Spotkania Warlordowe w Warszawie

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

No właśnie chciałem Przemkowi zasugerować, żeby się od razu zachował jak dżentelmen, bo skoro Cię po Warszawie furą wozi, to mógłby od razu ksero w dwóch kopiach machnąć ;)
(przynajmniej rozdziały z zasadami bitwy i kampanii, bo poradnik malarski w b&w traci trochę sens, a część o jednostkach jest mocno outdated)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Skavenblight pisze:
Nilgar pisze:
Skavenblight pisze:Dla mnie nie warto? :twisted:
kokietka :wink:
Nudzi mi się w nocy. Bez jaj.
Aaa, bez jaj też by mi się nudziło...
Tomash pisze:No właśnie chciałem Przemkowi zasugerować, żeby się od razu zachował jak dżentelmen, bo skoro Cię po Warszawie furą wozi, to mógłby od razu ksero w dwóch kopiach machnąć
Żaden problem, i tak zlecę to komuś z plantacji :? BTW nie wiem czy tam gdzie ją wożę to jest jeszcze Warszawa ale pewnie się nie znam i zaraz się ktoś obrazi, więc niech będzie, że się nie znam - późno jest cholera

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:No właśnie chciałem Przemkowi zasugerować, żeby się od razu zachował jak dżentelmen, bo skoro Cię po Warszawie furą wozi, to mógłby od razu ksero w dwóch kopiach machnąć ;)
Też wielkie halo robicie z tego, drogie Tomki ;)
Niechcący powiedziałeś komplement - większość osób moich okolic nie uznaje już za Warszawę :)
Niesłusznie - to JEST Warszawa.

A teraz Natalia będzie myśleć, jaką chce mieć armię :P

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

I co wymyśliłaś? Ja po raz kolejny przeglądam podręcznik i poza Elfami twardo wchodzę w Darkspawn :twisted:
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dałbyś jej najpierw podręcznik i dopiero wtedy kazał myśleć ;)

Wbijacie dziś na warsztaty fai wodnej z Kerimem, w Azerskim namiocie na uniwerku? Można by od razu urodziny Natalii opić :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Ja pracuję w ten weekend, non-stop niestety chyba do poniedziałku rano :? Stąd przytomność umysłu dziś o trzeciej w nocy ale dzieki temu wypróbowałem Hirsta. Gramy jakoś w tygodniu, czy będziesz w fabryce do późna?

Spróbuję szybko skserować kniżke żeby Natalia miała jak najprędzej

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Myśmy z Hakiem wracali do mnie do domu przez kampus, to i Kerima spotkaliśmy, ale na chwilę tylko - tort truskawkowy postawił nam warunki, musieliśmy uciekać :)
Opijemy wkrótce, Tomashu, nie ma strachu :)
I co wymyśliłaś?
Eee... Necropolis? :D
Bo figsy mam. To znaczy dwie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Judasz, Monika deNoir - piękne figurki, bardzo dobry wybór :P
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nilgar pisze:Judasz, Monika deNoir - piękne figurki, bardzo dobry wybór :P
Eee, ja mam pana Melka czy tam Malka i panią Briarkiss czy jakoś tak :)
Nawet je teraz przemalowywuję, bo zmasakrowałam kiedyś ostro, niestety, to byli moi nieszczęśni Undead z Mordheim :twisted:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Malek i Elsa Briarkiss to też są fajne figurki, a ja odnosiłem się raczej do przyszłości, powiedzmy, że miałem wizję. Figurki Moniki nawet nie ma w Warlordzie ale grzech nie wziąć tej z DHL i nie wstawić na kwadratową podstawkę. Ja się uśmiecham do tych Karmazynowych Rycerzyków ale dla nich akurat planuję zastosowanie w Battle'u
Obrazek.....Obrazek
Są teraz chyba w kompletach po 9, więc akurat trzy mi styknie na elitarny regiment 27 + jakiś bohater, oczywiście czeka mnie konwersja chorążego i trębacza. Hmm, dopiero teraz mnie naszło - ona się w sumie idealnie nadaje na bladelorda do mojego regimentu 8)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Karmazynowi są bodajże w Army Packu Deluxe, w ktorym dostajesz sporo farbek i ogólnie cenowo jest git.

Oficjalne zasady WL dopuszczają, a nawet zachęcają do proxowania, w domyśle figurkami z DHL. Byle było jasne who is who :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Odebrałem samochód - jeszcze chwilę pożyje, chyba... :?
To może zagramy jutro u Faberów 11-12?
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Łorany, później z tą propozycją się nie dało? ;)
Najwcześniej poniedziałek-wtorek.

Jak podręcznik? ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Później?! Dopiero o 20tej wiedziałem czy wyjadę rydwanem z warsztatu czy też wracam na włości furmanką, tak to cały tydzień bez chariotu, więc i bez planów :cry: Poniedziałek jest ok, podręcznik też :)
Dostałem paczkę zza oceanu ale na razie tylko zine'y, oczywiście nie umieli jej popawnie zaadresować stąd pewnie opóźnienie...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

Walczyłem w to to i powiem fajne, walka była krótka iale i tak dała mi wiele do myślenia , już niedługo zagram znowu i tym razem będzie lepiej:)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Marcin to cenny nabytek dla polskiego środowiska warlordowego, czyta zasady dokładniej niż mi kiedykolwiek przyszło przeczytać :)
Być może uda się wyłapać i "uściślić" wszystkie możliwe przegięcia i niejasności przed pokazem na Bazylu :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

W nawiązaniu do wczorajszej rozmowy o defensiwie u Marcina:

Q) If an attacking Model positions itself with its flat edge to a corner of the defending models base it appears the defending Model is unable to make defensive strikes, is this correct?

A) "valid front side" on page 62's Defensive Strike step is legacy text from beta and should be removed. 'Base-to-Base Contact' is defined by the attacker. The inability to "count the corners" is only a consideration when attacking and only when attacking. Defenders may strike back against any corner or any non rear side. Therefore the burden is on the attacker to establish the initial contact.

Źródło; oficialny FaQ ze strony producenta na 07 rok

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Właśnie miałem to zapodać, jeno z pytaniem zadanym na forum Reapera:
http://www.reapermini.com/forum/index.p ... opic=28887
Można oddawać w rogi z tylnej krawędzi nawet!
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

No to ciekwie się robi, muj batelflury będzie oddawał w karzdą stronę . To będzie dobre!!!

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Metalwalker pisze:No to ciekwie się robi, muj batelflury będzie oddawał w karzdą stronę . To będzie dobre!!!
Chyba, że ktroś wcześniej zastrzeli pokurcza :wink:

ODPOWIEDZ