Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Ziemko »

Lazur pisze:"Aosiarze proszę raz dwa kandydatury na modów to wtedy będę myśleć jak podziałać. Jako jedyny aktywny obecnie admin mogę powiedzieć, że jest tutaj dla Was miejsce i próby hejtu na Was czy szykanowania będą karane"
Brzmi to jak wypowiedź Angeli Merkell w sprawie uchodźców :)
Az rece opadaja jak czytam taki komentarz.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Polecam nabrać większego dystansu. To forum jest o plastikowych ludkach dla poprawności politycznej napisze że z podstawkami różnych kształtów
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gdybym ja nie miał dystansu to by codziennie leciały bany Lazurze.

Durant zostaje modem Aosa, robię także bierny dostęp do działu - tak jak LL.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Skoro tak wszystko naprawiasz ziemko to poprosil bym o uruchomienie wolnosci slowa w dziale rozluźnienie i spinanie posladow...
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

lwieserce85 pisze:Skoro tak wszystko naprawiasz ziemko to poprosil bym o uruchomienie wolnosci slowa w dziale rozluźnienie i spinanie posladow...
To napisz do Tomasha.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

nie jestem pewien ale chyba nie zablokowałeś AoS-u tylko dalej jest full open

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nadal? Pogrzebalem teraz...

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

cóż ja mogę nadal pisać i nie wiem czy to wynika, że A: ktoś m dał uprawnienia, B: jednak nie jest zablokowane

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Z tego co widze to masz uprawnienia. Przetestowalem uprawnienia na innym uzytkowniku i wydaje sie dzialac.

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Albo albo to moja "wina" dodałem cię jako głos rozsądku, ale jak chcesz mogę ci zabrać dostęp ;)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

spoko moge miec uprawnienia ale ja raczej sobie bede czytac niz pisac ;)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Ziemko czy jesteś w stanie zrobić w AoS-ie 6 głównych działów?

Dyskusja ogólna
Turnieje i inne imprezy
Grand Alliance Order
Grand Alliance Chaos
Grand Alliance Death
Grand Alliance Destruction

tyle wg mnie wystarczy bo każdy inny temat zamyka się w tych 6 głównych

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

+1
Dodałbym jeszcze jeden nowości, temat w ogólnej części forum zawsze zawiera min kilka wypowiedzi typu " to nie jest WFB", i to zdanie jest zawsze prawdziwe ale po co je non stop powtarzać.
Niby mógłby być w dyskusji ogólnej ale podejrzewam że dużo osób nie grających w AoS będzie odwiedzać ten temat aby zobaczyć nowe modele.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zrobie wam tak jak jest u lizakow, ale to troche potrwa bo musze sporo naklikac.

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Nie chce zaczynać jakiejś d. wojny ale może przenieść gdzieś podforum PKS, nie wiem co to jest ale od ponad 3 lat nikt nie napisał tam posta. Zapewne są tam ważne rzeczy ale mogą nie być na stornie głównej.

I tu też
Balancing Patch & Restricted 3 lata bez posta

Tu rok ponad
Zlustrowane Forum Listy Sędziowskiej

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Duzo rzeczy moznaby zrobic, natomiast jesli mialoby sie na to czas. Obecnie jestem jedynym aktywnym adminem, nie gram obecnie ani w aos ani w wfb i naprawde wchodze na BP z sentymentu i tylko wylacznie z sentymentu nie chce zostawic go bez zadnego dzialajacego administratora.

Andronikus
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Andronikus »

Nic tylko czekać, aż wszystko pierdut... :roll:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ziemko pisze:Duzo rzeczy moznaby zrobic, natomiast jesli mialoby sie na to czas. Obecnie jestem jedynym aktywnym adminem, nie gram obecnie ani w aos ani w wfb i naprawde wchodze na BP z sentymentu i tylko wylacznie z sentymentu nie chce zostawic go bez zadnego dzialajacego administratora.
W HSa pykasz :P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

HS i planszowki sa duzo mniej czasochlonne niz bitewniak.
Czy wszystko pierdut zalezy od Tomasha, on od dawna chcialby oddac forum, dopoki forum istnieje bede pomagal, bo nie zaprzepaszcze 11 lat...

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

@JarekK

Każdy mój wpis na aos dotyczył mojego znajomego i serdecznego kumpla Juraka. Po tekstach na stałe z tego co już słyszałem usuniętego użytkownika ryerzagralla, które były ponież jakichkolwiek norm, napisałem 2-3 posty skierowane tylko do Niego i były tylko i wyłącznie rezultatem wypocin jegomościa. Nie lubię wpieprzać się w sprawy które mnie nie dotyczą, choć wiem, że połowa forumowiczów tylko zaciera ręcę na taką ewentualność. Napisałem wiadomość do mojego kumpla, a jakiś nie boję się użyć tego sformułowania troll rycerz, postanowił się przypieprzyć, choć środowisko aos już kilku podobnych przysporzyło naszemu forum użytkowników typu Caen, dobrze pamiętam? Nie mając jednak możliwości banowania użytkowników ( choć chyba każdy doskonale wie, że to wciąż ta sama osoba ) postanowiłem wyjątkowo nie puścić tego płazem, za co dostałem bana po 9 latach bycia na forum, po raz pierwszy i to uwaga za co - za trollowanie na podforum aos, odpisując na wymiociny najbardziej znanego trolla ostatnich miesięcy. Serdecznie dziękuję.

Poza tym w ogóle mi nie przeszkadza, że mają swoje podforum na naszym forum sam odwiedziłem to całe podforum tylko po to, żeby zobaczyć o co chodzi z tymi kosmicznymi jajami w stylu cyber punkowych krasnali - z wielką przyjemnością będę dalej śledził nowe wymysły gw, mam nadzieję, że jako bardzo znany aosowy troll będę mógł chociaż pooglądać obrazki i pośmiać się z Wami :) :lol2:
I believe in Honour.!

ODPOWIEDZ