Polskie sklepy z modelami Reapera

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Assur
Oszukista
Posty: 781

Polskie sklepy z modelami Reapera

Post autor: Assur »

Wiem że jest sklep Jama.

Ale czy są też jakieś inne godne polecenia, które sprowadzają figurki Reapera?

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Hej,

Jest jescze jeden sklep:
http://sklepfeniks.com.pl/reaper-miniatures-m-23.html

Ma niezly wybor,

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

pobawię się w nekromancję ;)
http://white-tree.pl/
Obrazek

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Rakso, a na zamówienie (oczywiście przy okazji składania przez Was zamówienia) sprowadzicie konkretne modele?

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Niestety, w White Tree ubożuchno jeśli chodzi o wybór modeli (piszemy w dziale Warlord, więc komentuję wyłącznie miniatury Reaper/Warlord), choć ceny całkiem zacne. Reaper ma bardzo przyjazną politykę w stosunku do własnych zwykłych graczy, więc można zamówić u nich bezpośrednio paczuszkę na tyle dużą, że przyślą ją z USA za darmo (i czasem dorzucą gratisowo farbkę RMSP, które są najlepszymi wodnymi akrylami jakich używam), a jednocześnie na tyle małą, żeby Urząd Celny przepuścił ją bez naliczania cła i podatku. Wszystko legalnie i po cenach katalogowych, bez żadnych dodatkowych kosztów (robiłem tak kilkakrotnie - to działa).

Jeśli White Tree może ściągnąć z Reapera duże zamówienie z czymkolwiek z katalogu, załatwić sprawy celne i podatkowe, a dzięki zniżkom za wolumen zbliżyć się (bo pewnie nie da zejść się aż tak nisko) do cen katalogowych, a wszystko od zamówienia i przelania pieniędzy do paczki u mnie na poczcie nie zajmie więcej niż 4 tygodnie, to przestanę korzystać z Feniksa (jak dotychczas) i zacznę z White Tree. No, szybko się taka paczka nie trafi, ale jako klient szukam korzystniejszego kanału. Feniks jest OK, bo ma stacjonarny sklep (Wrocław), gdzie można pomacać wiele blisterów. Ale jeśli znajdzie się sklep, który załatwi mi wszystko szybciej i sprawniej (niekoniecznie taniej), to ja bym taki sklep chciał znać.

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Ja robię zamówienia z Miniatures Giant ceny niższe niż w Reaperze a zaznaczasz im w przesylce zeby oznaczyli jako "gift" i juz kolegami z UC sie nie przejmujesz:)
Rok temu sprowadzilem potężny batalion Bllod Gnomes (m.in żuki oraz golemy - wiec wszystko dosyc ciezkie), uzupelnilem krasnoludy o henchmenow (4 jednostki) oraz żywiolaka plus zaopatrzylem sie w giganty z DHL...i nic nawet dostalem znizke za duze zamowienie i jakies vouchery ...
Polecam

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Boire pisze:Ja robię zamówienia z Miniatures Giant ceny niższe niż w Reaperze a zaznaczasz im w przesylce zeby oznaczyli jako "gift" i juz kolegami z UC sie nie przejmujesz:)
Polecam
W wymiarze finansowym możesz mieć oczywiście rację. Tyle, że z powodów osobistych (wyuczona, a nie wrodzona praworządność) nie mam zamiaru nacinać UC (bo wiem, że kategoria "gift" służy do czegoś innego niż moje normalne zakupy przez internet). Próbuję mieścić się w ramkach prawa zarówno co do litery jak i intencji, więc albo kupuję dostatecznie mało, żeby podatku (a co ważniejsze VATu) nie płacić zgodnie z zasadami, albo szukam opcji sklepu, który za mnie te obciążenia poniesie (zgodnie z zasadami), a dzięki własnym opustom nadal mi się to będzie kalkulowało.

No, ale dość o tym. Dobrze że napisałeś, jak sam kupujesz Reaperowe ludki - może komuś to pomoże. Choć sam robię zakupy jak robię, to naprawdę nic mi do tego, jak inni nabywają swoje figurki - byleby nie był to towar, który "spadł z ciężarówki" czy został pozyskany dzięki umiejętności Nimble Hands w sklepie :). Szkoda, że jesteś z Krakowa, bo po wczorajszym warlordowym coming-oucie chętnie poznałbym kolejnych graczy ze stolicy.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Co do zamawiania na bieżąco to jest to możliwe ale tych 4 tygodni co do dnia nie mogę zagwarantować. Zazwyczaj można się bez problemu wyrobić w tym terminie ale jest kwestia tego ile idzie paczka ze Stanów i czasem jeszcze u nas w Polsce w celnym musi trochę posiedzieć (ostatnio siedziała dwa tygodnie zanim w ogóle otrzymaliśmy informację z urzędu).

W drugiej połowie listopada będziemy robić duuuuże zamówienie z Reapera więc będzie możliwość zamówienia dla siebie dowolnych figurek i zrobienia sobie (lub komuś) miłego prezentu na Święta :) Wystarczy dać nam znać co i w jakich ilościach by Was interesowało i możemy to sprowadzić.

Pozdrawiam
Obrazek

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Rakso_The_Slayer pisze:Co do zamawiania na bieżąco to jest to możliwe ale tych 4 tygodni co do dnia nie mogę zagwarantować. Zazwyczaj można się bez problemu wyrobić w tym terminie ale [...] będziemy robić duuuuże zamówienie z Reapera
OK, następnym razem uśmiechnę się do was. Zobaczymy. Na dzień dzisiejszy dzięki za info, z całą pewnością zapamiętam.

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Rakso - jako powiedział boss kosmitów w 5 elemencie - czas jest nie istotny liczy się życie, a w tym przypadku kilkanaście gramów metalu :). Tym samym jak najbardziej pisze się na zamówienie jakie Będziecie składać do R. Na początku przyszłego tygodnia wysłałbym Ci listę tego co mnie interesuje - jeśli przyszły tydzień nie bardzo będzie Ci pasował to postaram się o przesłanie rzeczonej listy do kończ tego tygodnia.

Pozdrawiam!
Konrad

Awatar użytkownika
JAMA
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Kontakt:

Post autor: JAMA »

Dla zainteresowanych Reaperem - topic http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=37455
Malujesz? Rzeźbisz? Konwertujesz? Sprawdź JAMĘ

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

wenanty pisze: więc albo kupuję dostatecznie mało, żeby podatku (a co ważniejsze VATu) nie płacić zgodnie z zasadami,
Hej Wenanty, a o jakiej kwocie mówimy jeśli chodzi o wolność od podatku? Planuje wziąć coś bezpośrednio od Reapera, bo mają alternatywne sculpty o które mi chodzi...
Dzięki,

Awatar użytkownika
JAMA
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Kontakt:

Post autor: JAMA »

Uprzejmie informuję, że JAMA ponownie zaczyna dostarczać na polski rynek produkty Reaper Miniatures. Od teraz, sprawnie i regularnie.
Nowa dostawa zasiliła właśnie magazyn - na początek same nowości z serii Dark Heaven Legends, Chronoscope i Pathfinder. Do tego akcesoria z Bones (żebym mógł spróbować, jak ten plastik smakuje :))
I jak w dawnych czasach - odpalamy możliwość sprowadzania towaru na zamówienie, więc można mieć wszystko, co "żniwiarze" aktualnie mają w ofercie.
Malujesz? Rzeźbisz? Konwertujesz? Sprawdź JAMĘ

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> Super, że wracacie!
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Pierzasty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Pierzasty »

O, zaglądam a tu dobre wieści. Super, bo potrzebuję paru rzeczy z Bones 2 a nie uśmiecha mi się płacić za wysyłkę z US.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Boire pisze:
wenanty pisze: więc albo kupuję dostatecznie mało, żeby podatku (a co ważniejsze VATu) nie płacić zgodnie z zasadami,
Hej Wenanty, a o jakiej kwocie mówimy jeśli chodzi o wolność od podatku? Planuje wziąć coś bezpośrednio od Reapera, bo mają alternatywne sculpty o które mi chodzi...
Dzięki,
Ostatnio było to około 40€ bez cła i 25€ bez VAT. Tylko nie wiem czy do tego dolicza się koszt transportu

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Hej,
Na http://white-tree.pl trwa aktualnie promocja na modele Reapera. Może kogoś zainteresuje :)
Obrazek

ODPOWIEDZ