Przenosiny BP na nowy serwer: 16-18.03

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Przenosiny BP na nowy serwer: 16-18.03

Post autor: Tomash »

Howgh!

Przenoszę BorderPrinces na nowy serwer. Kod na nim już działa, po prostu musi nastąpić ta godzina-dwie przerwy w działaniu kiedy zamknę forum, zrobię zrzut bazy, przeniosę go na nowy serwer i przekieruję domenę.

Zrobię to w poniedziałek, wtorek albo środę, jeszcze nie wiem kiedy znajdę tę godzinę. Sorry że ta godzina jest taka niezdefiniowana, ale kiedy już nastąpi proszę nie panikować, nie potrwa to długo.

Gdyby coś się działo, kanałem komunikacji będzie strona BP na fejsie: https://www.facebook.com/pages/Border-P ... 27?fref=ts
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Czas start! Zamykam możliwość pisania na forum żeby baza była czysta...
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

I po przenosinach! Łączny czas 31 minut. Jeśli to widzicie to znaczy że już korzystacie z nowego serwera :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

full profeska! dzięki :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

A, wyszukiwarka jeszcze nie działa, ale jak już ją ustawię to powinna być nie do ruszenia :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wyszło cool!

Awatar użytkownika
Profi
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Worcław
Kontakt:

Post autor: Profi »

Szybko, sprawnie i bezboleśnie ;). Ekstra! Dzięki!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sama zmiana poszła luksik =D> . Teraz tylko zobaczyć swoje posty [-o< :P ...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

smiejagreg pisze:Sama zmiana poszła luksik =D> . Teraz tylko zobaczyć swoje posty [-o< :P ...
Jeśli dodałeś się do wrogów, to posty możesz zobaczyć po kliknięciu na "pokaż tę wiadomość".

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Błagam, wgraj tą wtyczkę do zmniejszania zdjęć!!! [-o< [-o< [-o<
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

swieta_barbara pisze:
smiejagreg pisze:Sama zmiana poszła luksik =D> . Teraz tylko zobaczyć swoje posty [-o< :P ...
Jeśli dodałeś się do wrogów, to posty możesz zobaczyć po kliknięciu na "pokaż tę wiadomość".
Czyli co? mam dodać siebie samego do wrogów? Czy powinienem zrobić to wcześniej? Pytam, bo przeglądarka nadal nie działa...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

smiejagreg pisze:
swieta_barbara pisze:
smiejagreg pisze:Sama zmiana poszła luksik =D> . Teraz tylko zobaczyć swoje posty [-o< :P ...
Jeśli dodałeś się do wrogów, to posty możesz zobaczyć po kliknięciu na "pokaż tę wiadomość".
Czyli co? mam dodać siebie samego do wrogów? Czy powinienem zrobić to wcześniej? Pytam, bo przeglądarka nadal nie działa...
Nie no, Grzechu, bekę sobie z Ciebie kręcę, wyluzuj.
Pozdro YOLO!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sorki, że nie załapałem, ale nie znam się na tym ni chrena, więc można mnie robić w balona w tę i nazad :oops: :? :wink: Po prostu szkoda mi tego, że nie działa przeglądarka postów. Ale mam nadzieję, że Tomash, jak zwykle, stanie na wysokości zadania...

ODPOWIEDZ