Nowe podforum dla Universal Battle?

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Re: Nowe podforum dla Universal Battle?

Post autor: Yudokuno »

OK, dodany.To już chyba wszystko z mojej strony, Panowie. Dalej bawcie się sami :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Nie zapomnijcie o temacie "Dla poczatkujacych", gdzie krok po kroku bedzie opisane, jak wejsc w ten temat. Bo przyznam, ze kombinowalem, zeby sobie zagrac, ale jak wszedłem na strone... byc moze nie mialem wystarczajaco duzej motywacji, by to przegryzc, ale nie skumałem co trzeba zrobic, zeby grać. Wiem, ze nie ja jeden mialem taki problem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Ja nie mam tyle czasu, żeby to napisać. Dymitr, Ty tam jesteś modem :D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Furion pisze:Ja nie mam tyle czasu, żeby to napisać. Dymitr, Ty tam jesteś modem :D
Ja cuś takiego tworzę :P bo czasami mi się nie chce tłumaczyć ciągle tego samego (kurde to nie jest jakieś trudne ;P). Więc myślę, że do weekendu będzie
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Neithan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: Neithan »

I jak idzie? Bo mnie nawet zainteresowało.
A czasu brak na bitwy przy pawdziwym stole niestety, więc może choć jakaś namiastka...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Gokish obiecał wkrótce skońćzyć - miał jakieś rzeczy do oagrnięcia w real life ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dzis mysle że dokoncze i wrzuce.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ