Razig Painting Log

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Trollen
Wałkarz
Posty: 83

Razig Painting Log

Post autor: Trollen »

Siemka,

Jak już wspominałem zamierzam zbierać Raziga do Warlorda.
Tutaj będzie się powoli rozkładać moja armia topielców.
Przypomnę, że ze względów budżetowych będzie to armia w 100% proxowana,
ale też ze względów hobbystycznych 100% WYSYWIG.

Lecimy z koksem.

Dziś zamówiłem figurki dla Słonych Szabli. W mojej wersji będą to Słone Topory. Przyjdą, to zrobię recenzję oraz opis jak skonwertować bydlaków.
Odkopałem gdzieś trochę zombiaków i ghouli, a także szkieletów i krasnoludzkich dział. Największym wyzwaniem będą dla mnie Wereshark i Clarissa.
Resztę jakoś ogarnę, nawet skurwypsów :)

Trollen
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Trollen »

Testuje nowy system robienia updatów. Nowe figurki powinny byc w przyszlym tyg. Ale zaraz odkurze zombiaki i szkielety.

Trollen
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Trollen »

I jeszcze test wrzucania obrazków Obrazek

Wnioski: Szkoda, ze nie obraca zdjec do poziomu automatycznie, ciekaw jestem tez ile to zdjecie wytrzyma w sieci. Raczej bede polinkowywal zdjecia z fejsa.

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Jesteś pewien, że FB przetrwa próbę czasu lepiej niż serwisy fotek?

Co to weresharka, chodzi Ci o Karkariusa? Jest ładna miniatura Reapera, w najpiraciejszym stylu ever, kosztująca połowę sugerowanego modelu:
Obrazek

A jak chcesz tak zupełnie po taniości, to poczekaj jeszcze półtora miesiąca na gumowe pomalowane "Pathfinder Battles" z nadchodzącego dodatku "Skull & Shackles". Będą rekinołaki i inne pirackie klimaty. Modele wystarczy podmalować i na uczciwy standard TT wystarczy, choć MoI nimi nie wygrasz ani CMoN nie podbijesz.

Trollen
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Trollen »

Model Karkariusa jest dużo większy od tego krasnala-rekina. Prędzej bym go użył jako Salty Sabera.
A najchetniej jako jakiegoś kapitana.
Wogole teraz zastanawiam sie czy nie kupić go, karkariusa oraz dark maiden, bo to śliczne modele. Ale może uda mi sie takiego ulepić :)

Widziałem troche tych nowych modeli rekinów piratów, ale jakoś mi się nie podobają.

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Może i polecany Karkarius jest większy, ale sugerowałem się tym, że pisałeś o WYSIWYG. Podstawka Lrg (40mm) pasowała mi pod nabitego, pochylonego rekinołaka, który do linii oczu ma 2 cale wzrostu. Dodatkowo, nic w SA nie sugeruje, że to przerośnięty potwór - żadnego Migthy, Trample czy Bluegeon od pięści jak kowalskie młoty, a wysokie DV jakoś mi zgrzyta z gołą skórą modelu 65076. No, ale to Tobie ma się podobać, więc wybieraj co chcesz :)

Z Clarissą nie powinieneś mieć problemów - jest miliard modeli nieumarłych panien, wystarczy wybrać jakiś ładny i zamiast na typowy bladoniebieski (eteryczny) maznąć na zielononiebieski (topielica). Czekam na posty z postępów prac. Zupełnie nie czuję klimatu frakcji Razig, ale skoro to modele do mojego ulubionego systemu, to wstyd byłoby nie śledzić.

Trollen
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Trollen »

Ale sklep Graal daje dupy. Zamowione figurki od ponad miesiaca nie przyszly. Cały czas sie tłumacza ze niewiedzą co się dzieje z ich zamówieniem. Totalny brak profesjonalizmu. Jestem pewien, że jeszcze tego zamówienia nawet nie wysłali. Szkoda gadać. Miałem troche czasu żeby sie tematem zająć to mnie wyrolowali.

Obecnie zacząłem malować figurki do Darkreachów i złożylem zamówienie na mercenaries (też nieoficjalne figurki). Wkrótce wiecej info i pare fotek. Ale to w nowym dziale wrzuce.

Trollen
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Trollen »

O kuźwa! Przysłali! Figurki zamówione w lipcu już są! Graal ma niezły zapłon.

Co mam? Mam 3 Skurwy Psy (Jednego przerobię na rekina) i 10 Słonych Szabli którymi się zamję wkrótce (na start zrobię tylko 5). Spodziewałem sie po figurkach czegoś więcej. Będzie dużo przerabiania, dużo konwersji z GSu. Do tego skleję z 10 zombiaków, Klarisę, Morską Jędzę, i jakiś szefów. Prawdopodobnie będa to Baron Le Kość, Pan Krew i Tomek Carny Nożyk.

Cały projekt zacznę od podstawek.

Trollen
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Trollen »

I zaczelo sie, wczoraj dostalem ostatni model potzrebny do armii. zacznamy zabawe. po weekendzie zdjecia :)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

i gdzie te zdjęcia? ;)

Trollen
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Trollen »

Projekt poszedł w odstawkę, bo ostatnio nie grywam w Warlorda. Ale oczywiscie dokoncze go. Narazie kminie nad podstawkami bo mam fajny pomysł ale drogi w wykonaniu.
Chce zorbic wodne podstawki tak, ze by nogi figurek byly zalane i woda wystawała ok 3-5mm nad podstawke ale osttnim razem jak robiłem takie rzeczy to krawedzie mi strasznie krzywo wyszły i nieładnie to wygladało. Jak rozkminie technike to wróce do projektu. Moze lepiej tymczasowo postawic ich na zwyłym deskowanym pokładzie w potem ewentualnie odczepic i przykleic na wodne. W ten weekend bede mial wecej czasu wiec moze cos ogarne.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Coś takiego jak tu na dole? ciekawy pomysł, choć w wykonaniu istotnie może być upierdliwy. Powodzenia ;)

Obrazek

http://chestofcolors.com/gallery/anas-w ... x-rider-3/

ODPOWIEDZ