Balancing Patch i Restricted

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Balancing Patch i Restricted

Post autor: Karli »

Jak w temacie - tego już nie ma w Polsce. Można ten dział wyrzucić. Zamiast niego proponowałbym wrzucić dział ETC, bo w tej chwili jak chcę znaleźć coś nt najważniejszego turnieju wfb na świecie to ciągle szukam po różnych działach... Tam będzie można zamieszczać wszystko co związane z Euro. Nowe FAQ, nowe zasady, tereny, sprawy związane z reprezentacją itd...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Tez ETC bym wydzielil, natomiast Balancing Patch bym nie wyrzucal - co Ci szkodzi, niech se wisi, a moze ktos na to gra?

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Szkodzi tylko to, że zaśmieca forum. Dział jest niepotrzebny, nieużywany, zatem za każdym razem jak ktoś z tysięcy użytkowników szuka jakiegoś działu to poświęca sekundę na przeczytanie tego napisu. Przemnóż to razy sześć tysięcy dusz i daje to mnóstwo zmarnowanego czasu.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

to może ja ten temat po prostu zamknę?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Neithan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: Neithan »

Zamknąć można, ale jak ktoś jeszcze gra to nie usuwałbym.

mahi
Plankton
Posty: 1

Post autor: mahi »

Tak się zastanawiam - czy skoro musiało być przez LL przepuszczone i uprawomocnione, to chyba PKS niejako odpowiada przed LL? Czy to oznacza, że to LL powinna zdecydować o utajnieniu lub odtajnieniu PKS?

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

mahi pisze:Tak się zastanawiam - czy skoro musiało być przez LL przepuszczone i uprawomocnione, to chyba PKS niejako odpowiada przed LL? Czy to oznacza, że to LL powinna zdecydować o utajnieniu lub odtajnieniu PKS?

Dżizas, koleś, napisz to po polsku, bo ja nie wiem, czy chcesz się dowiedzieć o istnieniu PKS, czy od kogo zależy, czy jest jawne/tajne/czy po prostu jesteś wielbicielem spisków.

W podstawówce uczą, że jak się nie potrafi używać zdań wielokrotnie złożonych, to zamienia się je na proste.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Yudokuno pisze:
mahi pisze:Tak się zastanawiam - czy skoro musiało być przez LL przepuszczone i uprawomocnione, to chyba PKS niejako odpowiada przed LL? Czy to oznacza, że to LL powinna zdecydować o utajnieniu lub odtajnieniu PKS?



W podstawówce uczą, że jak się nie potrafi używać zdań wielokrotnie złożonych, to zamienia się je na proste.
Bogini wszystkich Grammar Nazi :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

ODPOWIEDZ