Skarga na Moderatora Garg

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Porarzka
Mudżahedin
Posty: 330
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Skarga na Moderatora Garg

Post autor: Porarzka »

Moderator Garg nie zastosował się do deklaracji w której cytuje:Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
Po jego wypowiedzi widać że uznał za obraźliwy materiał który napisał do pewnego użytkownika z tej strony więc dlaczego go nie usunął : http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=16&t=30852
Po drugie nie użyłem w swej wypowiedzi wulgarnych, rasistowskich, sprzecznych z prawem lub propagujących bezprawną przemoc pkt.4 więc nie wiem czemu moderator mnie ostrzegł. Po trzecie moderator powinien (1. czuwać nad właściwym przebiegiem dyskusji; sterować, kierować dyskusją; 2. łagodzić napięcia pomiędzy ludźmi)<- to znaczy moderować więc nie powinien samemu wpychać się do kulturalnej rozmowy z takim tekstem, który jest groźbą, a groźby są karalne.
Proszę o rozpatrzenie tej sprawy. Z góry dziękuje nawet jak dostane bana tylko prosił bym o uzasadnienie bana od razu :D będę przynajmniej wiedział czego nie pisać na forum i wyniosę coś z tego. Pan_Zagłady
Obrazek

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Garg pisze:Mod nie jest od sprzątania twoich śmieci na forum!
:lol2: :lol2: :lol2:
Jeblem! To od czego jest mod? ;D

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Pan_Zagłady pisze:...
:lol2: mistrz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mod jest od sprzatania smieci na swoim podforum i to zrobil Garg - zamknal temat.
Twoja skarga jest zalosna. Ogarnij sie.
Arbiter podal Ci temat w ktorym powinienes zadac pytanie, a Ty zamiast podziekowac, to jeszcze z oburzeniem.
Ten temat zamykam, bo smiac mi sie chce jak czytam co piszesz.

Zablokowany