Spotkania Warlordowe w Warszawie

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Było bardzo miło :)
Co prawda nie udało mi się zagrać :evil: ale za to zobaczyłam jak wygląda rozgrywka i trochę się przestawiłam na tryb warlordowy, bo po Mordheimie to ciężko... podobało mi się, kurczę, Tomash, normalnie chyba po raz pierwszy wiem, co odpowiem rodzicom, kiedy zapytają, co chcę na urodziny :P
I serio - figurki fajne, gra jest bardzo ok, nie ma pewnych wkurzających zasad jak w Mordheim i są pewne wkurzające zasady których w Mordheim nie ma ;) Życie. Za tydzień nie odpuszczę i Cię Tomashu zniszczę :twisted:

WIELKIE, STUKROTNE PODZIĘKOWANIE DLA NILGARA! To jest prawdziwy dżentelmen! Odwiózł mnie do domu na moje Arsch der Welt [zadupie]! Od tej pory możesz u nas w klubie grać nawet kaczuszkami :P

Dzięki chłopaki za miłe popołudnie.
A teraz niech mnie ktoś oświeci - z kim ja, do rusznicy, umówiłam się na Mordheim w tym tygodniu? :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dzięki, Natalio i Przemku, za fajnie spędzony czas :)

Mam nadzieję, że gra się Wam poważnie spodobała i utworzymy (jeszcze razem z Konradem Piaseckim i ew. jego żoną, plus może Spotem) jakąś konkretną społeczność Warlorda w Warszawie.

To co, Zaraza, za tydzień Crusaders vs. Nefsokar? Ewentualnie spróbuj ze swoich figurek do Mordheim (postawionych na podstawkach 25mm) wykombinować jakąś ekipę do WL.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Ja również bardzo dziękuję. Natalio, było mi trochę po drodze ale dzięki za reklamę :wink: a Klub Mordheima z pewnością nawiedzę ze swoimi kaczuszkami :P

WARLORD - bardzo podoba mi się klimat tej gry... mocno trącający Dungeons & Dragons. Interesująca losowość kolejności ruchów, mocna magia i uzdolnienia specjalne i ...moje ukochane elfie łuki :twisted: Z pewnością to nie była moja ostatnia bitwa - zaraz się zastanowię z czego poskładać darkspawny, a jak sobie pomyślę jakie tu mogą być fajne makiety 8) :roll: 8)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

O! Ja mam pomysł na kilka piramidalno-egipskich makiet z klocków Hirsta :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Yyyy... ja nie mam chyba figurek które by się nadawały do WL.
Dobra, mam undeadów z których nawet dwie figurki są z Warlorda! [Elsabeth i Melek czy tam Malek] ale za mało, zresztą cała banda idzie teraz do odrestaurowania.

Więc liczę na Nefsokar.

Za tydzień.
A elfy przepakowane są, jak w każdym systemie :P

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Przecież w h-t-h wszystkie (poza jednym, o ktorym Tomash powiedział "cienki") zeszły tak jak w każdym innym systemie ?! :shock:


a wracając do makiet to może znajdzie się w końcu w Polsce sklep z foremkami Hirsta? piramidy egipskie to świetny teren ... dla moich łuczników :twisted: zero obstakli itd. ale niesamowicie wyglądałyby np. ruiny świątyni hinduskiej albo jeszcze lepiej kambodżańskiej :twisted: zło, zło, jeszcze raz zło :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nilgar pisze:Przecież w h-t-h wszystkie (poza jednym, o ktorym Tomash powiedział "cienki") zeszły tak jak w każdym innym systemie ?! :shock:
Bo elfy boją się uczciwej walki tak samo, jak bród i toporów :twisted: :wink:

A "cienki" to sobie można mówić - ja chyba żadnej jednostki nie nazwę cienką, po tym jak w Mordheimie halfling przeżył atak centigora i minotaura bez szwanku :shock: losowość, ot co.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Skavenblight pisze:
Nilgar pisze:Przecież w h-t-h wszystkie (poza jednym, o ktorym Tomash powiedział "cienki") zeszły tak jak w każdym innym systemie ?! :shock:
Bo elfy boją się uczciwej walki tak samo, jak bród i toporów :twisted: :wink:
To mi przypomina moją pierwszą potyczkę ze slayerami, mój Shadow Walker stał na dachu, a oni dobiegli do ściany i podskakiwali przez całą bitwę. Wcale ich nie unikał, po prostu się nie zniżał 8) W końcu ludzki rememberer jakoś się tam wspiął ale elfi miecz okazał się lepszy. Pozostali oczywiście strzelali do podskakujących beczułek :D Niech żyją elfy :twisted:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

To co, Tomek? Ustawka pojutrze, a w zasadzie jutro, aktualna?
Koło 15:15?

Czy dark elfy przyjdą popatrzeć? ;)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Przyjdą, a jakże...
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Napiszę Wam w niedzielę po południu, OK? Mam "z lekka" awaryjną sytuację. Ale myślę, że powinienem dać radę z poniedziałkiem.

Zróbmy tak - jak nie odwołam, to jak najbardziej poniedziałek :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nie ma tego złego - jak nie dasz rady, to może Nilgar się skusi na "przygodny Mordheim" [spodobało mi się to wyrażenie ;) ] i wszyscy będą zadowoleni :)

Tym niemniej bardzo liczę na Warlorda!

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Przygodny Mordheim - czemu nie, na półotwartym stole "do Warlorda" to może nawet być zabawne 8)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nilgar pisze:Przygodny Mordheim - czemu nie, na półotwartym stole "do Warlorda" to może nawet być zabawne 8)
Grałam na tym stole w piątek dwie bitwy ze strzeleckimi Undeadami :shock: w pierwszej mnie wystrzelali, a w drugiej już Karnawał pokazał, na co go stać :) więc może damy radę...

P.S. Rzecz jasna było trochę więcej domków, niż na Warlordzie tydzień temu...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Spokojnie, teraz też będzie o wiele więcej terenów. Elfim skrytostrzelcom mówimy nie! ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

:shock: Przecież oni nie byli skryci :shock: tylko stali na środku stołu, to byli tzw. Official Archers i było ich tylko czworo :lol: ale spox wezmę może więcej Death Seekerów i doczytałem, że Niriodel jest healerem

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

No dobra, Tomashu, to nie odwołujesz, rozumiem? Bo wiesz, jakbym chciała Nilgarowi Karnawałkiem dokopać, to bym musiała wziąć figurki [nie mam samochodu, więc nie mam gdzie trzymać tej walizki cały czas, zresztą chyba bym się bała że ukradną] ;)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Nie odwołuj! Kobieta chce mnie bić, a jak przy okazji nauki nowych zasad moje arcyprzegięte i ultraprzepakowane elfy dostaną szkołę na otwarcie tygodnia od tego tam... Chaosu, to ta no ...samoocena mi spadnie :P

Poza tym musimy trochę potrenować jak jesienią ma być turniej Warlorda w Wa-wie...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dobra, nie odwołał.
15:15 około jestem u Faberów.
Jakby jednak się okazało, że coś Tomkowi wypadnie, to ja będę miała jakieś awaryjne figsy do Mordheim i podręcznik [na wykładach sobie czytuję ;) ], więc nie uciekaj :twisted:

Nilgar - nie bój się, przyjemność osiąga się poprzez cierpienie, jak to napisał wielki Markiz :twisted: :wink:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie odwołuję. Opowiem Wam na miejscu, co mnie trochę przybiło. Ale już się pozbierałem i można grać.
BRING IT ON! ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ