(T)rollshek

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: (T)rollshek

Post autor: Afro »

Klafuti pisze:Ja się mogę tylko zastanawiać, czemu prowokujesz mnie do flejmu takimi niskimi zaczepkami.
ale mimo wszystko reagujesz ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

czyli trolling nie byl jednak taki kiepski ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
kondor44
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: kondor44 »

Czy jeśli napiszę, że nienawidzę elfów czy lizardmenów, to podpis mój naruszy §4 pkt b. regulaminu Border Princes?

Luk
Wałkarz
Posty: 95

Post autor: Luk »

Klafuti pisze: Wygląda na to, że jesteś kiepskim trollem. DZIK jest mocny, bo wywołał i zmanipulował dyskusję jednym postem. Ja się mogę tylko zastanawiać, czemu prowokujesz mnie do flejmu takimi niskimi zaczepkami.
Cóż ja chciałem skończyć, przyznałem się, że nie potrzebnie zwróciłem publicznie uwagę moderatorowi na jego niepoprawne - w mojej subiektywnej ocenie zachowanie i to był koniec. To TY przyjacielu najdroższy prowokujesz mnie więc kto tu jest trolem hmm.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

miło się ogląda takie tematy...

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

DZIK jest mocny, bo wywołał i zmanipulował dyskusję jednym postem
swoista cecha Dzika :mrgreen:
Dzik zawsze był charakterny i zadziorny, ale oleju w głowie Mu nie brak. W przeciwieństwie do niektórych tutaj, patrząc po temacie...
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

ODPOWIEDZ