Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: JarekK »

Zeppelin pisze:postanowiłem wyjątkowo nie puścić tego płazem, za co dostałem bana [...]
Czyli powód nie jest Ci obcy.
Zeppelin pisze:[...] bana po 9 latach bycia na forum, po raz pierwszy i to uwaga za co - za trollowanie na podforum aos, odpisując na wymiociny najbardziej znanego trolla ostatnich miesięcy.
Zniżyłeś się do jego poziomu, to zostałeś potraktowany w podobny sposób.

Ziemko coś tam poklikał i przydzielił moderatorów. Sprawa wydaje się rozwiązana i teraz sami zainteresowani będą ogarniać swoje podwórko.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Tak powód nie jest mi obcy, ale Twoje awersje już tak.
Nie grasz w AoS? Uważasz, że to gra dla dzieci? Boli Cię, że GW już nie robi battla? Dobrze, miej swoje zdanie, ale zatrzymaj je dla siebie i nie obrażaj/prowokuj ludzi, którym się ten system podoba.
To niech Pan Jarekk następnym razem pozostawi takie komentarze dla siebie, albo najlepiej przeczyta je sobie na głos "miej swoje zdanie, ale zatrzymaj je dla siebie" bo bawisz się w mentora, a sam ocenę faktów oraz wybiórczość cytatów w tej sytuacji prezentujesz na poziomie gazety wyborczej

P.S. odpisuj sobie co chcesz, banujcie mnie - ja mam już dosyć tych absurdów
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Zeppelin pisze:P.S. odpisuj sobie co chcesz, banujcie mnie - ja mam już dosyć tych absurdów
Jakich absurdów? Jest przyczyna, jest skutek. Zacząłeś pisać jakieś głupoty, oględnie mówiąc, to zgarnąłeś bana. Dlaczego czujesz się pokrzywdzony? Nie rozumiem też do końca Twojej logiki: "ponieważ ktoś kto ma etykietkę trolla zaczął pyskówkę i ty się do tego dołączyłeś to nie powinieneś być za to ukarany".
Zeppelin pisze:
Nie grasz w AoS? Uważasz, że to gra dla dzieci? Boli Cię, że GW już nie robi battla? Dobrze, miej swoje zdanie, ale zatrzymaj je dla siebie i nie obrażaj/prowokuj ludzi, którym się ten system podoba.
To niech Pan Jarekk następnym razem pozostawi takie komentarze dla siebie, albo najlepiej przeczyta je sobie na głos "miej swoje zdanie, ale zatrzymaj je dla siebie" bo bawisz się w mentora, a sam ocenę faktów oraz wybiórczość cytatów w tej sytuacji prezentujesz na poziomie gazety wyborczej
Głównym sensem mojej wypowiedzi jest jej drugi człon. Forum jest od tego, żebyś właśnie dyskutował i wymieniał się opiniami, ale grzecznie.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem Ci swoje stanowisko. Dalszą dyskusję na ten temat, jeśli chcesz, chętnie przeprowadzę na PW.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jarekk 100% mojego poparcia.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Takie pytanie, da radę jakoś "ignorować" wybrane tematy? To znaczy że nie będę widział tam nowych postów albo mogą nawet całkowicie zniknąć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Zeppelin pisze:@JarekK

Każdy mój wpis na aos dotyczył mojego znajomego i serdecznego kumpla Juraka. Po tekstach na stałe z tego co już słyszałem usuniętego użytkownika ryerzagralla, które były ponież jakichkolwiek norm, napisałem 2-3 posty skierowane tylko do Niego i były tylko i wyłącznie rezultatem wypocin jegomościa. Nie lubię wpieprzać się w sprawy które mnie nie dotyczą, choć wiem, że połowa forumowiczów tylko zaciera ręcę na taką ewentualność. Napisałem wiadomość do mojego kumpla, a jakiś nie boję się użyć tego sformułowania troll rycerz, postanowił się przypieprzyć, choć środowisko aos już kilku podobnych przysporzyło naszemu forum użytkowników typu Caen, dobrze pamiętam? Nie mając jednak możliwości banowania użytkowników ( choć chyba każdy doskonale wie, że to wciąż ta sama osoba ) postanowiłem wyjątkowo nie puścić tego płazem, za co dostałem bana po 9 latach bycia na forum, po raz pierwszy i to uwaga za co - za trollowanie na podforum aos, odpisując na wymiociny najbardziej znanego trolla ostatnich miesięcy. Serdecznie dziękuję.

Poza tym w ogóle mi nie przeszkadza, że mają swoje podforum na naszym forum sam odwiedziłem to całe podforum tylko po to, żeby zobaczyć o co chodzi z tymi kosmicznymi jajami w stylu cyber punkowych krasnali - z wielką przyjemnością będę dalej śledził nowe wymysły gw, mam nadzieję, że jako bardzo znany aosowy troll będę mógł chociaż pooglądać obrazki i pośmiać się z Wami :) :lol2:
Zeppelin, ja również otrzymałem bana za podśmiechujki z "Rycerza Grala", który wcześniej na forum miał nicka "oNe", a teraz "Skaraband". Niestety padliśmy ofiarą jakiegoś kretyna, który wydaje mi się, że nawet wypisywał te bzdury nieświadomie. Poziom jego postów był i jest żenujący a my niestety daliśmy się obaj w to wciągnąć. Ja z banem również się nie zgadzam, ale teraz to już przeszłość i pozostaje nam nie odpisywanie na debilne posty takich typków. Gdyby mod zadziałał tak jak trzeba, tonie mielibyśmy już komu odpisywać, no ale cóż. Zostałeś wraz ze mną wrzucony do jednego wora z tym gralowcem i wywalony na tydzień z tego forum. No cóż, jak widać niektórzy battlowcy bardzo bronili biednych aosowców, że nawet odnoszę wrażenie, że się z tych naszych banów ucieszyli. Przykre to trochę. W międzyczasie miałem wrzucić info o jednym turnieju i zgrupowaniu reprezentacji 9th Age, więc Jarku nie mów, że taki ban nie uderza w nasze środowisko, bo to nie prawda. Teraz to mi to zwisa, zgrupowanie miało być za tydzień, ale nie ma żadnego info, więc może się nie odbędzie wcale. Piona

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie rob z siebie ofiary, bo co za problem przekazac bylo Shino info, no chyba, ze jestes niezastapiony? Rycerzy Graala i wszystkie jego formy dostaja perma bana i beda nadal dostawac jak bedzie mu sie chcialo robic nowe konta.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Nie do końca się z tym wszystkim zgadzam, nie mniej i tak dziękuję Ziemko, że jesteś i poświęcasz swój czas na forum, które coraz mniej Cię dotyczy. Dlatego przepraszam Cię osobiście, jeśli przysporzyłem Ci kłopotów i jeszcze raz dziękuję, że nas nie opuściłeś.

Pozdrawiam
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zeppelin - bez przesady, az tak zle sie nie zachowales, natomiast trollowania nie bede znosil na forum. Sam nie jestem fanem Aosa i predzej bym w bierki zagral niz w niego, od Gw takze wiecej nic nie kupie. Natomiast nie pozwole zeby cos innego od normy (9th Age) bylo szykanowane dla samej zasady. Wystarczy, ze zyje w zatrutym kraju, gdzie jest to na porzadku dziennym :(

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ziemko pisze:Nie rob z siebie ofiary, bo co za problem przekazac bylo Shino info, no chyba, ze jestes niezastapiony? Rycerzy Graala i wszystkie jego formy dostaja perma bana i beda nadal dostawac jak bedzie mu sie chcialo robic nowe konta.
Ziemko, luz. Nie robię, a przynajmniej nie taki był mój zamysł i na pewno nie jestem niezastąpiony. Podpinam się pod post Zeppelina. Dzięki za Twój wkład i nie ma problemu. Piona

Lopo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Lopo »

Witam, czy istniała by szansa wśród Panów honorowego zachowania się i trochę więcej przyzwoitości i szacunku dla innych osób oraz co ważniejsze przywrócenia podforum AoS, głównie dla dobra nowych graczy oraz z szacunku dla tego miejsca. Byłbym wdzięczny.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

http://forum.wfb-pol.org/viewforum.php?f=234

Tu masz podforum AoS. Działa, istnieje i samo się zarządza. ;)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak jak napisal Jarekk, forum jest i to duzo bardziej rozbudowane niz bylo. Natomiast nie bedzie ono ogolnodostepne z racji generowania najwiekszej na forum porcji flejmu.

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

Tak przeglądam forum i przeglądam i jedna rzecz która tak trochę irytuje, to po kliknięciu w link nie otwiera się w nowym oknie tylko w oknie WFB, a bardzo przydatne jak ktoś linki wkleja np. w targowisku. Wiem można prawy przycisk myszy, ale z nawyku często się klika od razu link :) Czy można to zmienić ?
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

To klikaj na link scrollem/prawym przyciskiem myszy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

Ciara pisze:To klikaj na link scrollem/prawym przyciskiem myszy?
Pisałem że wiem że tak można , ale wygodniej byłoby gdyby od razu się otwierały w nowej karcie :)
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Wyszukiwarka leży już 40 lat i nikt jej nie naprawia to wątpię żeby to zrobili.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Shady pisze:
Ciara pisze:To klikaj na link scrollem/prawym przyciskiem myszy?
Pisałem że wiem że tak można , ale wygodniej byłoby gdyby od razu się otwierały w nowej karcie :)
Miej swiadomosc, ze to forum zyje i funkcjonuje na oparach. Postawilbym wyszukiwarke, natomiast Tomash akurat tego nigdy mi nie pokazal...

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

dlatego lepiej nic nie tykać, i tak dobrze że ten silnik działa od 15 lat

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

A gdyby zrobić jakąś dotacje z celem i zainwestować w silnik, czy ktoś z nas na forum się zna na tym i mógłby przedstawić koszta?
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

ODPOWIEDZ