Moderatorzy - Rekrutacja

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Re: Moderatorzy - Rekrutacja

Post autor: Yudokuno »

jak nie wiadomo o co chodzi, a robi się kwas, to wiadomo, że chodzi o Bartusia :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Heretic pisze:Wydaje mi się Solo, że nie chodzi tu tylko o tą sytuację, ale o ogólny i widoczny brak solidarności klubowej. No cóż zostawmy temat, bo to sprawa nie na public
Solidarność klubowa = owczy pęd. Nie wiem czemu uważacie że to, że ktoś ma inne zdanie to już jest powód żeby go zadeptać za "brak solidarności klubowej" - no proszę was. Szczególnie że jedziecie na Bartka "bo Bartek" jak akurat pisze dość znośnie jeżeli chodzi o poziom wypowiedzi i akurat za tą bym się nie przyczepił.

Szkoda po prostu, że Robertowskie podejście do forum - czyli porządek zamiast zabawy - po prostu totalnie do mnie nie trafia i żałuje że wyłazi z naszego śląskiego podwórka na coś szerszego. Zreszta dziwi mnie tez wasze podejście - macie te 30+ i nagle chcecie wszystko łądowac w kamasze, ale jak mieliście 20+ to szaleliście flamowaliscie spamowaliscie (niby jak Ziemko i Shino zrobili po 11k postow :P) i była to po prostu fajna zabawa - którą teraz chcecie mlodziakom ukrócić bo już chyba luzu brakuje ;/

Już Bartek byłby lepszym moderatorem niż Robert - a tez moze to robić "darmowo i uważnie" a do poprawy ortografii wystarczy mu google. A przecież jak przyjdzie do większej rozróby to i tak jak zwykle zakłódkuje admin ;/ Co do poprawy stylistyki to w ogóle tez jakiś chory pomysł - każdy pisze jak chce jeżeli chodzi o styl, jak sobie troche kuleje składniowo to trudno, jak kogos psoty nam się nie podobaja to można je ignorowac, piekna opcja przeciez na forum jest (no już, prosze do woli stylistyke poprawiac :P). A brzmi to jak pretekst do kastrowania postów

Tyle, chociaż, zaraz mnie okrzycza że mam "zdanie jak Bartek" ale cóz, mniejszość ma zawsze rację! :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Yudokuno pisze:jak nie wiadomo o co chodzi, a robi się kwas, to wiadomo, że chodzi o Bartusia :mrgreen:
Bo ? :?
Zaczyna mnie to irytować. Masz ze mną jakiś problem Aga ?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Eltharion pisze:
Yudokuno pisze:jak nie wiadomo o co chodzi, a robi się kwas, to wiadomo, że chodzi o Bartusia :mrgreen:
Bo ? :?
Zaczyna mnie to irytować. Masz ze mną jakiś problem Aga ?
Chłopie - czasem jak cos napiszesz to mi wstyd że w czymkolwiek Ci rację przyznaje... ](*,) no ale jak ja masz to nic innego nie wypada mi zrobic
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Bartuś, to Ty masz ze wszystkim problem... Jak słyszałam... :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Heretic zostaje modem na PiM.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

No to kaplica :(
Czarne czasy nadchodzą
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ja tam się cieszę i gratuluję - może teraz tematy nie będą zamykane w tak bezmyślny sposób ....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Teraz będą zamykane be powodu coś jak hiszpańska inkwizycja (której nikt się nie spodziewa :mrgreen: ) więc ciesz się póki żyjesz w błogiej nieświadomości :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

PiotrB pisze:ja tam się cieszę i gratuluję - może teraz tematy nie będą zamykane w tak bezmyślny sposób ....
A to groszek je zamykał czy ktos z czerwonych :) ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

gorzej niż było do tej pory nie może być :)... więc głowa do góry :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Haha
Obrazek
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Eltharion, nie udowadniaj całemu światu że wybór Roberta ma sens proszę...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Bartuś, nie kuś. Zanim Robert nauczy się dawać ostrzeżenia, sama sprawię, że polecisz dalej, niż Stoch w obu seriach.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Dziękuję za zaufanie. :D

Oj Bartek już nie rób ze mnie takiego potwora. Będzie dobrze. Zobaczysz :D Ty Adam też nie przesadzaj. Powiedzieliscie juz wszystkim co uważacie o mnie i chyba wystarczy. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Zaryzykuje :D
Taki mam już styl :P
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

żeby koledzy z klubu mówili publicznie że ich własny człowiek się nie nadaje do czego co jest nieodpłatne ,wymaga uwagi i zabiera czas. Naprawdę to wrogów nie trzeba jak się ma takich przyjaciół. Macie tam w ogóle jakieś wartości w tych swoich głowach?
Sorry, ale cenimy sobie to, że każdy ma swoje własne zdanie. To klub battla, a nie jakaś popieprzona sekta.
I nie, nie jest tak, że "swój" znaczy "najlepszy we wszystkim".


A co Roberta, to myślę, że się nada.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Eltharion pisze:Zaryzykuje :D
Taki mam już styl :P
ech, z takim stylem to tylko sterydy i do kadry norweskiej... :?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Kto wie :mrgreen: za 20 lat może będę na sterydach dukał u norwegów :P (tam jest przynajmniej normalnienie to co tu w Polsce kraju absurdu)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Eltharion pisze:Kto wie :mrgreen: za 20 lat może będę na sterydach dukał u norwegów :P (tam jest przynajmniej normalnienie to co tu w Polsce kraju absurdu)
Jak zobaczyłem czarnych wikingów, zmieniłem zdanie. :mrgreen: :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

ODPOWIEDZ