Spotkania Warlordowe w Warszawie

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

I grałem i nie zastrzelili pokurcza umarł od ran na polu chwały zabijając elfiego arcy maga, ogólnie była to bitwa jatka z każdej strony trup padał gęsto, Ja starciłem warlorda, 3 berzerkeróa, 2 kuszników, niedzieiwdzia, i 2 warriorsów, Nilgar starcił
4x deathdancer-ów, maga, arcy maga, 2 łuczników, ogólnie graliśmy na 1500 pts, więc całkiem sporo wynik między nami 179 pts na moją korzyść. W nioski , krasnoludzkie dudy forewer, berserkerzy z dudami 11 cali w szarży !!!,kapłani do przemyslenia oraz maiczka, w sume gra dała mi tak smo odpowiedzi na pytania moje jak i zrodziła nowe(chyba je zacznę zapisywać żeby je przedstawić twórcą gry). Ha i poraz pierwszy pojawiły się jednostki które niezdały Disciple !!!! Fajni było fajnie!!! Nilgar jeszcze raz dzięki za grę, oraz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do nauki!!

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

A więc jednak Logan zginął, choć stawiałem na to, że twoje Marcinie jednostki szturmowe zostaną mocno poszarpane przez elfich strzelców. Zdziwiło mnie tutaj zagranie Przemka łucznikam, zwłascza przy ich 30 calowym zasięgu.

Do misia to Ty chyba uprzedzony jesteś - fajna jednostka i spore kuku może przeciwnikowi zrobić, a kapłani - zawsze warto.

Szkoda, że nie doczekałem końca starcia, bo zapowiadało się naprawdę nieźle, ale teksty Marcian przy grze biją wszystko na głowę :lol2:

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

Dzisiaj znowu grałem i DOSTAŁEm aż miło , testowaliśmy makietę którą przygotowujemy na baziliszka na pokazy, powiem tak , jest w pytę, co prawda muszę zrobić jeden most więcej ale było warto sprawdzić jak to działa. Zato konkursowo spaliłem wykorzystanie magów i cleryka, grfon też sie nie popisał, ale ale miałem jeden przebłysk w jednej turze powstało z ziemi 3 berserkerów i Logan ( co prawda w następnej znów padli ale co tam), ogólnie żecz biorąc dostałem maskrycznie, popełniłem błędzy następnym razem ich nie zrobię :-)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

:shock:
Przemek nam wyrasta na głównego wymiatacza w WL!
Muszę poskładać muminki jakoś porządnie i go przywołać do porządku ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

NIe taki porządny po prostu mega kupę starzeliłem magiem i roztawieniem berserkerów i tyle ale juz wczajłem sposób i na jego łuczników nie wiem czy mu się spodoba:-)!!

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Makieta wymiata, ale faktycznie Marcinie zaaplikuj jedną kładeczkę, bo zasuwać do okoła żeby się wspiąc na przeciwległa skałę może zając całą grę.

Berków i logana kiepsko rozstawiłeś, ale tak jak mówiłem wczoraj niektóre błędy dostrzega się jak jest już za późno.
Gryf na tej makiecie też chyba nie specjalnie się będzie spisywał.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2007, o 12:43 przez Diabeuu, łącznie zmieniany 1 raz.

Gomi
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gomi »

Witam wszystkich na forum. Zaczynam się interesować Warlordem ściągnąłem już sobie Rage Chronicles i poczytałem zasady na forum. Oglądając figurki najbardziej podobają mi się Crusraderzy i to właśnie ich chce zacząć zbierać jak figurki będą dostępne w Jamie. Będę czekał aż na forum pojawi się reszta tłumaczeń a w miedzy czasie z chęcią bym zobaczył jak gra wygląda w praktyce i nauczył się zasad od kogoś jestem z Warszawy jak chyba większość z was. Dajcie znać jak będziecie coś grać z chęcią poobserwuje a może się dołączą jak macie armie na wypożyczenie i będziecie mieli cierpliwość dla początkującego gracza :P

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

No to albo umawiasz się ze mną (FiF lub Wilcza Jama, najwcześniej po 10. października), albo wpadasz do Wilczej Jamy (na Tarchominie), Marcin ma tam dwie moje armie (Nefsokar i Crusaderów) oraz swoich Dwarfów i na pewno z przyjemnością pokaże Ci jak się gra w WL :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Gomi
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gomi »

Widziałem obydwie armie już w Jamie. Z Marcinem mogę pogadać ale nie wiem czy on będzie mógł grać w końcu ma sklep na głowie :P a z Tobą Tomaszu zagrałbym po 10 jakoś w weekend ale 13-14 to bazyliszek wiec pewno dopiero w następny weekend czyli 20 poradził bym się też w sprawie crusraderów bo nie wiem dokładnie od czego zacząć. To jak pasował by 20? W Jamie to może jak by były figsy to by od razu zakupił :)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

mi sie coraz bardziej zaczyna podobac Necropolis (po przejrzeniu figurek na stronie Reapera).

poczekam do Bazyliszka by zobaczyc jak ta gra dokładnie wyglada, a potem pomysle na kupnem podreczników i pierwszych figurek :)
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jutro (w piątek) koło godziny 16-17 zaczynam pokaz Warlorda w Wilczej Jamie (sklep z figurkami na Tarchominie). Zainteresowanych zapraszam - będzie się działo :)
Wystąpią Nefsokar oraz Krzyżowcy lub Krasnoludy.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Trzymam kciuki za powodzenie pokazu i zachęcam do zrobienia jakiś fotek celem późniejszego wrzucenia na forum ;).

Ja niestety mimo chęci poznania tajników Warlorda nie będę mógł wpaść - piątek mam masakryczny i jestem wolny dopiero po 20 :/.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Bu, ja do dentysty idę :(
Ale fotki poróbcie...

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

Zapraszam wszystkich chętnych do udzału w pokazie 8)
Obrazek

Gomi
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gomi »

Na pokaz nie wpadnę ale myślę że po świętach będę już miał swoją bandę to będę mógł wpaść pograć ;D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

W najbliższy piątek w Wilczej Jamie odbędzie się (kolejna :D ) pokazowa bitwa w Warlorda.
Godzina - 17:00. Będzie ostro!

Obowiązują Rage Chronicles 1.0 (aktualna wersja zasad) oczywiście.

Prawdopodobnie rozpoczynamy "nową świecką tradycję" pokazówek Warlorda w WJ w drugi i czwarty piątek każdego miesiąca :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Wilcza Jama - piątek 01 lutego 17.30
Elfy na 1500 pkt
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Raczej beze mnie :(
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Ponoć dziś i jutro Wilcza Jama nie będzie czynna, tak mi coś Marcin mówił ale mogłem źle zrozumieć.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

a to sabotażysta :evil:
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ