Elo Warszawa!

Moderator: lith

Zablokowany
lith
Oszukista
Posty: 872

Elo Warszawa!

Post autor: lith »

Liga Lokalna Warszawska sezon 2007/2008
***************************************
Zapraszam wszystkich do wspolnej zabawy w lidze lokalnej - Warszawskiej

Jak?
Kazda bitwa rozegrana rozpiska rankingowa miedzy uczystnikami ligii liczy sie jako bitwa rankingowa.
Gracze moga dowolnie umawiac sie na gre innymi rozpiskami.

Gdzie?
Grasz gdzie chcesz, a i tak walczysz o punkty do ligi ogolnopolskiej :P Jezeli szukasz wiekszej ilosci informacji zapraszam tutaj.

Kiedy?
1 maja 2007 do 20 kwietnia 2008, dolaczyc mozesz w kazdej chwili ;)

Kto?
Zaproszony jest kazdy z Warszawy i okoliczny prowincji, jak Legionowo i Ozarow :P
Kazdego chetnego prosze o wyslanie mi wiadomosci na priv na forum Kultu, Gildii lub Border Princes. A umieszczac swoje rozpiski proszetutaj, w osobnym temacie dla kazdego gracza. Oba formaty w jednym w miare mozliwosci. I umieszczajcie je tutaj raczej przed zagraniem pierwszej bitwy rankingowej niz po ;) W pierwszym poscie tematu z rozpiska prosze tez podajcie jakies namiary na siebie, bo kontaktowanie sie przez PW na BP moze byc nieco klopotliwe.

Kompozycja armii:
Dwie.
-1200 - 2 sloty hero, 2+ core, 2 spec i 1 rare/+1 spec
-2250 bez ograniczen
Mozna grac roznymi armiami na rozne formaty.

Pojawianie sie w rankingu:
Zgloszenie sie do mnie, a nastepnie zagranie 3ch bitew z osobami zgloszonymi do rankingu i uzyskanie w 3ch kolejnych bitwach przynajmniej sumy wynoszacej 1,5 punkta (W). W takim momencie ranking danej osoby zaczyna byc liczony. Dla osob, ktore nie maja jeszcze rankingu wynosi on 1200. Jezeli czyjs ranking spada ponizej 1200 taka osoba wypada z rankingu i liczy sie po prostu jako zgloszony i znowu musi rozegrac 3 bitwy itd.

Sposob liczenia punktow i miejsce rankingowe.
Ranking bedzie oparty na systemie Elo, obliczanym za pomoca tych kalkulatorow, a publikowany w pliku XLS i na forum. Aktualizacje bede staral sie robic mozliwie czesto. Wyniki zamieszczajacie prosze wtymtemacie, kazdy w osobnym poscie w sposob jaki tam pokazalem. Wszelkie dyskusje prowadzcie prosze w innych tematach.

Wyzwania
Po co sa wyzwania nie trzeba nikomu tlumaczyc. Mozna je rzucac tylko graczom o rankingu +/- 200 wzgledem swojego, a rozgrywa sie je w Ksiegarni Faber i Faber chyba, ze gracze postanowia umowic sie inaczej. Jest obowiazek przyjac wyzwanie w przeciagu 20 dni. Jezeli gracz ma juz rzucone wyzwanie na nastepne musi odpowiedziec w przeciagu 20 dni od zagrania poprzedniej "wyzwanej" bitwy. Jezeli w czasie miedzy pierwszym wyzwaniem, a zagraniem tej bitwy, przyjdzie wiele wyzwan to liczy sie to od gracza z najwyzszym rankingiem w chwili grania bitwy. Mam nadzieje, ze za bardzo nie poplatalem :P Jezeli z jakis przyczyn rozegranie danej bitwy jest nie mozliwe to zglaszajcie to do mnie. W przypadku gdy gracze nie moga dojsc do porozumienia co do formatu, prosze to zglosic do mnie.

Progi punktowe (W)
0-20% remis (0.5/0.5)
21-40% male zwyciestwo (0.7/0/3)
41-60% zwyciestwo(1/0)
61-80% duze zwyciestwo(1.2/-0.2)
81%+ MASAKRA! (1.5/-0.5)

Uwaga! Regulamin moze sie troche zmieniac w trakcie sezonu, jezeli cos nie bedzie funkcjonowalo poprawnie. Jak sa jakies bledy/niejasnosci w regulaminie to prosze zglaszajcie je do mnie.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2007, o 19:07 przez lith, łącznie zmieniany 14 razy.

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Lista zgloszonych:
Slanesh
Fisch
Green Knight
Jasiuuu
Dastor
Marian
Czreq
Lith
Bugi
Crusader
Kolata
Pazdzioch
Blundi
Niedbal
Pelcu
M. T.
Bless
Asassello
Laska
JaceK
Lukiman
Paku
Moskit
Lires
Kotlet
Pingus
Ostatnio zmieniony 1 lip 2007, o 20:26 przez lith, łącznie zmieniany 18 razy.

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Ksywa Ranking Rozegrane
Bless 1336 12
Shino 1255 11
Crusader 1232 4
JaceK 1219 5
Jasiuuu 1218 3
Kolata 1202 8
Czreq 1200 3
Pelcu 1200 3

Zablokowany