Prywatne Fora Klubowe

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

No to kiełbaska na razie zostaje u mnie :D ściślej w Janowie, skąd zostanie przywieziona jak wyznaczycie tego moda :D

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Tomash :X

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

7:01.
Wstałem dziś o 6:30, jadę na 8:00 zamulać 4 godziny na laborkach z optyki (brrr).
Ale jeśli stawką jest piwo i kiełbasa dla Ziemka - no cóż, tutoriale właśnie się doczekały moda ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Pls o zmiane podpisu do podforum "Jeźdźców Hardkoru" na: " JADĄ DO OPORU !!! "
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

A ja prosiłbym o stworzenie fora "klubowego" Bazyliszek. Chcę by było ukryte i dostępne dla ludzi ze stowarzyszenia lub z nim związanych.

Chcę omawiac sprawy Konwentu bazyliszek.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

OK, już zaraz, tylko zaspamuję o nowościach w BitsPudle ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Tomash pisze:OK, już zaraz, tylko zaspamuję o nowościach w BitsPudle ;)
O kurde. MOze wreszcie to czego potrzebuje. :twisted: Żart. Spoko chyba się ne pali. :evil: :twisted: :evil:
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Green Knight pisze: Chcę omawiac sprawy Konwentu bazyliszek.
o, widze, ze juz ktos zaczał o tym myslec . i dobrze.. bo to w sumie juz za chwile :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Forum już istnieje ale ja nie mam czasu pododawac luda. Molestujcie litha. On też ma moda i niech was dodaje.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Green Knight pisze:Forum już istnieje ale ja nie mam czasu pododawac luda. Molestujcie litha. On też ma moda i niech was dodaje.
ja dodany juz jestem :) ale teraz tez mam na głowie co innego (Pre-DMP, DMP) niz Bazyliszek, dopiero po DMP zacznie sie o tym powaznie myslec.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Przypomne sie ze swoja prosba.

Administratorze kochany, wywal z opisu podforum Jezdzcow Hardkoru te historie o klubie dyskusyjnym, itd. i wpisanie opisu zgodnie z ponizszym. :)
bless pisze:Pls o zmiane podpisu do podforum "Jeźdźców Hardkoru" na: " JADĄ DO OPORU !!! "
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Pardon, musiało mi jakoś umknąć.
Już zrobione.

Swoją drogą po co Wam zmiana opisu podforum, które jest tylko dla Was (i dla adminów oczywiście) widoczne? :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Tomash pisze:Pardon, musiało mi jakoś umknąć.
Już zrobione.

Swoją drogą po co Wam zmiana opisu podforum, które jest tylko dla Was (i dla adminów oczywiście) widoczne? :D
Dla wlasnej satysfakcji. :)
Dzieki za korekte.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Zostałem zapisany do grupy Bazyliszek. Bardzo mi miło, to już 4 grupa Bazyliszek której jestem członkiem. Mam pytanie - Czy z tego faktu coś wynika?
Czy jest jakieś forum Bazyliszka?
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tak, jest forum "Stowarzyszenie Bazyliszek". Na PM podaję Ci linka, gdybyś miał problemy z wyłowieniem na forum ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Tomash pisze:Tak, jest forum "Stowarzyszenie Bazyliszek". Na PM podaję Ci linka, gdybyś miał problemy z wyłowieniem na forum ;)
Bardzo uprzemie dziękuję.
Shino też podesłałem, bo też nie widzi.
Ja działu "Fora klubowe" nadal nie widzę, choć do Bazyla po twoim linku dotarłem.
Strange.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dziwne :?
Możesz się przelogować?

EDIT: Unholy fuck, właśnie zauważyłem, że trzeba dodać grupę do samego działu "Fora Klubowe", żeby był ów widoczny. Tak to jest, jak Wafiak wyjedzie sobie do jakichś pogańskich krajów i zabieram się za nieswoje kompetencje :oops:

Dodałem "dla spokoju dziś i w przyszłości" prawo read-only do całego działu dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Możecie mi powiedzieć jak to teraz wygląda? Mam nadzieję, że nieswoje kluby nie są widoczne, czy (co gorsza) klikalne?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Tomash pisze:. Możecie mi powiedzieć jak to teraz wygląda? Mam nadzieję, że nieswoje kluby nie są widoczne, czy (co gorsza) klikalne?
Jest dobrze. Widzę tylko forum "Bazyliszek". Żadnych innych. :)
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dobra, to się biorę za sprzątanie w uprawnieniach.

Rozumiem że na forum Bazyla możesz coś zapostować bez przeszkód?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Tomash pisze: Rozumiem że na forum Bazyla możesz coś zapostować bez przeszkód?
Tak, dziękuję. :)
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

ODPOWIEDZ