Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Ziemko »

Forum siadło i jeden ze słabych adminów je naprawił.
Cylindryku od posta kiedy napisałem poproszę. (za za przeszłość też nie banujemy :)

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

Ok, czyli nie tylko ja miałem problem. Leciutko mi ulżyło. (Chociaż przytyk: czy ja gdzieś napisałem coś o "słabych adminach"? Na razie nie, chociaż obecny wątek baaaardzo do tego zachęca, niestety.)

Ok.

Co z... sam-wiesz-czym? Bo na to żeś nie odpowiedział, a jest to dość ważne, i to bardzo, pytanie. Czemu dozwolone jest używanie "nazi grammar", a nie "faszysta humorowy"? Co jak co, ale wydaje mi się, że to chyba ci pierwsi nam bardziej zaszkodzili. Skąd taka wybiórczość?


PS: formułka jak w poprzednim poście, co by nikomu durne pomysły do głowy nie przyszły....

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemas - Andrzej nie ma pretensji że się forum od czasu do czasu sypie, albo że wyszukiwarka nie działa (bo tak naprawdę na ch* wam ona, mniej piszcie to będziecie pamietać co żeście wyprodukowali :D)

Andrzej po prostu wyraża troskę o życie prywatne i zawodowe cenzorów - bo kasowanie tematów i postów to żaden informatyczny wysiłke - któzy za darmo poświęcają sówj czas kasując ludziom dyskusje, bo akurat coś im nie podpasowało

A co do apelu Groshleka - faktycznie na GV jest temat polityczny, i nikt go tam nie wyrzucił hmmmmm. Czyżby jak u Sapkowskiego - "wolna droga do Koviru" ?

Wiadomo - GW psuje WFB, ale takie działania Groszka wyglądają raczej jako obliczone na dobicie systemu przez zabicie forum, przez co wreszcie przestanie grać w Bolta sam ze sobą...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

-Qc- pisze:Wiadomo - GW psuje WFB, ale takie działania Groszka wyglądają raczej jako obliczone na dobicie systemu przez zabicie forum, przez co wreszcie przestanie grać w Bolta sam ze sobą...

:lol2:

Wyszło szydło z worka =D>
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Padłem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak Qc admini tylko kasują tematy i banują. OMFG.

Cylindryk tamto stwierdzenie pomiędzy słowami było skieorwane w adminów, było nawiązaniem do totalitaryzmu i to przez osobę, która dopiero co wróciła z bana. Co mam powiedzieć chyba kumulacja po prostu.

Widzę, że nie ma tematu politycznego to ten jest hot topiciem :/

Może jest to jakieś rozwiązanie (i mówię to poważnie) aby chętni do pogadania o polityce poszli na ten temat do GV?

Temat polityczny za jakiś czas może na BP wróci, ale to za jakiś czas gdy pewne rzeczy się wyjaśnią.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jakby nie kasowali tematów i nie banowali mieli by mniej roboty :) My tylko z troską o was, a wy postrach i postrach. Ja myślałem, że to PiS wprowadzi atmosferę strachu po wyborach, a to Ziemko! :D :D :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Za calej naszej obecnie dzialajacej aktywnei 3jki to ja jestem chyba ten najbardziej poblzliwy, Qc ty chyba inaczej rzeczywistosc postrzegasz. Widziales moze Mr Robot albo Podziemny Krag? Martwie sie o Ciebie 8)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Podziemne co? Tfu! Fight Club!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ziemko pisze:Może jest to jakieś rozwiązanie (i mówię to poważnie) aby chętni do pogadania o polityce poszli na ten temat do GV?
Jakbym chciał sobie pogadać z randomowymi ludźmi których w ogóle nie kojarzę o polityce to bym poszedł na jedno z setek polskich forum, na którym jest poruszany ten temat. A proponowanie jako rozwiązania masowego tworzenia kont przez battlowców i przenoszenia się z BP na GV to już czysta parodia i idealnie pokazuje, jak chora i nienormalna jest sytuacja, którą sami stworzyliście - nie ma to jak nakłaniać użytkowników zamierającego forum do przenoszenia się na inne :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No jeśli Twoje życie bez politycznego tematu nie wytrzyma to masz rozwiązanie. No i nie my stworzyliśmy tą sytuację tylko hmmm :)
Andrzej myślę, że mało osób będzie za Tobą płakało, na pewno nie chcesz przenieść się na GV?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jeśli przydatność użytkowników na forum jest mierzona niepłakalnością, to co tu jeszcze robi Groszek?
GV czeka.
Obrazek

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

Nudzi się wam w waszych życiach?

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Ziemko pisze: Może jest to jakieś rozwiązanie (i mówię to poważnie) aby chętni do pogadania o polityce poszli na ten temat do GV?
przypomne cytat spred paru stron
Tomash pisze: Ziemko, nie zachowuj się proszę jak Ludwik Dorn i nie wypraszaj ludzi, którzy mają zastrzeżenia do administracji.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Zróbmy ściepe - aukcje czy cóś - uzbieramy kasę i postawimy nowe ładne forum . To jest tak stare że musi się sypać. Zresztą też na pewno ktoś płaci za jego utrzymanie . Jak coś jest za darmo to nie należy tego krytykować.
Temat o polityce na forum o pacynkach... no sorry ale nie . Dobrze robią ,że go zamykają .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Temat o muzyce na forum o pacynkach... no sorry, ale nie. Temat o grach komputerowych na forum o pacynkach... no sorry, ale nie... i tak dalej :wink: Nie można po prostu dopisać kilku punków do regulaminu tzn. za co może być ban w tematach newralgicznych (religia, polityka itp.). Do tego dodać zapis 1 ostrzeżenie = ban na tydzień. Drugie ostrzeżenie ban na miecha :wink: Za trzeci wyskok bb i typ już nie wraca. Możecie oddelegować do ścigania niegodziwców Groszka :wink: Skoro uważacie, że ludzie nie potrafią w takich tematach dyskutować na poziomie... bardzo szybko się ich pozbędziecie :wink:

@Kalesoner
epic :mrgreen:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Szczurek, wpadasz na rozmowę, jak już jest dawno pozamiatane. Przeczytaj sobie kilka wcześniejszych stron, bo całkiem śmieszne są nawet niektóre posty.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Tak, wiem była jakaś owiana tajemnicą "akcja" z cyklu wiem, ale nie mogę powiedzieć, a temat wróci może kiedyś, a może i nie...?
całkiem śmieszne są nawet niektóre posty.
Administracje tez w to wliczasz? :wink:

Szczerze? miałem już nic nie pisać (wpadam na forum luknąć tylko galerie i jakieś tematy około modelarskie), ale skrobnę ostatni raz :wink: Od pewnego czasu po prostu administracja skręciła w złą stronę. Tomash wybył na długo i jakoś chyba źle przekazał insygnia władzy :wink: Ja rozumiem, że można być stanowczym, ale nie chamskim jak to robi czasami Groszek w stosunku do userów. Można być stanowczym, ale nie wybiórczym jak to się zdarzało czyt. to mi się podoba, więc zostaje, a za tamto banik poleci... Do tego zachowujecie się trochę na zasadzie "mojsza racja jest najmojsza". Najśmieszniejsze, że nie wytyka wam tego jedna osoba czy dwie. Może czasem warto się zastanowić, że skoro więcej osób ma jakieś obiekcje to coś w tym jest? Pamiętam jak jakiś czas temu była ostra wymiana zdań na linii administracja-użytkownicy. Pomyślałem wtedy, że jeszcze będzie czas jak zaczną mówić... nie pasi? tam są drzwi. Nie musiałem długo czekać. Śmieszne są też argumenty o poświeceniu i "traconym" czasie przez modów. Czy ktoś zmusza to piastowania tej zaszczytnej funkcji? Ja miałem mało czasu (no i nie ukrywam przestała mi się podobać polityka "masonów":wink: ) to zrezygnowałem. Masz czas i robisz swoją robotę dobrze? Szacun, dzięki...
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mogłeś to zmienić, ale stwierdziłeś, że nie ma co się kopać z koniem, więc to olałeś? No nie jest to postawa najbardziej godna szacunku :) Zresztą nie Ty jeden, już kilku modów tego forum było i olało temat, bo szkoda czasu.

Apokaliptyczne wizje upadku forum pojawiały się już 2 lata temu i się nie sprawdziły, więc oczywiście nie będziemy się nimi zanadto przejmować.

Pewnie, że popełniamy błędy, ale i tak jest to forum z dobrym poziomem rozmowy, niskim poziomem hejtu i ja osobiście mega się cieszę, że poznikały tematy polityczne i religijne.

Mówisz, że administracja wychodzi z założenia, że nasza racja jest najmojsza - to prawda, ale jak inaczej to sobie wyobrażasz?
Ja wiem o polityce rzucaniu kamieniami wyłącznie przez ludzi bez winy, ale gdyby sprowadzić to do kwestii praktycznej, przecież to forum umarłoby już lata temu.

Poza tym są ukryte fora klubowe i lokalne, gdzie większość starszych użytkowników tak naprawdę głównie spędza swój czas, gdzie można rozmawiać ze znajomymi bez ryzyka bana czy ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Fora klubowe ? Barbara, no prosz - z ludźmi z własnych klubów to możesz spotkać i pogadać o czymkolwiek na piątkowym browarze czy weekendowym graniu w bitewniaki. BP powstało jako ogólnopolskie forum integrujące graczy, dlatego tak tu się rzeczy toczą a nie inaczej (no i jest czasem ciekawiej)
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

ODPOWIEDZ