Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

A przez który adres wchodzicie?
forum.wfb-pol.org czy wfb-pol.org/forum ?

Teoretycznie oba powinny działać tak samo i bez zarzutu, ale ja do tej pory nia miałem żadnego problemu z forum.wfb-pol.org .

Czy wylogowanie zdarza się zupełnie przypadkowo, czy dopiero po parugodzinnej nieobecności na forum?

PS. Na wszystkich bogów, używajcie jakiejś porządnej przeglądarki ;) Firefox, Opera. Ale nie tego microsoftowego koszmarka :roll:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

Jedy Knight pisze:
Brat Tomasz pisze:jest chyba jakaś lipa z podpisem - wpisuje - submit a podpisu nie ma - czy jestem az tak pijany czy cos fucktycznie nie działa ? ;)
Jesteś pijany.
miałes Jacku częściowa rację - owszem byłem ale z ustawieniami też cos było nie tak ;)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Mi się jeszcze nie wylogowało w czasie bezczynnosci.
Wolę wchodzic przez wfb-pol.org latwe do zapamietania i wystarczy potem kliknac sobie w logo i juz jestem
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dyskusja o modyfikacjach forum mam nadzieję że przeniesie się do tematu:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=9197
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Nie wiem co się dzieje ale chcę wsadzić sobie taki oto obrazek:

Obrazek

w podpis i mimo że naciskam "submit" to nici z tego. Ustawił ktoś jakiś limit czy jak ?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Aaargh. Chyba to przykleję normalnie :P
Profil -> Preferencje -> Wysyłanie Postu -> Zawsze dodawaj mój podpis

Poza tym dobrym testem czy sygnaturka wygląda jak chcesz, żeby wyglądała, jest obejrzenie własnego profilu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Kocham Cię ty mój pomagaczu :oops: :wink:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

To jak już tak czule dziękujesz :lol: to od razu nadmienię, że w "starych" postach możesz umieścić sygnaturkę przez ich edycję i zaznaczenie "dodaj mój podpis".
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Wiem, wiem, ale jestem leniwy i mi się nie chce ;)
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

te sygnaturki mialy byc subtelne...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie da się ukryć, Troyan wrzucił sobie bydlaka. Dobrze, że nie jest animowana ;)
Trudno się czepić, bo w kategoriach geometrycznych moja jest podobnych rozmiarów. Ale nie obraziłbym się, Troyan, gdybyś zrobił z tego buttona albo userbar.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Zmniejszę wieczorem.
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
Marcin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marcin »

Ja najchętniej widziałbym to jako:
Obrazek
Ale od bidy może być:
Obrazek
Prawa selektywnej grawitacji
Chleb pada zawsze na stronę posmarowaną masłem, a jeśli nie spadnie, oznacza to, że złą stronę posmarowaliśmy
Prawdopodobieństwo, że chleb spadnie posmarowaną stroną na dywan, jest wprost proporcjonalne do ceny dywanu

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Dumny jestem że mój imiennik okazał się tak pomocny :) Dziękuję :wink:
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Od razu lepiej :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Marcin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marcin »

Dumny jestem że mój imiennik okazał się tak pomocny Smile Dziękuję Wink
Proszę i nie ma za co. Nie zajęło to dużo czasu (inaczej przecież bym nie robił... :roll:). ;)
Prawa selektywnej grawitacji
Chleb pada zawsze na stronę posmarowaną masłem, a jeśli nie spadnie, oznacza to, że złą stronę posmarowaliśmy
Prawdopodobieństwo, że chleb spadnie posmarowaną stroną na dywan, jest wprost proporcjonalne do ceny dywanu

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Jak się szuka w google Border Princes to wcale nie tak łatwo to idzie. Ja tam się nie znam na tym, ale może da się aby zrobić tak, że jak sie wpisze w wyszukiwarce Border Princes to wyskoczy na 1 stronie a nie na którejś tam i podobnie gdy sie wpisze warhammer w stornach polskich. Więcej ludków by się dowiedziało o tym forum. Co wy na to?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Robiłem już parę rzeczy względem pozycjonowania - zgłosiłem forum do gugiela i zmusiłem roboty do przeczołgania po stronie. Dodam do The Open Catalog jak tylko naprawią skrypty i będzie to możliwe. Dalsze nabijanie pagerank możliwe będzie tylko przez podlinkowanie z porządnych i często odwiedzanych stron :)


EDIT: Moim skromnym zdaniem jest całkiem nieźle:
http://www.google.pl/search?hl=pl&hs=es ... er+princes
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Marcin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marcin »

Tylko, że ludzie szukają raczej "forum warhammer"... Którzy jesteśmy na tym polu? Eeee... Żadni. :D Nie wierzycie? Zobaczcie sami: http://www.google.com/search?q=forum+warhammer
No i ten Page Rank na szaleńczym poziomie 0... No, ale forum jest początkujące, więc tego 0 więcej wypominać nie będę... ;)
Prawa selektywnej grawitacji
Chleb pada zawsze na stronę posmarowaną masłem, a jeśli nie spadnie, oznacza to, że złą stronę posmarowaliśmy
Prawdopodobieństwo, że chleb spadnie posmarowaną stroną na dywan, jest wprost proporcjonalne do ceny dywanu

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Znowu zacząłem tracić posty przez to głupie "pojawił się nowy post".
Dawno tego nie było. :roll:
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

ODPOWIEDZ