Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Semi »

taka dziwna sprawa, nie widze swojego banneru z podpisu, ale inni go widza, gdzie moze byc problem?
jest tylko ikonka i napis "obrazek", link dziala.
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

ja tez go nie widze lol

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Ja też nie. Dodatkowo niektórzy użytkownicy mają kolorowe nicki, na przykład niebieskie :D
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Sekta lol
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Coś się z silnikiem wali, ehhh znów będę musiał wołać Tomasha.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dodalem - nie widze zeby sie wywalilo nic, wiec chyba jest ok.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Dostałem zgłoszenie, że nie da się zarejestrować na forum. Problemem jest niewyświetlająca się captcha.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

wyskakuje mi że połączenie jest niezabezpieczone, bo strona nie ma certyfikatu bezpieczeństwa, który wygasł wczoraj, dziwne. Z rana hulało, teraz mi wyskakuje że strona jest niezabezpieczona.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

mam tak samo.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Mam tak samo :(

EDIT: Już jest ok 8)
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

ok

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Namówiłem koleżankę zaczynającą zabawe w bitewniaki do rejestracji na forum.

Niestety nie udało nam się tego zrobić, bo borderowa captcha jest w nieobslugiwanej już wersji.

https://developers.google.com/recaptcha ... captcha-v1

Znajdziemy jakieś panaceum na to?

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Myślę, że powoli czaś na zmianę administratorów i moderatorów. Ze starych adminów/modów winno się zapytać, kto chce jeszcze aktywnie uczestniczyć w projekcie. Nikt ze starych adminów nie gra obecnie w tą grę co imo jest absurdalne. Winno się wyłonić nowych Adminów i Modów.

Shto skazhete?

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

da się wstawić film z youtube w temacie tak żeby było widać playera ?

dziękuję ;)
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

el Victor pisze:da się wstawić film z youtube w temacie tak żeby było widać playera ?

dziękuję ;)
Nie sądzę żeby obecna wersja forum to wspierała. Jak się uda podbić silnik forum to wtedy będziemy obczajać możliwości.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Entman
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Entman »

Dobrze że w tytule jest "marudzenie", więc here goes-

Serio przez tyle lat nie przewinął się przez skład adminów/modów/whatev nikt, kto by wiedział jak naprawić wyszukiwarkę? Ile to już lat nie działa, 5? Więcej? Przecież to forum to jest template, nie było pisane od zera, nie ma opcji żeby dla tej wyszukiwarki nie było jakiegoś standardowego fixa, próbował ktoś się tym w ogóle zainteresować przez ostatnie lata?

Awatar użytkownika
Dulix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Dulix »

Moje pytanie to jak zmienić hasło. Chwilę nie zaglądałem na forum musiałem poprosić o nowe a teraz nie wiem jak je zmienić.
"Pić w samotności to jak srać w towarzystwie"

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Wchodzisz w "Panel użytkownika" (link u góry strony). Potem z opcji po lewej stronie wybierasz "Profil" a następnie (dalej z opcji po lewej stronie) "Szczegóły rejestracji" i tam masz opcję zmiany hasła.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Witam mam pytanko czy można by mi było edytować ID chodzi mi o to że mam stare
Jakub olo Oleksy Lizardmany OKF

na Jakub Olek Oleksy Dwarfy 8 Bila

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Entman pisze:Serio przez tyle lat nie przewinął się przez skład adminów/modów/whatev nikt, kto by wiedział jak naprawić wyszukiwarkę? Ile to już lat nie działa, 5? Więcej? Przecież to forum to jest template, nie było pisane od zera, nie ma opcji żeby dla tej wyszukiwarki nie było jakiegoś standardowego fixa, próbował ktoś się tym w ogóle zainteresować przez ostatnie lata?
Wyszukiwarka przez te pięć lat działała przez większość czasu, chociaż faktycznie czasem się składała i nie ogarnąłem sensownego autopodnoszenia. Ponieważ na forum nie ma czyszczenia bazy ze starych wątków, baza to ładnych kilka gigabajtów i wbudowana w forum szukajka bardzo szybko się ugięła przy tej ilości danych, stąd zewnętrzny silnik który wymaga osobnej pielęgnacji.

Po apdejcie silnika forum powinno się udać podpiąć coś lepszego i wymagającego mniej nadzoru.

Ale wiesz jak jest -- nikt adminom nawet złotówki za utrzymanie forum nie płaci więc prace utrzymaniowe robią oni jak mają rzadką (u ludzi dorosłych) kombinację czasu i ochoty. Jestem pewien że jak ktoś zaoferuje zapłacenie za taką robotę to się adminom szybciej zachce, jednak osobiście przez ponad dekadę ani razu takiej propozycji nie dostałem więc na miejscu Hrabiego też bym sobie nadziei nie robił ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ