Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Inglief »

Nie no to co tu się dzieje to już nawet Bareja nie jest.
Ja wiem że zdolność czytania ze zrozumieniem zanika a posty ktoś weryfikuje maksymalnie łopatologicznie ale na Bogów Chaosu! Ani jeden z postów w których Grimgor chciał coś tutaj przekazać nie został zrozumiany jak należy.

(warn za filmik jako przykład w tekście i ban za "f****ę humorowego" ?! To jest tak kuriozalne że nawet śmiać mi się nie chce już nie wspomnę nawet ile razy Grollshek kogoś od oszołomów czy upośledzonych kretynów wyzwał)
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dobrze od tej chwili poprosze za kazdym razem jak Grolshek kogos wyzwie pisac do mnie, zobaczymy jak ma sie rzeczywistosc do bajdurzenia.
Inglief przypomne po raz 10ty - tyle roznych innych for internetowych jest, tyle roznych hobby, tyle roznych tematow.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ziemko pisze:Dobrze od tej chwili poprosze za kazdym razem jak Grolshek kogos wyzwie pisac do mnie, zobaczymy jak ma sie rzeczywistosc do bajdurzenia.
Inglief przypomne po raz 10ty - tyle roznych innych for internetowych jest, tyle roznych hobby, tyle roznych tematow.
Arena Śmierci jest tylko na jednym :twisted:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mysle, ze to mozna roznie interepretowac :) Na pewno na jakims ogolnopolskim forum hoolsow sa topiki, ktore moznaby tak nazwac ;)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Wiesz, ale to z ludźmi grającymi na tej arenie nie raz piłem wódkę, przezywałem przygody na sesjach rpg warhammera, cthulhu itd... :D
Na innych forach to nie będzie już to samo :(
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Wybaczcie drodzy admini, że mamy gdzieś enigmatyczne ostrzeżenia i obietnice o oświadczeniu, które ma wyjść za pół roku. Lecicie sobie w kulki i tyle :) Ale spoko, wasza wasz burdel wasze ku**y - chcecie zarżnąć forum jeszcze szybciej niż samo umrze droga wolna, wasze prawo. Dla mnie te tematy to był to jeden z ostatnich powodów dla których wchodziłem na forum - teraz został tylko temat hs no i czasami zerknę w temat turniejowy żeby się zapisać na tura jakiegoś.

Jak już pisałem, spędziłem sporo czasu na różnych forach i nigdy administracja nie zachowywała się w taki sposób z tak błahych powodów.

Akcji z banami nawet nie komentuję.

Ogólnie słabość z waszej strony.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

To zapraszam na Gloria Victis. Do 40k. Zobaczysz co znaczy administracja.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Albo_Albo pisze:nie chcę się wtrącać ale on chyba nie miał nic złego na myśli
Ludzi którzy wyzywają od faszystów "nie mając nic złego na myśli" też tu nie chcemy.

Jak poczytasz o historii ruchu faszystowskiego, zaczynając od jego początków we Włoszech międzywojennych, może zrozumiesz czemu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Tomash pisze:
Albo_Albo pisze:nie chcę się wtrącać ale on chyba nie miał nic złego na myśli
Ludzi którzy wyzywają od faszystów "nie mając nic złego na myśli" też tu nie chcemy.

Jak poczytasz o historii ruchu faszystowskiego, zaczynając od jego początków we Włoszech międzywojennych, może zrozumiesz czemu.
Oczywiście. A nazwanie kogoś "gramatycznym nazistą" piętnuje go jako hitlerowca #-o
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Daj spokój Byqu, nie ma sensu nawet komentować tego bana, chłopakom z administracji już całkowicie palma odbiła :roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Byqu pisze:
Tomash pisze:
Albo_Albo pisze:nie chcę się wtrącać ale on chyba nie miał nic złego na myśli
Ludzi którzy wyzywają od faszystów "nie mając nic złego na myśli" też tu nie chcemy.

Jak poczytasz o historii ruchu faszystowskiego, zaczynając od jego początków we Włoszech międzywojennych, może zrozumiesz czemu.
Oczywiście. A nazwanie kogoś "gramatycznym nazistą" piętnuje go jako hitlerowca #-o

Nie rozumiem dlaczego ich bronicie, przecież na forum nie ma żadnej cenzury, buntujący się przeciwko administratorom użytkownicy nie znikają w tajemniczych okolicznościach, tematy nie są usuwane, nie ma żadnej propagandy, która by tłumaczyła takie a nie inne zachowanie administracji etc.... :mrgreen: (Sarkazm jak by ktoś nie zrozumiał)

A tak już na serio, to zachowania naszej administracji idealnie wpasowują się w różne ideologie występujące w europie od 1920 a kończąc na 1989. Sposób działania dokładnie ten sam :lol2:
Za nazywanie rzeczy po imieniu nie powinno być banów. Dajcie mówić ludziom jak jest :!: :wink:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Matis +1, ale też nie można zapomnieć Twojej złości gdy ktoś nazwał rzeczy po imieniu na temat muzyki, którą wrzucasz. Bez urazy ale to było dno totalne.
Po drugie nie rozumiem o co ta afera. Przecież Mussolini kiedyś mówił, że lepiej być faszystą niż pedałem.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

In_the_sea_of_blood pisze:Matis +1, ale też nie można zapomnieć Twojej złości gdy ktoś nazwał rzeczy po imieniu na temat muzyki, którą wrzucasz. Bez urazy ale to było dno totalne.
Po drugie nie rozumiem o co ta afera. Przecież Mussolini kiedyś mówił, że lepiej być faszystą niż pedałem.
Z muzyką akurat jest tak, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie jedna piosenka jest gów...na (chociaż ta o której teraz mówimy była nagrana dla beki tak samo jak piosenki Night mistress, czego nikt od tej drugiej strony metalu nie ogarnął, nie mówiąc już o nie znajomości muzyki steampunkowej, która ma specyficzny styl), a dla mnie jest świetna. Miałem co najwyżej pretensje do samego poziomu krytyki, niż, że w ogóle ona się pojawiła. Konstruktywną krytykę zawsze doceniam ;) No ale o gustach się nie dyskutuje bo jak wiadomo każdy ma inny. Poza tym jestem w mniejszości, jeżeli chodzi o upodobania muzyczne :P Z czystej grzeczności nie piszę co sądzę o muzyce, którą wrzucacie do tematu, w większości nie da się tego słuchać niestety :/
Każdy czasem musi spaść na dno, by w końcu się od niego odbić i wzlecieć jeszcze wyżej.

Edit: Określanie osoby mianem podczłowieka na podstawie muzyki jakiej słucha też nie było w porządku z waszej strony.
Gdzie był Grolshek, gdy trzeba było banować ludzi? :lol2:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Trochę się zagalopowałeś, zresztą jak na Bretończyka przystało, bo akurat ja się w tamtym temacie nie wypowiadałem i nie wrzucam tam tego czego słucham bo pewnie dostał bym bana za propagowane tam treści nazwijmy to polityczno-religijne.
Rozumiem założenie twórczości tych zespołów, nawet podobał mi się wywiad z nocnym kochankiem bodajże u Makaka, ale jednak trzeba też umieć to robić. Jeżeli mówimy o muzyce robionej dla beki to IMO bardzo dużo im brakuje nawet do tego co Kabanos robił na "skarpety muszą mieć wilgoć" czy" zesrala się dupa i płacze", mimo że nagrania były tragiczne pod każdym względem za wyjątkiem jaja.
Przepraszam za zaśmiecanie tematu.
Ewentualna kontynuacja już będzie w odpowiednim dziale.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Grolshek pisze:To zapraszam na Gloria Victis. Do 40k. Zobaczysz co znaczy administracja.
Ostrzeżenie za propagowanie faszyzmu.
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No i zaorane :D

Prawda jest taka, adminowa strona bp zawsze była słaba, ale do tej pory przynajmniej siedziała spokojnie i nie wpierdzielała się w życie forumowe. Ostatnio jednak postanowili się zabawić w małych faszystów zabarwionych lewackim podejściem oraz spaczoną poprawnością polityczną - na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Może warto sobie przypomnieć od czasu do czasu, że to wy jesteście tu dla nas, a nie my dla was.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Poczekam aż któryś z Was przyjdzie, żeby im forum robić, coś naprawić albo usuwać konta, bo komuś musk się przegrzał. Oj poczekam. Wtedy odpowiem, że " z racji słabej strony adminowej, zrób sobie sam". (oczywiście mówię tu nie do wszystkich, ale do osób o przekonaniach Andrzeja, reszcie jak zwykle chętnie pomogę)

Żeby Ci coś przypomnieć Mike (Andrzej) to robimy to wszystko (a uwierz, że nie masz pojęcia jak backgroudnowo to wygląda) za darmo w ramach swojego wolnego czasu, więc Twoje hasło "jesteście tu dla nas" wsadź sobie w rzyć.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ziemko, to nie jest tak, że my się bezpodstawnie czepiamy Was. Sam administruję dwa fora i dość spory kanał TSa i wiem jak wygląda praca od tej drugiej strony.
Nie mam nic do bycia surowym adminem dla użytkowników, ale trzeba to umieć robić z klasą, niestety tej brakuje u jednej lub dwóch osób w waszych szeregach... :(
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Matis zgodzę się z Toba, natomiast każdy ma inny charakter. Ja też nie popieram pewnych stwierdzeń i sposobów przekazywania wiadomości. Natomiast tak jak napisałem od postu kilku dni temu, jeśli Grolshek przegnie z wypowiedzią proszę mnie o tym poinformować.

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

Archiwalne posty się liczą?

Co z dość częstym używanym stwierdzeniem "nazi grammar"? Jakby nie patrzeć, naziści zrobili chyba duuużooo więcej złego. Też się liczy jako propagowanie konkretnej ideologii? Jeśli nie, to czym to konkretnie różni się od "faszysty humorowego"? O.o

Co się działo dziś z forum? Od rana nie działało, jakaś strona z linkiem do logów wyskakiwała.


Powyższy post nie miał na celu propagowania zakazanych prawem ideologii i nie może zostać użyty w tym celu przeciw komukolwiek.

ODPOWIEDZ