Śmietnik

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Porarzka
Mudżahedin
Posty: 330
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Śmietnik

Post autor: Porarzka »

Sorry za to ale uważam, że to forum to jeden wielki śmietnik, nie da się niczego znaleźć, dlatego ludzie mają pretensje, że ktoś robi nowe wątki sam mam z tym problem dostałem ostrzeżenie a uważam, że niesłusznie. Przechodząc do sedna mam pomysł by to wszystko posprzątać. Można by było stworzyć podfore: Kosz, dobrać ludzi którzy co tydzień sprzątali by te śmieci (śmieciarzy) i segregowali np. związane z Chaos Dwarfami do jednej kupy sprawy administracyjne do drugiej kupy. Na moim własnym klasowym forum robili to Moderatorzy, ale widzę, że tu moderatorzy tylko się rządzą i krzyczą, więc chętnych można by było "zatrudnić". Pan_Zagłady
@edit. Prosiłbym by Administracja wysłuchała też forumowiczów bo jakby nie było to dla nich stworzono to forum a nie tylko dla siebie i jak by pomysł wypalił to zgłaszam się na Śmieciarza. Z poważaniem
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, o 21:26 przez Porarzka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
woolfik
Chuck Norris
Posty: 499

Post autor: woolfik »

Fajny pomysł ale znajdź kogoś, kto będzie za darmoche odwalał czarną robote.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

E tam. Smietnik jest niewiele warty, pomysl bez sensu. Jesli mod dziala dobrze, ofc.
Inna sprawa, ze mod to wlasnie taki smieciarz, nie czaje oburzenia niektorych, ze "on nie jest od tego" - jest dokladnie od tego, jak mu sie to nie podoba, to nikt go nie zmusza do bycia modem. Tym bardziej jesli sie nie nadaje, manifestuje smieszna wladze i jedyne, co potrafi, to pierdolnac cos na koniec i zamknac temat. Rzal i bul.

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

Każdy kto siedzi na tym forum trochę dłużej wie gdzie co jest i gdzie czego szukać wiec po co zmieniać coś skoro 98% albo i więcej użytkowników jest zadowolonych?? Rozumiem że na forum przez te parę lat działania zebrało się trochę tematów wiec dla kogoś nowego może to być za dużo do ogarnięcia wiec może zamiast wkurzać się na modów i adminów usiądź i poczytaj forum, może w końcu zaznajomisz się z nim tak ze będziesz wiedział co gdzie jest...

A jak to nie pomoże to przecież nikt Cie nie zmusza do korzystania z tego forum, znajdź sobie inne mniej zaśmiecone albo najlepiej załóż własne.

Awatar użytkownika
Porarzka
Mudżahedin
Posty: 330
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Porarzka »

Dobra może na nie których z pod for niema problemu ale wejdź tu http://forum.wfb-pol.org/viewforum.php?f=25 to jest już wysypisko a nie śmietnik. Moderator powinien trochę zrobić porządek a że akurat tu są rozpiski to by mógł połączyć np z DE do jednego wątku a z WE do drugiego czy to takie trudne ??? Ja ci odpowiem nie sam miałem forum może o wiele mniejsze ale wiem że nie jest trudno sprzątnąć brud nawet tonowy
@edit. Nie chodzi mi tylko o to. Powiedz mi proszę co powinien robić moderator?? Dbać o pożądek czy rządzić się i pisać ciągle ten wątek nie powinien tu być zamykam temat ?? A przecież nie musi go zamykać tylko połączyć do tego gdzie powinien być on. Pan_Zagłady
@edit. Niektórzy moderatorzy dobrze się spisują ma się rozumieć
Obrazek

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Pan_Zagłady pisze:Sorry za to ale uważam, że to forum to jeden wielki śmietnik, nie da się niczego znaleźć, dlatego ludzie mają pretensje, że ktoś robi nowe wątki sam mam z tym problem dostałem ostrzeżenie a uważam, że niesłusznie. Przechodząc do sedna mam pomysł by to wszystko posprzątać.
Błagam panie zagłady zlituj się nad nami , chcesz po 14 postach zostać modem albo jeszcze lepiej adminem [-X .Błagam cie ogarnij swe żądze Leonie zawodowcu sprzątaczu zawodowy :!: .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

Do tego działu z rozpiskami raczej sporadycznie zaglądam ale faktycznie tam wszystko jest wrzucone do jednego wora. Dlatego w chyba każdym dziale armijnym jest założony temat poświęcony rozpiską dla danej armii, tam już łatwiej znaleźć potrzebne informacje lub przeprowadzić dyskusje na temat rozpiski.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, o 11:22 przez xaurus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Tomash przemysl ten filtr ortograficzny... blagam...

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Wiesz dział z rozpiskami jest dla tego aby konkretnie przedyskutować konkretną rozpiską oddzielnie , a w dziale armijnym stworzył by się straszny mętlik oraz bałagan , a tak masz jeden temat na temat tej konkretnej rozpy .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Czcigodny z Gisoreux
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Gisoreux, Bretonia

Post autor: Czcigodny z Gisoreux »

Niepotrzebne jest też dublowanie postów - rozpiska w dziele armii i ta sama w dziale rozpisek. Tak samo w każdym dziale armijnym targowisko oraz dodatkowo dział sprzedam z tymi samymi ogłoszeniami.

P.S. Nie marudzę - stwierdzam fakt :)

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

imho odgrzewany kotlet... temat modów i ich obowiązków, bałaganu na forum i innych problemów związanych z okresem dojrzewania już był poruszany.

Jako czytelnik forum - teraz i osoba pisząca posty, uważam że znaleźć można tu wszystko bez problemu.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pan Zaglady wyloguj sie jak masz pisac bzdury.
Pisane przez Ciebie glupoty Dzialaja administratorom i modom na nerwy

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

:twisted: :twisted: :twisted:
Jak mawial stary chinski medrzec - jak sie wkurwiaja o pierdoly, to wkurwiaj mocniej. Szybciej zejda na zawal i swiat bedzie lepszy.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

LET'Z (T)ROLL!
Pan_Zagłady pisze:Sorry za to ale uważam, że to forum to jeden wielki śmietnik, nie da się niczego znaleźć, dlatego ludzie mają pretensje, że ktoś robi nowe wątki sam mam z tym problem dostałem ostrzeżenie a uważam, że niesłusznie. Przechodząc do sedna mam pomysł by to wszystko posprzątać. Można by było stworzyć podfore: Kosz, dobrać ludzi którzy co tydzień sprzątali by te śmieci (śmieciarzy) i segregowali np. związane z Chaos Dwarfami do jednej kupy sprawy administracyjne do drugiej kupy. Na moim własnym klasowym forum robili to Moderatorzy, ale widzę, że tu moderatorzy tylko się rządzą i krzyczą, więc chętnych można by było "zatrudnić". Pan_Zagłady
@edit. Prosiłbym by Administracja wysłuchała też forumowiczów bo jakby nie było to dla nich stworzono to forum a nie tylko dla siebie i jak by pomysł wypalił to zgłaszam się na Śmieciarza. Z poważaniem
Obrazek
Jak na razie, to tylko ty tu krzyczysz, w dodatku jesteś nowy, nie znasz forum, jak posiedzisz dłużej, będziesz dokładnie wiedział gdzie co jest, o ile przedtem nie dostaniesz bana. Jak nie działa forumowa wyszukiwarka, przeszukaj forum przy użyciu Google'a. Z resztą o czym ty gadasz, ja rozumiem, że ktoś zakłada nowy wątek, gdy taki sam jest 10 stron dalej, ale jak jest kilka tematów niżej to jest zwykłe prostactwo i lenistwo. Zwłaszcza, że te nowe tematy to prawie zawsze pytanie o jakąś podstawową kwestię, której omówienie ogranicza się do jednej, dwóch odpowiedzi. Moderatorzy spisują się na tym forum doskonale i zaprowadzają porządek (czyli to co postrzegasz jako rządzenie się i krzyczenie). Jak zamykają, a nie przenoszą to po to, żeby pokazać, że taki temat już istnieje i tam należy pisać, chociaż do niektórych (zwykle nowych) to zbyt trudne do pojęcia.
Za to dział rozpisek służy do tego, żeby omawiać tam poszczególne rozpiski (w zbiorczych tematach rozpiskowych szybko robiłby się bałagan, gdyby ktoś chciał pisać o poprzedniej rozpisce po pojawieniu się kolejnej), a tak można wałkować daną rozpiskę do woli. Niezłe rozwiązanie jest na forum lizaków (specjalny poddział) i HE (w temacie rozpiskowym są linki do rozpiski w dziale rozpisek), ale klasyczne rozwiązania spokojnie wystarczą, ponieważ omawianie rozpisek zwykle sprowadza się do kilku postów.
Czcigodny z Gisoreux pisze:Niepotrzebne jest też dublowanie postów - rozpiska w dziele armii i ta sama w dziale rozpisek. Tak samo w każdym dziale armijnym targowisko oraz dodatkowo dział sprzedam z tymi samymi ogłoszeniami.

P.S. Nie marudzę - stwierdzam fakt :)
Kwestię rozpisek już wyjaśniłem. Co do ogłoszeń w targowisku, nie każdy zagląda do działu armijnego i nie śledzi tematu z ogłoszeniami. Jednym jest wygodniej przeglądać ogólne targowisko, inni wolą czytać stosowny temat. Forum nie jest przez to zaśmiecane, bo wszystko jest na miejscu.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Porarzka
Mudżahedin
Posty: 330
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Porarzka »

Wieszkto pisze:
Pan_Zagłady pisze:Sorry za to ale uważam, że to forum to jeden wielki śmietnik, nie da się niczego znaleźć, dlatego ludzie mają pretensje, że ktoś robi nowe wątki sam mam z tym problem dostałem ostrzeżenie a uważam, że niesłusznie. Przechodząc do sedna mam pomysł by to wszystko posprzątać.
Błagam panie zagłady zlituj się nad nami , chcesz po 14 postach zostać modem albo jeszcze lepiej adminem [-X .Błagam cie ogarnij swe żądze Leonie zawodowcu sprzątaczu zawodowy :!: .
Czy ja piszę, że chce być moderatorem ??? Po prostu daje propozycje stworzenia "elitarnej grupy do czyszczenia forum" albo zmobilizowania części załogi Forum WFB do robienia to co muszą. Pan_Zagłady
Ziemko widzę że czytasz w myślach, tak?? Jak nie to nie wypowiadaj się za innych to niezbyt godne, no chyba że piszesz o sobie w liczbie mnogiej to sorki
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Twoja propozycja została wszechstronnie rozważona, gruntownie zanalizowana i definitywnie odrzucona.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Faktycznie z działem rozpiski jest trochę syf. Lepiej by było gdyby rozpiski poszczególnych armii były w działach tych armii.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Karli pisze:Faktycznie z działem rozpiski jest trochę syf. Lepiej by było gdyby rozpiski poszczególnych armii były w działach tych armii.
Dlaczego lepiej? :shock:
Ja na przykład zawsze przeglądam rozpy pod kątem turnieju lub osoby - na pewno nie będę klikał na fafnaście for armijnych.
Dla mnie jest lepiej tak, niż by jakiś abstrakcyjny ordnung miał panować.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Pan_Zagłady pisze:Czy ja piszę, że chce być moderatorem ??? Po prostu daje propozycje stworzenia "elitarnej grupy do czyszczenia forum" albo zmobilizowania części załogi Forum WFB do robienia to co muszą. Pan_Zagłady
W której chcesz się znaleźć jak mniemam i czyścić wszystko co niespełna twoich kryteriów czystości oraz porządku.
W Polsce nikt nic nie musi chyba że go do tego zmusisz ale prędzej dostaniesz bana .
Poza tym na tym forum wszystko da się znaleźć bez problemu , a tworzenia tematów już istniejących jest bezsensowne i tyle w tym temacie.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

JJ: temu lepiej bo jeśli chcę poczytać np. co nowego w rozpiskach WE to zerkałbym tylko do tematu WE i już a nie trzeba by było biegać po różnych działach.. Choć z Twojego punktu faktycznie lepiej jak jest teraz.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ