Wyścig Zbrojeń

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Rozumiem Nilgar, że w ramach dystrybucji będziesz dzielił blistry na mniejsze ilości modeli ?
Jeśli tak to w sumie fajnie ale czy opłacalnie dla ciebie?
Ja naprzykład był bym zainteresowany 3, max. 4 figurkami żołnieży z blistra, a większa ich ilość jaką mógłbym skompletować stanowić będzi wyjątek od zasady- raczej zależy mni na różnorodności niż na liośći figurek.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Pewnie że będzie opłacalne - na trzy trójki na pewno będzie większa szansa znalezienia chętnych niż na jedną dziewiątkę :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Tomash pisze:Pewnie że będzie opłacalne - na trzy trójki na pewno będzie większa szansa znalezienia chętnych niż na jedną dziewiątkę :)
Jasne, że tak. Mnie samemu nie wsmak kupić i pomalować 9 podobnych kolesi, a lajtowe trio jak najbardziej.
Zastanawaim sie tylko, przy obecnym zainteresowaniu systemen czy jeżeli np. podzieli sie taki blister z krasnoludzkimi wojownikami (wiem, wiem moja piaskownica z brodatymi kurduplami 8) ) na trzy mniejsze, to dwoma nie zasayci sie potrzeb graczy, a trzeci zostanie?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jak się jednostka sprawdzi, to się będziecie bić o trzecią trójkę ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Myślę, że dzielenie na trójki ma sens. Sam jestem kolejkcjonerem i cenię róźnorodność, a w tym akurat Warlord daje niesamowite możliwości. 9- ki, a raczej 18-ki będą atrakcyjne raczej dla tych, którzy będą chcieli sobie zestawić regiment do Warhammera z bardziej oryginalnych figurek - i tych również doskonale rozumiem 8)
Obrazek
Obrazek

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

@ Tomash - byc może, być może, choć nie tylko krasnale mnie interesują :)

@ Nilgar - zgadzam się w 100 %, a na te trójeczki już ostrzę kły.
BTW kiedy Będziesz u Marcina?

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

wybieram się dziś po południu ale chyba nie będę za długo, na pewno nie dam rady zagrać :cry:
Obrazek
Obrazek

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Raczej myślałem o przyszłym tygodniu, a to z uwagi na zamówienie Pauliny jakie u Ciebie zrobiła na Bazylu :wink:

Ja z grania na jakiś czas (1-1,5 tyg.) jestem wyłączony.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Daerleth, Royal Guard Sergeant i Vale Warrior
ObrazekObrazek

Elven Royal Guard - tych to od razu biorę dla siebie dwa pudełka
Obrazek

Generalnie robię następne zamówienie, a ponieważ na pewno nie wszystko będę ściągał, jeśli ktoś ma jakieś szczególne życzenia (w szczególności dotyczy pudełek lub kalibru 54mm) to proszę o kontakt

załogi impów i rogatych demonów do Darkspawn
ObrazekObrazek

nowe krasnoludki (te od podkopów)
Obrazek

kapitan onyxowego legionu z Overlord
Obrazek

i "książę cierpienia", oczywiście do Darkspawn
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Na Nowy Rok wysypało pokurczami

ObrazekObrazek

ale jest też kilka innych ciekawostek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Obrazek Obrazek

Jak tylko wyjdzie, muszę nim zasilić swoich harcerzyków ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

:shock: tarcza i pancerz są mega miodne. Nie podoba mi sie tylko ten płomień na mieczu, ale to oczywiście kwestia gustu.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zauważyliście, że Crusaderzy i robione "pod nich" jednostki z DHL coraz bardziej przypominają Space Marines (pancerze!)? Przecież ten koleś oraz Gerard potrzebują już tylko boltpistola gdzieś przy boku oraz insygniów jakiegoś zakonu i hajda do 40k ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Taki Kosmiczny Marynarz wyglądałby IMO dużo fajniej od oryginałów...

Tarcza jest przecudna (to brown stuff jest?), podobnie z pancerzem, a nawet mieczem (płomienie fajnie zrobione, choć pewnie i bez nich by się obyło).

Jedynie buziaczek.pl zbyt kochaniutki; bardziej by mi pasowała jakaś gniewna i nienawistna, uniesiona świętym szałem, paszczęka. Może dorobić mu brodę z GSu?

P.S. Wyświetlają Wam się zdjęcia wrzucone przez Nilgara? Jeżeli tak, to pewnie znowu u mnie skaveny kable przegryzły...
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie wyświetlają. Nilgar splewił i dał linki ze swojego proxy albo innego firewalla :P
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

O wow, genialny pancerz, ale tarcza moim zdaniem grubo przesadzona.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

"No, kaman, uderz w aniołka, śmieciu" :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Działały ale przestały, część obrazków jest widoczna tutaj http://www.reapermini.com/gallery/Previews, reszta stamtąd zniknęła i jest już np w DHL 3200
Obrazek
Obrazek

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Tomash pisze:"No, kaman, uderz w aniołka, śmieciu" :D
adrenalinka :badgrin:
A tak przy okazji, będziesz w piątek u Zahora jakiś pokaz organizował?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wszystko wskazuje na to, że będę :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ