Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: lwieserce85 »

Dziad Zbych pisze:Sorry że się wtrącam ale czy naprawdę temat polityczny jest warty tych wszystkich kłótni ? Wydaje mi się że ta dyskusja była trochę jałowa , nikt nikogo nie przekonał do zmiany poglądów , trwała ona praktycznie cały czas , i czy nie warto po prostu czasem odpuścić i zachować swoje poglądy dla siebie?
Nie twierdzę ze kłótnia czy czerwoni sa lepsi od czarnych jest na tym forum zasadna ale moderatorzy na tym forum popadli juz w swoistą paranoję. Ostatnio bana dostałem nie za propagowanie swoich idei politycznych a za satyryczna piosenkę w wykonaniu pani z tv trwam.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

lwieserce85 pisze:
Dziad Zbych pisze:Sorry że się wtrącam ale czy naprawdę temat polityczny jest warty tych wszystkich kłótni ? Wydaje mi się że ta dyskusja była trochę jałowa , nikt nikogo nie przekonał do zmiany poglądów , trwała ona praktycznie cały czas , i czy nie warto po prostu czasem odpuścić i zachować swoje poglądy dla siebie?
Nie twierdzę ze kłótnia czy czerwoni sa lepsi od czarnych jest na tym forum zasadna ale moderatorzy na tym forum popadli juz w swoistą paranoję. Ostatnio bana dostałem nie za propagowanie swoich idei politycznych a za satyryczna piosenkę w wykonaniu pani z tv trwam.
Najlepsze jest to, że tak w zasadzie nie wiadomo dlaczego nie wolno rozmawiać o polityce :P Poza tym w temacie politycznym wypowiadały się osoby, które chciały. Nikt nikogo nie zmuszał do jego czytania, czy w nim pisania. Ot, istniał sobie. Aż tu nagle zaczął komuś przeszkadzać.

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

Wiadomo, czemu nie wolno: patrz wcześniej, chyba w tym temacie, nie podoba się to Tomashowi, właścicielowi forum. Będąc tu, zgadzasz się na jego zasady (bo jego forum), ergo, bez politycznego.

Ale chociaż tą wyszukiwarkę można by jednak postawić... co jak co, ale ona polityczna nie jest. :)

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Cylindryk pisze: Ale chociaż tą wyszukiwarkę można by jednak postawić... co jak co, ale ona polityczna nie jest. :)
Nie byłbym tego taki pewien 8) , od dłuższego czasu nie działa , naprawiana jest tylko na chwile ... Tylko ja widzę związek ? :)

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Cylindryk pisze:Wiadomo, czemu nie wolno: patrz wcześniej, chyba w tym temacie, nie podoba się to Tomashowi, właścicielowi forum. Będąc tu, zgadzasz się na jego zasady (bo jego forum), ergo, bez politycznego.

Ale chociaż tą wyszukiwarkę można by jednak postawić... co jak co, ale ona polityczna nie jest. :)
Na takim poziomie argumentacji, to ja proponuje się do PiSu zapisać. Błyskotliwa kariera murowana 8) Prezesa partia, prezesa wola. A jak się nie podoba, to droga wolna.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Napisz do mnie PW to ci napisze czemu nie mozna. Decyzja Tomasha wlasciciela forum. Z drugiej strony patrzac na to co sie dzieje obecnie w polityce to sie bardzo ciesze, ze nie ma tego tematu.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czemu, powrzucalbys jakies memy z Petru uzywajace lewicowej demagogii by zachecic ludzi do swojego prawicowego programu :)

Poza tym wiekszosc uzytkownikow podzielałąby zapewne Twoją trwogę :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Cylindryk pisze:Ale chociaż tą wyszukiwarkę można by jednak postawić... co jak co, ale ona polityczna nie jest. :)
Po raz pierwszy od dawna zgadzam się w 100%
Tomek, wróć wyszukiwarkę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

-Qc- pisze:Czemu, powrzucalbys jakies memy z Petru uzywajace lewicowej demagogii by zachecic ludzi do swojego prawicowego programu :)

Poza tym wiekszosc uzytkownikow podzielałąby zapewne Twoją trwogę :)
Ostrzeżenie Qc.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

A memy z Dudą ? One są już taką klasyką w internetach i 98% jest apolityczne, poza samą idealnie memiczną twarzą na nich figurującą.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Grimgor pomimo, ze sam jestem ich wielkim fanem na razie nie. Rozmawialem z Tomashem, mam nadzieje, ze to co mialo zadziac sie w grudniu niebawem zostanie zakonczone.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

z bolszewickim pozdrowieniem dla Towarzysza cenzora :? (to nie do Ciebie Ziemko, tylko do winowajcy)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Ziemko jesli mozna ja prosze o wytlumaczenie moze byc na PM dlaczego nie moze byc ZAMKNIETEGO podforum o tresciach politycznych i religijnych

dziekuje

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Czekam na zezwolenie Tomasha, sam dałem też taką propozycję jakiś czas temu, tylko głownym rozdającym karty jest Tomek.

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

A pomęczy go ktoś o wyszukiwarkę??? :)

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Czy pomysł stworzenie zamkniętego forum politycznego dalej jest aktualny ?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Załóżcie sobie dajcie tu link i piszcie tam ile chcecie :).

Zrozumcie Tomash nie chce na BP tematów politycznych w żadnej formie czy to otwartej czy zamkniętej. Macie ochotę z kumplami od figurek na ten temat popisać to stwórzcie forum/grupę na fb i spamujcie do woli.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Gokish pisze:Załóżcie sobie dajcie tu link i piszcie tam ile chcecie :).

Zrozumcie Tomash nie chce na BP tematów politycznych w żadnej formie czy to otwartej czy zamkniętej. Macie ochotę z kumplami od figurek na ten temat popisać to stwórzcie forum/grupę na fb i spamujcie do woli.
Nie jestem fanem polityki ale rozumiem chłopaków - a przejście gdzie indziej to słabe wyjście
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No cóż to muszą uszanować decyzje właściciela forum, że nie chce mieć takich tematów i tyle a nie się ciągle przypominać nudne to już ;P.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Gokish pisze:No cóż to muszą uszanować decyzje właściciela forum, że nie chce mieć takich tematów i tyle a nie się ciągle przypominać nudne to już ;P.
Taaa... Opowiedz mi coś na ten temat #-o
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

ODPOWIEDZ