We're going down! (przenosiny)

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wreszcie będzie czas aby isć na impreze :lol2: :lol2:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Cholera tyle marzeń trzeba spelnic w jeden dzien w ktorym BP nie bedzie dzialac... xD
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Lasti pisze:Cholera tyle marzeń trzeba spelnic w jeden dzien w ktorym BP nie bedzie dzialac... xD
W końcu będę miał czas aby wykorzystać mój jeden cud na dzień.
Tylko co wybrać?
Pokój na świecie?
Nakarmić dzieci w Afryce?
A może coś innego?
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Darmowe piwo dla wszystkich?
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Promocja do dziś w Carrefourze Carlsbergi za pół darmo ;)
Do jednego 4paka drugi gratis piwo (puszka) wychodzi za 1.35.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Tomasz, nie rób tego w ten wekend, ja potrzebuje forum, mam mastera 14 - robię zapisy itd, ok?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Supeł, powinienem się uwinąć w jakieś 6-10 godzin (a i to z nawiązką oraz założeniem, że pójdzie najwolniej i najtrudniej jak się da). Jeśli potrzebujesz dostępu non-stop, mogę Ci zaraz po postawieniu nowego serwera z silnikiem i bazą forum dać jakąś ad-hoc domenę (adres), coby poszło jak najszybciej przez DNSy.

A w następny weekend wolałbym nie musieć tego robić, bo... chcę wpaść na pewnego mastera ;)

@Kruti: pierwszą albo drugą/trzecią opcję, a potem się zobaczy.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:A w następny weekend wolałbym nie musieć tego robić, bo... chcę wpaść na pewnego mastera ;)
az zaluje, ze mnie nie bedzie :badgrin: :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Tomash pisze:Supeł, powinienem się uwinąć w jakieś 6-10 godzin (a i to z nawiązką oraz założeniem, że pójdzie najwolniej i najtrudniej jak się da). Jeśli potrzebujesz dostępu non-stop, mogę Ci zaraz po postawieniu nowego serwera z silnikiem i bazą forum dać jakąś ad-hoc domenę (adres), coby poszło jak najszybciej przez DNSy.

A w następny weekend wolałbym nie musieć tego robić, bo... chcę wpaść na pewnego mastera ;)

@Kruti: pierwszą albo drugą/trzecią opcję, a potem się zobaczy.
to zrób to po powrocie z pewnego mastera - proszę ,to ważne, póki działa to działa - mi zostało 1,5 tyg do najważniejszej imprezy we wschodniej Polsce i muszę banery sponsorów wywieszać itd, jeśli by to zajęło 10 godz to ch** z tym - ale ja biorę zawsze najgorszą wersję pod uwagę i na tym bazuje - nic się wtedy nie może posypać, i boje sie że może pasc wszystko na tydzień i wtedy leże i kwiczę... przemyśl to proszę, pzdr

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Supeł, nie padnie na tydzień. Wiem co robię i mówię ;) Robiłem już kilka przenosin tego forum, z czego już jedne właśnie z jednego serwera na drugi - pamiętasz ile trwały? I ile rzeczy zginęło? Podpowiem: pojedyncze godzinki (plus update DNSów - maksymalnie doba), nic nie zginęło.

10 godzin to właśnie wersja najgorsza. Masz moje słowo, że okno przenosin będzie jak najwęższe - najpierw przygotuję całą konfigurację na nowym serwerze, a potem szybkie zamknięcie z przenosinami; BP przeniosę i poprzepinam w pierwszej kolejności, dopiero jak zadziała będę się bawił w inne serwisy stojące na tym samym serwerze.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

rób jak chcesz, jeśli nie można poczekać to i tak ja nie mam nic do powiedzenia...

PS- do zobaczenia na masterze :D hehehe

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Pewnie zrobię to jutro-pojutrze i nawet nie zdąży nikt zmarudzić ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Tomasz mam do Ciebie wielką prośbę. Zrób to po masterze. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn jest to niemożliwe, postaraj się aby nie trwało to zbyt długo. Nie muszę Ci chyba przypominać, że forum jest jedyną platformą komunikacyjną dla kilkudziesięciu osób zainteresowanych turniejem. Pozdrawiam Karabin.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

4 karabiny pisze:postaraj się aby nie trwało to zbyt długo.
No kurde... ;)

Ponieważ mój wyjazd na mastera stoi pod znakiem zapytania (samochód i sprawy tzw. priorytetowe wytrzepały mnie finansowo) :( :( :( być może zrobię to po prostu w trakcie, jak wy sobie będziecie spokojnie grali.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Tomash pisze:Supeł, nie padnie na tydzień. Wiem co robię i mówię ;)
tylko na 2? wszyscy wiemy i pamietamy jak to wyglada


;)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Przyjmujemy zakłady o długość zawieszenia forum.

Z tego co wiem co ktoś oferował tałzen za zrobienie tego powyżej 5 godzin. Chce jakieś 9 userów położyć ze mną stówkę na stół i się przekonać? :wink:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Równe cztery godziny. Stawiam też 1000zł.

(postawię w godzinę-dwie i po czwartej uruchomię apacza :lol: )
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

tomash, jak to nie przyjedziesz? chyba coś masz do załatwienia, nie? może się ktoś źle poczuje, trza będzie przy nim posiedzieć...

zapraszam

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Finansowo się nie wyrobię :?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Tomash pisze:Finansowo się nie wyrobię :?
Tomek weź się nie wygłupiaj. Wyjazd do Lublina w wersji ekonomicznej to maks 100 pln. Przecież alkoholizować się nie musisz ;)

ODPOWIEDZ