Moderatorzy - Rekrutacja

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Re: Moderatorzy - Rekrutacja

Post autor: Heretic »

Eltharion pisze:A ja przeciw
Robert to spoko gość ale moderator kiepski (przynajmniej tak oceniam jego prace na Hlosie)

A co masz mi do zarzucenia??

W szczególności, że hlos działa parę tygodni.

Jak na razie dbam, o brak podwajania postów( błąd techniczny forum), kasuję oczywisty spam. Blokuje trolling. Edytuję posty dla ich przejrzystości. Biorąc pod uwagę, że forum działa od paru tygodni...

Poza tym dzięki, po raz kolejny mój ,,klub" niezwykle mnie wspiera. =D>
Ostatnio zmieniony 14 lut 2014, o 21:41 przez Heretic, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie no Robert wiesz ja tam nigdy złego słowa bym o tobie nie powiedział ale naprawdę moderator z ciebie kiepski
To tak dla naszego wspólnego dobra daj se powiedzieć
Np. edytowanie postów ludzi przez przez przypadek albo edytowanie ich w celu poprawienia stylistyki i wygladu (a jak chcieli żeby tak to wyglądało) jest imo słabe :( :wink:
Po za tym płoty i młoty to dość luźny dział a znając twój brak jakiegokolwiek poczucia humoru, branie wszystkiego na poważnie i przekonania boje się o swoje posty i posty innych użytkowników
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Eltharion pisze:Nie no Robert wiesz ja tam nigdy złego słowa bym o tobie nie powiedział ale naprawdę moderator z ciebie kiepski
Błąd logiczny albo zwykłe zakłamanie :?

Rzeczywiście zamiast cytuj dałem edytuj, ale chyba każdy może się pomylić. No cóż przeprosiłem i to wszystko

Jeżeli uporządkuje parę zdań informując przy tym użytkownika, który w przeciwieństwie do Ciebie nie ma o to pretensji, nie zmieniając przy tym treści i intencji tego postu jest jak najbardziej pożądane.

Na BP poprawianie ortografii i stylistyki postów jest wręcz oczekiwane.

Ja posiadam poczucie humoru. Nie pokrywa ono się po prostu z Twoim, skoncentrowanym na przykład na wyśmiewaniu lub szydzeniu z ludzi ze względu na ich preferencje seksualne, kolor skóry, włosów, przynależność etniczną czy inne cechy na które nie mają wpływu. Muszę przyznać, że na ludziach o zdrowym kręgosłupie( liczę, że jest ich tu dużo) moralnym powinno to robić pozytywne wrażenie, dlatego uprzejmie dziękuję Ci za dobrą reklamę.

Wiem, że ten dział jest luźny i nie miałbym zamiaru kasować czyichś postów ze względu na odmienność przekonań. Nie jestem cenzurą. Głównym zadaniem byłoby oczywiście gaszenie nadmiernego flamu, którego ze względu na charakter działu jest bardzo dużo.

Pozdrawiam
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Robert ale naprawdę ja cie mogę reklamować jako księdza czy kogo tam chcesz ale nie moderatora :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Eltharion pisze:Robert ale naprawdę ja cie mogę reklamować jako księdza czy kogo tam chcesz ale nie moderatora :?
Dobrze. Wypowiedziałeś się. Ja odpowiedziałem co o tym sądzę. Na tym skończmy. Każdy wyciągnie wnioski z tego co napisaliśmy.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Popieram kandydature Heretica.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Robert na "Płoty i Młoty" Chyba tylko po to żeby Groszek nie dostawał już najwięcej skarg... to jest luźny dział w którym jest stosunkowo najdziwniej na forum, ale to klimat i specyfika - taki nasz 4chan :P A Robert to miejsce po prostu zastraszy i zamknie (oczywiście pod pozorem gaszenia flame'ów). Do tego jeden temat w tym dziale ostatnio Roberta personalnie dotyczy i może od niego chce zaczać swoją moderatorską pracę... Przypadek - nie sadzę, ze tak zacytuje klasyka.

Do tego w moderowaniu doświadczenia ma zerowe (co sam przyznaje), a dział Płoty i Młoty jednak jest najbardziej kontrowersjogenny po LL ;P Niech najpierw pokastruje podforum WoCHu tam sie malo co dzieje

Do tego Robert jest skrajnie antyreligijny co wyraża w każdy możliwy sposób i nie wiem czy jest sens żeby dawał temu wyraz też przez moderację

Oczywiscie to tylko moje zdanie, rządzi i dzieli tu i tak administracja :D Ale jak są głosy poparcia to i inne liczę mogą zostać dodane
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Mam świadomość jakim działem jest ten, o którego moderację się staram. Z pewnością nie chcę go zamknąć i zastraszyć.

Który to Twoim zdaniem temat dotyczy mnie?? Chyba ten, który i tak zostął zamknięty. Jak sam widzisz nie przeze mnie.

Rzeczywiście mam niewielkie doświadczenie w moderacji, ale podejrzewam ,że nie byłbym pierwszym modem, który został wybrany, a miał niewielkie doświadczenie.

Moje przekonania religijne z pewnością nie będą miały wpływu na pracę moderatora. Tak samo jak nie powinny mieć wpływu na jakąkolwiek ocenę mojej osoby, również jako ewentualnego moderatora. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której edytuję posty, kasuję je lub zamykam temat ze względu na to, że ktoś ma inny poglądy na sprawy religijne niż ja.

Insynuowanie, że mam zamiar zostać modem tego działu, bo jakiś troll( samiwieciekto) robi zamieszanie dla zamieszania to niedorzeczna teoria spisku.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Robert a nie chcesz zajac się czymś bardziej odpowiednim i lepszym dla ciebie na początek na przykład wspomniany wcześniej dział Wochu ?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Bartku po pierwsze ten dział ma moderatora, a po drugie na czym oparta jest Twoja ocena tego co jest dla mnie lepsze :D I co to w ogóle znaczy w kwestii moderacji
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Słuchaj naprawdę doceniam twój zapał (ze ci się chce i wogle) ale jakoś ci nie wierze wiesz ? :(
Po prostu znam cie na tyle że wiem że jesteś poważny do szpiku kości i ciągle się boje o swoje posty jak i innych użytkowników w tym dziale :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Bartuś, nie przenoś swoich lokalnych animozji na forum BP. I tak już nam tu od dawna podpadasz swoją radosną twórczością. Myślę, że ta kandydatura jest warta przemyślenia i bardzo poważnie wezmę ją pod uwagę.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Ja tam znam Roberta z luźnej strony i wiem że da sobie radę, jeśli chce niech spróbuje historia oceni jakim był modem, co się stanie najwyżej się go zmieni na kogoś innego.
JS ;]

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Groszek ratuj!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Takie łajno to chyba tylko na BP jest możliwe żeby koledzy z klubu mówili publicznie że ich własny człowiek się nie nadaje do czego co jest nieodpłatne ,wymaga uwagi i zabiera czas. Naprawdę to wrogów nie trzeba jak się ma takich przyjaciół. Macie tam w ogóle jakieś wartości w tych swoich głowach? Ja mam takie marzenie - żeby cofnąć większość z Was 20 lat w czasie i żebyście na miesiąc do mojej jednostki trafili...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

PiotrB pisze:Takie łajno to chyba tylko na BP jest możliwe żeby koledzy z klubu mówili publicznie że ich własny człowiek się nie nadaje do czego co jest nieodpłatne ,wymaga uwagi i zabiera czas. Naprawdę to wrogów nie trzeba jak się ma takich przyjaciół. Macie tam w ogóle jakieś wartości w tych swoich głowach? Ja mam takie marzenie - żeby cofnąć większość z Was 20 lat w czasie i żebyście na miesiąc do mojej jednostki trafili...
+1
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

PiotrB pisze: mam takie marzenie - żeby cofnąć większość z Was 20 lat w czasie i żebyście na miesiąc do mojej jednostki trafili...
Aż się boję pytać co to moze być za jednostka, ale różne zabawne pomysły przychodzą do głowy same.


Różne mają ludzie marzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

@PiotrB

piękny i słuszny pojazd, szczególnie ze nie widzę jakichkolwiek podstaw do powyższych ocen. Robert, którego wypowiedzi forumowe są zawsze wyważone, jeżeli ma chęci i siły nadaje sie na zabijacza spamu.

A co ma do tego religia to nie wiem :roll:

Szybki weźcie sie za siebie ;)
bo takiej akcji dawno nie widziałem

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Nie do końca rozumiem tych uwag, każdy ma swoje przemyślenia a to jest forum ludzie mądrzy i głupi mogą się tu wypowiadać.
Jeśli Eltharion chce was przestrzec to ma do tego prawo, ja z mojej strony mam prawo reklamować Roberta.
Wydaje mi się że forum jest po to żeby rozmawiać, osobiście nie narzucam w SS myślenia jednym tokiem moim tokiem i nie chciałbym abyście wolnych ludzi w wolnym klubie próbowali zniewolić, panowie czasy czarnych niewolników dawno minęły w SS każdy ma biały kolor skóry (do czasu aż poznamy jakiegoś czarnoskórego gracza) każdy wypowiada się za siebie, nie mieszajcie do tego najjaśniejszego z jasnych klubów, który zrzesza się aby grać w grę ewentualnie hamować agresję na turniejach.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Wydaje mi się Solo, że nie chodzi tu tylko o tą sytuację, ale o ogólny i widoczny brak solidarności klubowej. No cóż zostawmy temat, bo to sprawa nie na public
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

ODPOWIEDZ