Rozpiski by Niedbal

Moderator: lith

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Jasiuuu pisze:
trikk pisze:To takie bastionowo-kultowe kółko wzajemnej adoracji, wszyscy po sobie jeżdżą :wink:
kultowo-bastionowe jak już :P

ja mam przejebbane 28 dziewczat i nie ma do kogo sie odezwac :/ głupie laski....

to że nie chcą z tobą gadać nie znaczy że są głupie :P
jedna która ze mną siedzi na WOSie czyta mi na głos ,,jak zadowolić swojego faceta'' ;] . Inna wygrała Konkurs tanca (mistrzostwa Polski) w 4 kategoriach i wybiera sie na Mistrzostwa Europy ;] ...... Nic nie przebije jednak tej która gdy odpowiada i stoji koło nauczycielki wsadza jej łape do oczu i krzyczy ,,ja wiem ja wiem chwile chwile '' xD

Albo jak jedna sklęła drugą za to ze tamta nosiła do adidasów skarpetki innego koloru niż czarne :D

sam zostałem nieźle wyklęty od szmat za to ze bez pozwolenia przepisałem prace domową :P ,,A jak sie obczaji ze mamy to samo?! '' ;] ehhh ;)

Mozecie mi wierzyc mi sie odechciewa :) jeszcze gdyby tych 2 kolesi co mam w klasie było na poziomie....;)

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Nakrec dziewczyny na battla. Ty bedziesz mial co robic, a i my bedziemy zadowoleni z bardziej koedukacyjnego grona na turniejach. ;)

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

spoko tylko kto MNIE przed nimi uchroni :P

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Shakin' Dudi pisze: jedna która ze mną siedzi na WOSie czyta mi na głos ,,jak zadowolić swojego faceta'' ;] .
Może to jakaś sugestia?:D
Shakin' Dudi pisze: Inna wygrała Konkurs tanca (mistrzostwa Polski) w 4 kategoriach i wybiera sie na Mistrzostwa Europy ;] ......
Zdolna, wysportowana, bierz sie do roboty!:P

Shakin' Dudi pisze:
Nic nie przebije jednak tej która gdy odpowiada i stoji koło nauczycielki wsadza jej łape do oczu i krzyczy ,,ja wiem ja wiem chwile chwile '' xD
Ambitna ^^
Shakin' Dudi pisze:
Albo jak jedna sklęła drugą za to ze tamta nosiła do adidasów skarpetki innego koloru niż czarne :D
Moze beznadziejnie wygladaly :P?

Shakin' Dudi pisze:
sam zostałem nieźle wyklęty od szmat za to ze bez pozwolenia przepisałem prace domową :P ,,A jak sie obczaji ze mamy to samo?! '' ;] ehhh ;)
Bo to nieładnie z twojej strony :>

Shakin' Dudi pisze:
Mozecie mi wierzyc mi sie odechciewa :) jeszcze gdyby tych 2 kolesi co mam w klasie było na poziomie....;)
Ich niższy poziom zawyża twój ^^

ODPOWIEDZ