Nowy layout forum

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Nowy layout forum

Post autor: swieta_barbara »

Wyszukiwarki nie ma juz od jakiegos czasu, a do wczorajszych zmian nie bylo zadnych problemow z aktywnymi watkami.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Szfak. Czemu od razu nie napisałeś że to po zmianach, tylko dajesz do zrozumienia że w nowych layoutach nie działa? Goddamit!

Enyłej, okazuje się że tępe chuje od phpbb3 w jednej z najnowszych wersji każą dla każdego z forum zaznaczyć, że tematy zeń mogą się pojawiać w "aktywne wątki". Machnąłem szybką sql-ką i wydaje się śmigać :) Jakby dla jakiegoś podforum nie działało, pisać!
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Sorry zią. Nie pisales o czym mam dawac do zrozumienia. Ty jestes czarnuchem od forum, ja sie na tym nie znam. Wszystko hula jak ta lala, daj pyska, moj ty ty ty...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

swieta_barbara pisze:Wszystko hula jak ta lala, daj pyska, moj ty ty ty...
:*
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Odkleilem, chyba chwilowo i tak nic nie bedziesz wiecej tu robil.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

będę, ale ok -- najwyżej sobie podbiję :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ