Cyel
Oszukista
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwie 2007, o 08:26

[W-wa] Kampania fabularna "Czarny Kamień z Trom Key" od16.03

Post autor: Cyel » 4 mar 2019, o 19:14

Czarny Kamień z Trom Key
Kampania Warmachine & HordesNiewielkie skupisko wysepek leżące na wschodnich krańcach Spękanego Wybrzeża dość długo pozostawało poza zasięgiem zainteresowania Żelaznych Królestw. Jałowe wyspy odwiedzane były co najwyżej przez piratów lub wyjętych spod prawa uciekinierów z kontynentu.
Nie dalej jak parę tygodni temu wydarzyło się jednak coś niespodziewanego. Aktywność wulkaniczna wypchnęła nad powierzchnię morza niedużą wyspę. Wyspę na której można dostrzec ruiny budowli, która musiała spędzić pod wodą blisko tysiąc lat, bowiem – sądząc po architekturze – musiała należeć do dawno wygnanych z kontynentu Orgothów.

Bogowie raczą wiedzieć jakie starożytne artefakty wciąż można znaleźć w tej, do niedawna zatopionej, budowli. Taka okazja może się nie powtórzyć, więc wszyscy ważniejsi gracze na arenie Żelaznych Królestw wysyłają w ten rejon swoje ekspedycje by przejąć kontrolę nad ruinami i skrywanymi w nich skarbami lub by nie pozwolić aby zrobili to inni.


Obrazek

Zapraszam serdecznie do udziału w fabularnej kampanii Warmachine & Hordes w warszawskim sklepie PALADYNAT. Kampania skierowana jest do wszystkich graczy, niezależnie od doświadczenia i wielkości kolekcji.

Kampania będzie odbywać się w 3 lub 4 trzytygodniowych etapach i rozpocznie najprawdopodobniej 16 marca. Udział wymaga zarejestrowania się na forum Warmachina, bowiem za pośrednictwem forum będzie można zgłaszać wyniki oraz umawiać się na gry.

Gracze będą mieli przydzieloną jedną obowiązkową bitwę na rundę kampanii, ale prócz niej mogą rozegrać i zgłosić ile tylko gier zechcą. Wynik bitwy obowiązkowej będzie wpisywany do tabeli w Tourneykeeperze i pomoże wyłonić najlepszego gracza (dokładnie jak przy dotychczasowych ligach), ale wszystkie zgłoszone gry będą miały wpływ na przebieg kampanii i na to jakie terytoria zajmie i w rezultacie jakie bonusy zdobędzie sojusz do którego należą zwycięzcy.

Obrazek

Tylko od graczy zależy ile gier rozegrają i jak duże to będą gry. Jeśli się tak umówicie, możecie grać tylko na startowe Battle Boxy i 0punktów, ale jeśli macie fantazję (i dość modeli) możecie też rozegrać epicką multiplayerową bitwę w której weźmie udział po kilku graczy na stronę i wielu warcasterów. Standardowy Steamroller na 75pkt też oczywiście jest możliwy :)

ZAPISY TYLKO ZA POŚREDNICTWEM TOURNEYKEEPER: https://tournykeeper.com/#/tournament/details/787

Bardzo proszę o dołączanie zamiast listy armii pliku PDF z informacjami kontaktowymi do Was, co pomoże umawiać się na gry. Dodatkowo możecie zawrzeć tam dodatkowe info dla mnie np. że preferujecie grę na małe punkty albo jesteście początkujący. Pomoże mi to tak skonstruować sojusze, by w miarę możliwości nie było np. całego składającego się z newbies lub weteranów-masakratorów
Pamiętajcie też by w zapisie uwzględnić frakcję, którą faktycznie będziecie chcieli grać w kampanii. Będę się starał w miarę możliwości składać sojusze, by miały choć z grubsza sens fabularny ;)Pełne zasady kampanii pojawią się na forum Warmachina w dziale „Warszawa” tylko jeśli uda się zebrać potrzebną do przeprowadzenia kampanii liczbę chętnych. Minimalna liczba uczestników potrzebna do przeprowadzenia kampanii to 12 osób (cztery 3-osobowe sojusze). Sprawdzajcie ten temat, będzie uaktualniany jak tylko okaże się, że jest dość chętnych http://warmachina.com.pl/viewtopic.php?f=54&t=7620
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

ODPOWIEDZ