Rozpiski graczy i dyskusje o nich!!!

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Mi też się to wydaje z lekka kosmiczne, czyżby jakieś statuy do makiety?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Rozczaruję Was niestety :? na od dawna planowany drugi regiment Sword Masterów 8) tylko nie piszcie, że się nie nadają do High Elfów, bo i tak mam swoje zdanie na ten temat :) :) :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nameless
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: Nameless »

ciekawa koncepcja. ja bym raczej wybral cos innego na sword masterow, ale to juz twoja wizja i twoja decyzja.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Mam jeden regiment złożony z 24 chłopaków ze starego Black Tree Design, Crimson Knighci też mają smocze akcenty na hełmach, więc powinni się dobrze komponować w drugim regimencie - uczciwy caledoriański klimat (choć np. Wallace z tych samych smoczych powodów chciał z nich zrobić regon grave guardów w swoich blood dragonach) 8)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Temat wprawdzie mocno aberruje od Warlorda ale na SwordMasterów mam jeszcze jeden pomysł, a dzięki nowej edycji wreszcie nie muszę się ograniczać 8) Ciekawe czy Games Workshop dokładnie to miał na myśli?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ