Obcinamy strzelaczy? ;)

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Obcinamy strzelaczy? ;)

Post autor: Tomash »

Ponieważ moi Crusaderzy są chyba jedyną armią w grze bez strzelców z Critical Shotem, zacząłem się interesować czy aby nasza obecna interpretacja tej zasady nie jest czasem zbyt mocna? :twisted:

Zapytałem na forum Reapera:
http://www.reapermini.com/forum/index.p ... opic=29236
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

nie wiem po co zadawałeś te pytanie na stronie rypera, przecierz akurat ta zdolności jest jasno opisana!!, wynika to chyba z twojego pojmowania słabej armii, ale powiem są one w miarę równe, może inwestujesz tylko w nie tą części armi którą powinieneś!!

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

A kto Cię naciął, że jest inaczej? :shock: Ja mam CS tylko na bohaterach i nie użyłem go nigdy (Eawood Silverrain ma też Marksman/3, więc z jego RAVem rachunek jest prosty). Kusznicy Zahora mają CS ale on wie, że to działa tylko w zamian za drugą akcję
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Pytanie zadałem, bo fraza o podwójnych obrażeniach jest w osobnym akapicie i w takim Warhammerze już jest to podstawa do podważenia ciągłości z poprzednim akapitem ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ