(T)rollshek

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Re: (T)rollshek

Post autor: Asassello »

Rasti pisze:Wracając do tematu - mógłby ktoś się odwołać co do tego zachowania Gokish'a? Mnie osobiście nie dotyczy ten przypadek, ale trochę trafia ze względu na to, jakie pełni on tutaj stanowisko. Bądź co bądź jest to największe Polskie forum naszego hobby, co prawda nie związane bezpośrednio, ale jednak.
Ostatnie zdanie jakie Gokish napisał przed zapadnięciem w sen zimowy, to tyle że przez jakiś czas będzie miał problemy z netem i nie będzie go na forum. Prosił o kontakt mailowy (Ci co z nim interesy robią pewnie go znają).
Ewentualnie możecie popytać ludzi z XIII kohorty o jakiś inny kontakt do Gokisha.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie o to się rozchodzi. Wystarczy przestudiować temat w poszukiwani i można się tam dowiedzieć tego, że koresponduje on z kupcami, obiecuje itp, a wywiązywać się z umowy już nie wywiązuje. Typowe.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

@Morog

Takie pytanko mam, bo jeżeli dobrze kojarzę to Twój nazwijmy go "spór" z Groszkiem powstał przy okazji II Ligi Rivendell i scenariuszy. Scenariusze przeszły, liga się skończyła, ludzie się fajnie bawili, więc czy jest sens kopać się dalej?

Swoją drogą Grolshek gratuluję własnego tematu, że się komuś chciało. =D> =D>
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

przepraszam Cię Solider ale nie masz racji
nie chce się znów dać sprowokować Grolshekowi (jak to się odmienia?) do personalnych wycieczek
wiec nie bedę Ci tego tu tłumaczył, chcesz znać moje zdanie wbij się na PW

w ogromnym skrócie, nasz niewątpliwy spór pokazał jakim człowiekiem jest Grolshek
i tylko taki to ma związek ze sobą
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Luk pisze:
Klafuti pisze:No to idź tryknij głową w ścianę.

dobzie zie mamunia psziszła i broni biedne dziećko
Twoja i Cię broni. Tylko przed kim? Przede mną, czy może przed Grolshkiem, bo post zakrawa na offtop, a Grolshek jest tu modem.

Ale nam się temat rozkręcił :roll: .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Morog pisze:przepraszam Cię Solider ale nie masz racji
nie chce się znów dać sprowokować Grolshekowi (jak to się odmienia?) do personalnych wycieczek
wiec nie bedę Ci tego tu tłumaczył, chcesz znać moje zdanie wbij się na PW

w ogromnym skrócie, nasz niewątpliwy spór pokazał jakim człowiekiem jest Grolshek
i tylko taki to ma związek ze sobą
Spoko, w końcu to Wasza jazda, jak dla mnie szkoda tylko, że tak oficjalnie, a nie na PMki.
Klafuti pisze:...

Ale nam się temat rozkręcił :roll: .
Bo forum odblokowali. :lol2:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Solider pisze:
Morog pisze:przepraszam Cię Solider ale nie masz racji
nie chce się znów dać sprowokować Grolshekowi (jak to się odmienia?) do personalnych wycieczek
wiec nie bedę Ci tego tu tłumaczył, chcesz znać moje zdanie wbij się na PW

w ogromnym skrócie, nasz niewątpliwy spór pokazał jakim człowiekiem jest Grolshek
i tylko taki to ma związek ze sobą
Spoko, w końcu to Wasza jazda, jak dla mnie szkoda tylko, że tak oficjalnie, a nie na PMki.
Klafuti pisze:...

Ale nam się temat rozkręcił :roll: .
Bo forum odblokowali. :lol2:
A no tak, właśnie szukałem tematu, żeby się w tej sprawie bulwersować.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Rasti pisze:
Wracając do tematu - mógłby ktoś się odwołać co do tego zachowania Gokish'a? Mnie osobiście nie dotyczy ten przypadek, ale trochę trafia ze względu na to, jakie pełni on tutaj stanowisko. Bądź co bądź jest to największe Polskie forum naszego hobby, co prawda nie związane bezpośrednio, ale jednak.
Wszystko z chłopakami załatwiam na pw i dostają swoje przesyłki więc chill :) trochu bardzo nie ogarnąłem :).
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fajnie by było, jakby wszystko się wyjaśniło, bo takie smaczki źle wpływają na środowisko.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

jeśli administracja miałaby prowadzić krucjatę przeciwko wszelkim tego typu tekstom - sporo głów na forum by się posypało.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Luk
Wałkarz
Posty: 95

Post autor: Luk »

Klafuti pisze:
Luk pisze:
Klafuti pisze:No to idź tryknij głową w ścianę.

dobzie zie mamunia psziszła i broni biedne dziećko
Twoja i Cię broni. Tylko przed kim? Przede mną, czy może przed Grolshkiem, bo post zakrawa na offtop, a Grolshek jest tu modem.

Ale nam się temat rozkręcił :roll: .

No właśnie temat się rozkręcił bo Groshlek jest MODEM, jako moderatorowi nie wypada mu pewnych rzeczy robić i prowadzić durnych przepychanek offtopowych, a nawet w działach a może i zwłaszcza w działach które moderuje robi to bezustannie po czym na drugi dzień usuwa swoje genialne komentarze. Tak więc spoko przepychać się można ale nie jak ktoś jest od pilnowania żeby tego nie robić. Chciałem skończyć temat ale widzę, że chcesz grzebać w tym bagnie. Proszę bardzo.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Popcorn cola. Jedziecie panowie ! Wyładujecie swoje frustracje tutaj na złym i niedobrym to mniej ciśnienia dostanie reszta forum. War never been so much fun !
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

nie wiem o co caly ten spor. jak dla mnie to sprawa osobista miedzy grolshekiem a... no wlasnie, w sumie to nie wiadomo kim jest ta druga strona. temat z przed roku juz na bank zostal wyjasniony.
jednak nie do niego bede sie odnosil tylko do jednej wypowiedzi ktora mnie zdziwila:
Yudokuno pisze:jeśli administracja miałaby prowadzić krucjatę przeciwko wszelkim tego typu tekstom - sporo głów na forum by się posypało.
a w regulaminie jest napisane:
Tomash pisze:Przypominam, że prócz regulaminu obowiązuje deklaracja, z którą wyraźnie zgodził się każdy użytkownik przy rejestracji. Gdyby ktoś nie pamiętał (i nie chciało mu się wylogowywać tylko po to, by kliknąć "rejestracja"), oto cytat:
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Tak na przyszłość, żeby nikt nie miał pretensji o karcenie za czynności niewymienione explicite w regulaminie.
od tego chyba wlasnie jest administracja by te krucjaty prowadzic. wyjatkiem tutaj moze byc temat ploty i mloty.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

ja tylko powiem tak: patrząc z perspektywy czynnego uczestnika forum glorii victis to tutaj jest raj dla użytkowników, tam to jest zamordyzm adminów i modów :) tak więc, nie narzekajcie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

mati.pl pisze:ja tylko powiem tak: patrząc z perspektywy czynnego uczestnika forum glorii victis to tutaj jest raj dla użytkowników, tam to jest zamordyzm adminów i modów :) tak więc, nie narzekajcie ;)
z tym zgadzam się całkowicie :D
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

faktycznie, tam nawet rugają ludzi za to, że napiszą post pod postem ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Niltag
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: WWA

Post autor: Niltag »

Gokish pisze:
Rasti pisze:
Wracając do tematu - mógłby ktoś się odwołać co do tego zachowania Gokish'a? Mnie osobiście nie dotyczy ten przypadek, ale trochę trafia ze względu na to, jakie pełni on tutaj stanowisko. Bądź co bądź jest to największe Polskie forum naszego hobby, co prawda nie związane bezpośrednio, ale jednak.
Wszystko z chłopakami załatwiam na pw i dostają swoje przesyłki więc chill :) trochu bardzo nie ogarnąłem :).
Niestety ni nie ogarnoles, od 3 tygodni sie prubuje z toba skontaktowac, pisze PM, na Facebooku, mam juz nawet jakis numer telefony do ciebie ale nikt nei odbiera.

Nie potrawisz ospisac ani odezwac sie, prosilem o zwtor kasy tez tego nie potrafisz. Powiem ci jedno klamco i zlodzieju ze jak do dzis do polnocy nie dostane tego za co zaplacilem lub zwrotu kasy to ide na policje ew pojade do ciebie o podales mi swoje pelne dane i oddasz mi za to za co zaplacilem plus koszty pordozy z warszawy do ciebie samochodem.
"The best defense is a good offense." -Gen. George S. Patton

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

a może po prostu ja Was wszystkich tu zbanuję...
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Luk pisze:
Klafuti pisze:
Luk pisze:

dobzie zie mamunia psziszła i broni biedne dziećko
Twoja i Cię broni. Tylko przed kim? Przede mną, czy może przed Grolshkiem, bo post zakrawa na offtop, a Grolshek jest tu modem.

Ale nam się temat rozkręcił :roll: .

No właśnie temat się rozkręcił bo Groshlek jest MODEM, jako moderatorowi nie wypada mu pewnych rzeczy robić i prowadzić durnych przepychanek offtopowych, a nawet w działach a może i zwłaszcza w działach które moderuje robi to bezustannie po czym na drugi dzień usuwa swoje genialne komentarze. Tak więc spoko przepychać się można ale nie jak ktoś jest od pilnowania żeby tego nie robić. Chciałem skończyć temat ale widzę, że chcesz grzebać w tym bagnie. Proszę bardzo.
Wygląda na to, że jesteś kiepskim trollem. DZIK jest mocny, bo wywołał i zmanipulował dyskusję jednym postem. Ja się mogę tylko zastanawiać, czemu prowokujesz mnie do flejmu takimi niskimi zaczepkami.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

i tak się właśnie zabija prawdę 8)
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

ODPOWIEDZ