Śmietnik

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik

Post autor: Orris »

Nie wiem, jak mam rozumieć twój post, Yudokuno, ale nie słyszałem po prostu tego określenia po angielsku. Piszę poprawnie i tyle. Nigdy czegoś takiego nie potrzebowałem.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Vallarr pisze:Tomash przemysl ten filtr ortograficzny... blagam...

Moje wszystkie uwagi dotyczące ortografii odnoszą się do tego posta. Chryste, niektórzy naprawdę muszą mieć masę problemów, że tak wszystko do siebie biorą.. :roll:

@ Grolshek - to nie ma sensu. Od tylu lat uczę ortografii w 3 językach i ciągle widzę te same błędy :/
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Damn... powinienem to wziac do siebie? ;f

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

tak, tak, TAK!! :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

No to chill. Po prostu byłem zdezorientowany. 8)

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Grolshek pisze:
Yudokuno pisze:Ordnung muß sein: myszy po stole mogą chodzić, byle parami. To nie jest forum NOP, tylko figurkowe.

A co do ortografii: ja się już poddałam. Widać mało kto wie, co to funkcja spell check.
A ja się nie poddałem i nie poddam ! Hordy z północy piszą poprawnie i nie sprawia im problemu opcja poprawiania pisowni...
Doookładnie +1
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Porarzka
Mudżahedin
Posty: 330
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Porarzka »

Wow teraz to powinno się nazywać nauka ortografii itp. Yudokuno musisz się przyzwyczaić większość ludzi wkurzając się pisze szybko przez adrenalinę :D niewielka liczba ludzi na w nosie czy pisze poprawnie czy nie. i na końcu najmniejsza liczba ludzi, która albo po prostu już tak ma, że nie pisze błędów albo po prostu sprawdza. Cyframi
około 1:20 populacji ludzkiej pisze poprawnie bez sprawdzania, 3:20 sprawdza, liczba x:20 pisze szybko przez adrenalinę robiąc błędy. Reszta pisze jak im krew na palce naniesie :D. liczbę "x" szacuję ją na 6,7,8:20 jeżeli ktoś chce to niech po mnoży razy 5 będzie miał łatwiej w procentach.
@edit. Chociaż nie wiem czy nie powinno być 5:20 pisze poprawnie bez sprawdzania. a 1:20 sprawdzają.
Ostatnio zmieniony 8 lip 2011, o 17:00 przez Porarzka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

karlito pisze:
Grolshek pisze:
Yudokuno pisze:Ordnung muß sein: myszy po stole mogą chodzić, byle parami. To nie jest forum NOP, tylko figurkowe.

A co do ortografii: ja się już poddałam. Widać mało kto wie, co to funkcja spell check.
A ja się nie poddałem i nie poddam ! Hordy z północy piszą poprawnie i nie sprawia im problemu opcja poprawiania pisowni...
Doookładnie +1
I jeszcze mnie za to lubią :shock:

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Bo to idealny material propagandowy - zresocjalizowany troll stajacy sie strozem porzadku. Nic tylko ekranizowac :twisted:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Vallarr pisze:Bo to idealny material propagandowy - zresocjalizowany troll stajacy sie strozem porzadku. Nic tylko ekranizowac :twisted:
I moderatorem dwóch działów forum nie zapomnijmy dodać 8) Trollowanie jest dla hejterów... Pozytywizm dla bohaterów !

ODPOWIEDZ