Obowiązujące zasady i narzędzia wspomagające

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

A z czym zawaliłeś? Bo ja muszę na przyszłość pamiętać o przerzucaniu strzałów
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

i nie musiałem rzucać na Tougha Danithalla tylko podejść Ardynnem i go podnieść -prostsze i skuteczniejsze, a teraz zmiany, które mnie zabiły :shock:

najpierw miałem napisać: fajnie, nie mam kar za marksmana... potem zjechałem niżej i ... :shock: SMOKA DOSTAŁEM !!! :twisted:
arcymaga, który kasuje Lizetkę, biegającego nowego hero Deathseekera ciut mocniejszego od Arnise, to wszystko nic

:twisted: :twisted: :twisted:
SMOK, SMOK, SMOK, SMOK, SMOK :twisted: :twisted: :twisted:

w battle'u wystawiam cztery, wcale nie dlatego, że są jakieś ...skuteczne i tak powiem nie patrząc na statsy, bo nie mają dla mnie znaczenia, coraz bardziej podoba mi się ta armia: jednorożec, faerie, wszystko coraz bardziej pojechache w stronę elfów z D&D, a ja lubię ten klimat. Chyba szybko podniesiemy stawkę i na 2000 to będziemy sobie mogli w Warlorda pograć :) a ja nie idę dziś do pracy, tylko zaczynam malować te swoje elfy...
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

No widzisz, gdzie Ty w Mordheimie mógłbyś takie fajne rzeczy wystawiać ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Zaiste nie mógłbym 8) W załączniku plik .xls, o którym rozmawialiśmy ostatnio. Jest zaktualizowany po Rage Chronicles 1.0

WARLORD LIST 2007

Nie zastąpi zasad ale bardzo pomaga w budowaniu rostera
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

w zasadzie powinienem zmienić nazwę tematu na narzędzia wspomagające...

w linku excel do nowych Rage Chronicles, wuzględniający nowe jednostki i nowe koszty punktowe

WARLORD LIST 2008 => http://www.erikdewey.com/Warlord%202008.zip

Erik Dewey podszedł do sprawy nieco inaczej i choć nie mogę się przyzwyczaić do głównego arkusza jest kilka dodatkowych funkcji jak generowanie data cardów dla modeli oraz upgrade'ów i zaklęć oraz prezentacja zasad specjlalnych tak, że gra z użyciem laptopa staje się dużo wygodniejsza (można to oczywiście sobie wydrukować ale szanujmy lasy, bo nigdy nie wiadomo skąd nadlecą elfie bełty :wink: )
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Działa w OpenOffice!
I za to już ma u mnie 10/10 :)
Żegnaj, notatniku i koślawe zapiski w excelu!
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Może i odgrzewam staroć, ale wyszło w końcu to spolszczenie?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie, w międzyczasie zdążyło się zdezaktualizować :(
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

i poszła II edycja + suplement

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Gdziegdziegdziegdziegdzie?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Tomash pisze:Gdziegdziegdziegdziegdzie?
:D

Zajrzyj na Jotte, RB 7 dych z haczykiem suplement savege north 120 blach.

W zw. z powyższym może koło lipca sierpnia coś zorganizujemy w temacie?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wyłączyłem się z Warlorda zupełnie ostatnio. Jak się Nilgar odezwie i da zaprosić na piwo, to możemy coś zakombinować. Ale obawiam się, że nie będę miał czasu :?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Zanim zaopatrzycie sie w podrecznik do WL - proponuje sciaganc sobie z sieci Warlord Second Edition
Public Final Playtest Rules i poczuc smaczek gry...

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Boire pisze:Zanim zaopatrzycie sie w podrecznik do WL - proponuje sciaganc sobie z sieci Warlord Second Edition
Public Final Playtest Rules i poczuc smaczek gry...
w sensie, że Polecasz, czy wręcz przeciwnie?

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Polecam.
Gra wymiata - roznorodnosc jednostek i mnogosc kombinacji to jej najwieksza zaleta.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Tomash pisze:Wyłączyłem się z Warlorda zupełnie ostatnio. Jak się Nilgar odezwie i da zaprosić na piwo, to możemy coś zakombinować. Ale obawiam się, że nie będę miał czasu :?
Właśnie wróciłem do Polski ale z czasem rzeczywiście jest cienko. Można by pójść przynajmniej na jakieś krasnoludzkie piwo, bo i Zahor odzywał się gdzieś na poczatku roku :-?
Ja chyba grałem raz na poczatku roku z Wallacem ale dokładnie nie pamiętam...
2nd Edition chciałem ściagnać przed wyjazdem ale za dużo rzeczy na raz, jak zwykle :-?

ODPOWIEDZ