Polski Warlord

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Harven
Plankton
Posty: 1

Polski Warlord

Post autor: Harven »

Nie ukrywam, że system bardzo mi się spodobał, ale... Fajnie by było z kimś grać. Widzicie jakąś przyszłość dla tego systemu? Tak na oko ile osób w Polsce może w to grać?

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Hej,
System jest super!
W Krakowie grają regularnie 2 osoby....i to by było na tyle jeśli chodzi o aktywność
Nie patrz na innych - znajdź kumpli i graj 8)

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Gram w Warlord (staż mam niewielki). Warszawa. Znam dwie inne grające osoby - moi synowie :)

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Po zakupie podręcznika do II decyzji, zdecydowanie wracam do systemu!

@wenanty - może zatem jakaś partyjka w przyszłości (okolice września).Mam krasie, elfy i necropilia też by się uzbierały :D

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Diabeuu pisze:Po zakupie podręcznika do II decyzji, zdecydowanie wracam do systemu!

@wenanty - może zatem jakaś partyjka w przyszłości (okolice września).Mam krasie, elfy i necropilia też by się uzbierały :D
Chętnie. Ja gram krasiami (chociaż modele głównie nie-Reaperowe, więc nielegalne :)), moje potomstwo Overlords i Reptus.

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Pies trącał legalność :mrgreen: mógłbym wystawić całkiem pokaźną bandę korboralów/lupinów przy czym nawet jeden wilk nie pochodzi o reapera.
Zatem do zobaczenia w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Jako, że moje życie wróciło (chyba) do normy to może Wenanty jakaś mała partyjka - czas i miejsce do uzgodnienia :D
pozdrawiam

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Diabeuu pisze:Jako, że moje życie wróciło (chyba) do normy to może Wenanty jakaś mała partyjka - czas i miejsce do uzgodnienia :D
pozdrawiam
Moje życie aktualnie jest dalekie od normy, ale jak będziemy czekać, żeby wszystkim się ułożyło, to nie zagramy w ogóle :)
W gronie rodzinnym (synowie&ja) ustaliliśmy, że jako pierwszego Diabeuuowego wroga wystawiamy mojego starszego (15 lat, Overlords). Ma nowy pomysł na armię i doszła paczka z większością figurek, więc będzie większość w podkładzie, a reszta to jakieś żenujące proksy :D
Najchętniej zagra(my) w Paradoksie. Tym dotychczasowym, na Jezierskiego. Jak masz lepszy pomysł, to mów - dojedziemy w mieście gdzie trzeba (byle nie na Bemowo - żyjemy na linii Stegny-Saska Kępa). Najbardziej pasują nam weekendy, najchętniej przed południem lub niewiele po południu (obaj moi synowie są nieletni, więc unikam z nimi weekendowo-wieczornych wizyt w knajpach). Odpisz.

EDIT: wycięty numer telefonu.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2012, o 21:32 przez wenanty, łącznie zmieniany 1 raz.

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

O proksy nie macie się co martwić ja też będę miał większość w proksach.

Pardoks jak najbardziej mi pasuje, weekend przed południem również - poza najbliższą sobotą, nie będzie minie wtedy w Warszawie. Później bez problemu, kwestia ustalenia dokładnej godziny.
Jeśli nie będzie problemu zagrałbym na elfach lub korborlasach z savage north, jeśli będziecie woleć podstawową II edycję to krasnoludy będą gotowe na potyczkę - kwestia punktów na jakie byśmy zagrali.

Pozdrawiam i do zobaczenia
Konrad

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Diabeuu pisze:O proksy nie macie się co martwić ja też będę miał większość w proksach.
[...] Pardoks jak najbardziej mi pasuje, weekend przed południem również - poza najbliższą sobotą, nie będzie minie wtedy w Warszawie. Później bez problemu, kwestia ustalenia dokładnej godziny [...] Jeśli nie będzie problemu zagrałbym na elfach lub korborlasach z savage north, jeśli będziecie woleć podstawową II edycję to krasnoludy będą gotowe na potyczkę - kwestia punktów na jakie byśmy zagrali.
Nowe elfy świetnie, Korborlas również (nauczymy się przynajmniej kilku nowych specjali). Krasnoludy z podstawki mniej chętnie - sam nimi gram, więc opcji poznawczych będzie dużo mniej. Przygotuj się, że przyjdziemy we trzech (zawodnik i jego młodszy brat oraz ojciec jako couch i masażysta) ale możemy wyznaczyć limit narad, żebyśmy Cię rodzinnie nie przytłoczyli :). Najchętniej w sobotę 3.11 o 11 rano. Daj znać jeśli pasuje (lub rzuć alternatywny termin), to zarezerwuję stół i elementy makiety (o takiej porze nie będzie problemu). Najchętniej na 1k punktów, liczba elementów stołu do ustalenia. Najchętniej bez limitu czasu ani tur (bo lubimy się zastanawiać ile darkspawnów mieści się na łebku od szpilki), ale i tutaj się dostosujemy, jak wolisz turniejowe zasady. W sumie chcemy po prostu nawiązać kontakt z warszawskimi graczami. Z nadzieją, że będziemy grywać częściej. Bez spinania się na forsowanie własnych domowych rozwiązań. Bo my - jeśli jeszcze tego nie pisałem - jesteśmy w Warlordzie dziewicami. Tak, gramy ze sobą. Ale trzyosobowe kółko znajomych (rodziny) jest wystarczające tylko wtedy, gdy nikt inny w danym wycinku świata w daną grę nie gra. Więc i tak się boimy spotkania z Twoją dowolną armią i już wymyślamy tłumaczenia, dlaczego ktoś z naszej Rodziny dostał łomot (i jak już w następnej grze urwie głowę i nasika do szyi warlordowi).

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

:D

Dla mnie gra z Wami będzie zupełnie pierwsza w tą edycję, więc bez spiny i na luzie.

Termini i godzian w prządku limi pkt też więc do zobaczenia w sobotę.

Pozdrawiam

Konrad

ODPOWIEDZ