Border Princes -- pomysły na rozwój

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Re: Border Princes -- pomysły na rozwój

Post autor: Jedy Knight »

swieta_barbara pisze:Bo mozna.
Sadzą w kominie zapisuję - jest tak jak pisze Baśka.
Choć "można" nie znaczy, że "należy".
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ponieważ widzę że niektórym wciąż tęskno do shoutboxa, którego jako rozwiązanie typu "na dole forum nie lubię", to zaczniemy od takiego mikroprojekciku. Czat w stylu IRCa, tylko dla zarejestrowanych na forum (logowanie forumowym kontem), pod adresem typu chat.wfb-pol.org. Może uda mi się dziś wieczorem zmontować :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

To już wbuduj to w forum, bo wielu osobom nie będzie się chciało za każdym razem logować. Shoutbox, ale ukryty.
Aktywuj zwykły shoutbox, ale daj do niego odnośnik jako nowy dział lub np na pasku FAQ, wiadomości, szukaj itd...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zwykły shoutbox o wysokości tych 6-7 linijek to paskudna proteza normalnego czatu, na dodatek nie pozwala dojrzeć kto akurat jest i chyba nie każdy ma ochotę na uczestniczenie w takiej zabawie. A tak można spokojnie używać ciastek forumowych, więc nie trzebaby się nawet logować.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tylko po co nam takie narzędzie wielofunkcyjne? Chcemy do kogoś zagadać - piszemy PM, chcemy wszcząć jakąś większą dyskusję - zakładamy temat. A shoutbox ma być po to, by luźno popisać.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Ja tylko chcialem podziekowac za tapatalk. Dostalem smartfona zainstalowalem i okazalo sie ze naprawde warto:)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

ODPOWIEDZ