Spotkania Warlordowe w Warszawie

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Zgodnie z zapowiedzią zniszczyłam Tomasha :twisted:
Było bardzo miło! Jak zawsze zresztą. Warlord fajny jest, choć rozgrywa się dużo dłużej od Mordheima [ale dla Tomka wszystko, co krótsze od battla jest Blitzkriegiem].

Dziękuję po raz kolejny Przemkowi za bezpieczny transport do domu :)

P.S. A Baśka to straszny wariat jest :shock:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Tak, tą rozpą na samych skorpionach mnie zabił...
Za tydzień ja się zmierzę z pacjentami kliniki chirurgii totalnej "Nefsokar", mam o czym myśleć teraz... (i nawet mam juz jakiś pomysł na jednego przerośniętego pajęczaka :? )

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dzięki Wam za spotkanie. To długa bitwa była, fakt. Na dodatek byłem totalnie odmóżdżony i waliłem kwas za kwasem. Co ma tę zaletę, że wygrywająca Zaraza zapewne się dzięki temu zachęciła do Warlorda ;)

W FiF w takie dni jak teraz powinien być prysznic. Dwie sprawy wystarczyło na mieście załatwić i nie mogłem sam ze sobą wytrzymać :?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

E tam, też byłam odmóżdżona, w dodatku Baśka nawijał non stop. Ale nie narzekam :)

A z wygrywaniem i zachęcaniem się to nie do końca tak. Czasem stwierdzę, że jak coś jest za łatwe, to daję sobie z tym spokój. Lubię wyzwania :)
Z Warlordem tak nie jest, więc grać będę.

Ale Nilgar to mnie rozwali, bo wystrzela bandażowatych i po sprawie.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Skavenblight pisze:Ale Nilgar to mnie rozwali, bo wystrzela bandażowatych i po sprawie.
Wcale nie jestem pewien, ale chcę się spróbować z tymi wariatami, bo krusaderzy coś za często zbierają łomot. A jak tylko skończę malować czarodziejkę z Gamezona zabieram się za warband do Warlorda, już nawet wymyśliłem jak zamontować DeathSeekerów na wymiennych podstawkach tak, żeby mogli dalej robić za Wardancerów w WFB

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Bandażowi mają "crossing death's river", zasadę, która w połączeniu ze skorpionem pozwala bardzo skutecznie obsłużyć wszelkich strzelaczy.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:Bandażowi mają "crossing death's river", zasadę, która w połączeniu ze skorpionem pozwala bardzo skutecznie obsłużyć wszelkich strzelaczy.
Dobrze wiedzieć :twisted:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Tomash pisze:Bandażowi mają "crossing death's river", zasadę, która w połączeniu ze skorpionem pozwala bardzo skutecznie obsłużyć wszelkich strzelaczy.
Jak to działa, bo nie mogę znaleźć?!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nilgar pisze:Jak to działa, bo nie mogę znaleźć?!
W erracie jest jako czar nefsokar-only.
W Rulebooku jest jako umiejętność armijna.

Oczywiście nigdzie nie ma wyjaśnienia, czy pojawienie się tego czaru (w RB go nie było) automatycznie kasuje umiejętność armijną. Ot, radość nieposiadania armybooka Nefsokar (jakoś niedawno wyszedł). :evil:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Pozostaje Ci zapytać na forum Reapera :twisted: póki co jesteś dla nas Alfą i Omegą jeśli chodzi o tą grę... :wink: A gdzie dokładnie jest w erracie? bo w Rage Chronicles 2007 jakoś nie mogę znaleźć

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nilgar pisze:bo w Rage Chronicles 2007 jakoś nie mogę znaleźć
Part Death's River. Strona 37 w RCh.

Ale to trochę inny efekt niż Crossing Death's River - czyli jak dla mnie bandażowi zachowują tę umiejętność armijną.

(Crossing Death's River: Any model of the Nefsokar Affilation may conduct a Use Special Ability action in order to exchange places with any slain (but not merely stunned) friendly model's corpse that is within 36" and is in Line Of Sight. Cohesion rules still apply. Cross Death's River may be used to leave Close Combat if the model passed its Discipline Check. Corpses in the Model's rear arc are not in Line of Sight)

Co jest megawypasem i robi z mumii najszybszą armię w grze. Zwłaszcza po zgraniu ze skorpionem-samobójcą, który leci na tyły wroga :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Aha, to zobaczymy jak to wyjdzie w praniu przy tych gęsto zastawionych terenach, żeby elfie strzały nie miały pola do popisu :)
Zasadę na pewno mają, bo na forum Reapera jest o niej całkiem świeżutka dyskusja (skąd brać te trupy skoro się je po utłuczeniu zdejmuje ze stołu...)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Mumiastym trzeba po prostu kłaść jakieś żetony w miejscu padu wojaków :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Bandaże znaczy się :wink: z tą zasadą robi się rzeczwiście bardzo mocna ekipa :? ale damy radę...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

To widzimy się w poniedziałek?
A jak tak, to O KTÓREJ? [jasno proszę!]

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Je

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Jeśli w fabryce coś się nie zawali będę od 15-tej, tak jak ugadywaliśmy to tydzień temu

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

To my jesteśmy umówieni na poniedziałek? :shock:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ekhmmm... jakby Ci to powiedzieć... TAK! :)
[facet to głowy zapomni, jak mu się w porę nie powie]

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

No dobra, skoro tak, to gramy :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ