Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: swieta_barbara »

Forum działa jako tako, to sporo. Więcej nie oczekuję.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

ej co to za jakieś spamy ciągle robią tematy o suplach w rozpiskach czy tematach handlu?

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

O ile się orientuje, były problemy z captcha przy rejestracji, więc ją odwołano. Efektem są stada rejestrujących się spambotów reklamowych.

Karaś
Plankton
Posty: 1

Post autor: Karaś »

Witam, czy ktoś z forum mógłby wycenić moje figurki? Chodzi o dośyć stare skaveny z klasycznego warhammera.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Najszybciej pomoc uzyskasz chyba tu:

viewforum.php?f=38

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Cześć,
czy na forum można zamieszczać ankiety?

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Generalnie jest opcja tworzenia ankiet na forum, ale mają do niej dostęp wybrani użytkownicy na wybranych forach. Jeśli masz potrzebę utworzenia jakiejś konkretnej jednej ankiety to napisz mi w PW to ją utworzę. Jeśli chodzi o uprawnienia do robienia ankiet to też możesz napisać konkretnie kto i gdzie miałby je tworzyć to mogę nadać takie uprawnienia.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Hej, pytanko małe. Piszą do mnie różni użytkownicy na forum, a mniej więcej tylko przy 1/3 PW, dostaję maila informacyjnego o tym. Czy to coś powszechnego, czy to wina mojego gmaila? W spamie nic nie mam.
Ogólnie kończy się to tak, że czasami i dwa tygodnie ktoś czeka, aż mu odpiszę i często już dawno jest po sprawie.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Cześć

Na stronie http://ranking.wfb-pol.org/add-tournament nie mogę zgłosić turnieju do ligi. Problem trwa już ze 2-3 tygodnie.
Nie można sprawdzić też rankingu. Proszę o jakąś interwencję, bo muszę koniecznie zgłosić turniej który w sumie odbył się już dzisiaj, a strona nadal nie działa
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

ODPOWIEDZ