Karabin żyje i prosi o wsparcie!

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Karabin żyje i prosi o wsparcie!

Post autor: swieta_barbara »


Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Karabin prawie jak Samara Morgan...
Obrazek

Marian
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Marian »

lith pisze:Fajnie żeście go zbanowali, bo mogłem sobie przypomnieć fajne czasy z Wami spędzone, ale kurcze - nawet, jak trollował to Karabina nie odblokujecie? ;)
Bardzo dobrze napisane :D
Warhammer bez tych wielu ludzi do których zalicza sie Konrad nie dawałby tylu wspomnień.
Pozdro i niech zabawa trwa :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Robson pisze:hmm ja cały czas mam ten plik karabina (mp4 ~ 90mega) i nic mu nie dolega, czy jest możliwe aby ktoś podmienił plik po fakcie czy jak? bo to dosyć dziwna sprawa.
Podłączam się pod pytanie. Bo coś jest nie halo skoro nagle Robson nie ma problemów a Andrzej mi tu jakieś raporty wrzuca
Andrzej pisze:Nie bój nic, przyjedziemy z Piotrem i innymi osobami które to ściągnęły bardzo mocno i dobitnie ci podziękować. Frajerze.
Sam swoich spraw załatwić nie umiesz, że listę kolejkową układasz i kolegami straszysz? Jako typ uderzający trzymanego gościa mógłbyś sobie darować teksty o frajerstwie ;)

Ziemko w ogóle sprawdziłeś co to za plik czy wysnuwasz wnioski co do czyjegoś zdrowia psychicznego na bazie postów Andrzeja?
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Mamy juz 4 zgloszenia takze chyba sie nie zmowili...

To co sie kiedys wydarzylo nie ma nic do tego ze wrzucanie wirusa to <wstaw niecenzuralne slowo>

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

U mnie na szczescie linuxa nie tykaja takie rzeczy

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Zmówiły się osoby, które mówią, że jest spoko?
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Wirus to wirus. Nie kazda konfiguracje sprzetowa nie kazdy system tyka.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Mi plik poszedł, tylko trza ogarnąć żeby strona nie chciała wam instalować nic na kompie. Nigdy nic nie ściągacie z neta ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Tyle w temacie.
Spoko zabawa rzucić gównem może się przyklei ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jak już mówiłem mało mnie obchodzi, że plik który teraz się tam znajduje jest bezpieczny, dla wybranych osób - wiem co ściągnąłem i wiem, że to coś zawirusowało mi kompa. I jestem pewien, ze admini też nie będą mieli wątpliwości, co robić z takimi żartownisiami. I tyle w temacie.

A jeśli ktoś ma do mnie jakąś sprawę, to zapraszam na masterze, w Łodzi nie będę ale Wawa, Krk, Ślunski oba jak najbardziej.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Andrzej otrzymujesz ostrzezenie, niezaleznie od tego co wrzucil eliah grozenie komus i uzywane przez Ciebie slownictwo NIE BEDzie tolerowane na BP.

Eliah odnosnie Ciebie przedyskutujemy temat. Fakt, ze Ci nierozwnowazony emocjonalnie czlowiek cos Ci dal, a ty uwierzyles, ze to tylko filmik nie usprawiedliwia Cie. To gowno zainfekowalo komputery kilku uzytkownikow, a to jest juz srogie przegiecie.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

zostalem wyciagniety za frak z estalii. Plotka glosi, ze Pana Karabina tu banuja za multikonta. Przeciez on z natury jest w 4 osobach, wiec mu dodatkowe konto nie potrzebne. Niech ma chlopak cos z zycia i powypowiada sie na forum, ktore tak sercu jego bliskie :)

czy ktos moglby dac jakiegos linka do tej strony na ktorej karabin robi tak brzydko, ze zostal ukarany na cale zycie? bo chyba nie wszyscy wiedza, wlaczajac mnie
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Mili państwo, przestańcie pierdolić bzdury. To jest zwyczajny plik .rar wewnątrz którego jest równie zwyczajny filmik w formacie .mp4.

To że komuś głupie kombo antywirus-przeglądarka wywaliło false-positive to nie jest podstawa do oskarżania ludzi o wrzucanie zawirusowanych plików. Albo po prostu możecie mieć inne wirusy/malware'y na kompie.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja może jeszcze raz napiszę dla jasności. Nie mam interesu nikogo oczerniać ale w ściągniętym pliku BYŁ VIRUS - jest to na 100% pewne - albowiem zaraz po rozpakowaniu odinstalował mi firefoxa i zainstalował szybko kilka różnych bzdur mnożąc się szybko. Rzeczywiście niektóre dobra i płatne programy mogły go zablokować w czasie ściągania i być może dlatego część użytkowników mogła pobrać ten plik bez problemów. Jednak popularnie i darmowe avasty nie miały szans. Ja musiałem pościągać różne clenery - znaleźć i usunąć zawirusowane pliki które szybko się mnożył. To zajęło mi sporo ponad godzinę. I proszę mi tu nie sugerować bzdur ,że w moim komputerze były wirusy wcześniej i akurat uaktywniły się w czasie ściągania tego pliku bo to jest oczywista bzdura.
Cenię to forum bo znam większość ludzi osobiście i do wczoraj dosyć ufnie podchodziłem do takich linków zawierających zdjęcia czy filmy. Od dziś nic już tu takiego nie kliknę . Uważam ,że zamiast pyskowania należy się mi innym którzy mieli ten kłopot po prostu słowo przepraszam - bo nie zakładam ,żeby było to celowe działania -ale za wypadek nawet nie celowy przecież ponosi się jakąś odpowiedzialność.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2015, o 11:35 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

kotson pisze:Sam mam szczęście że nie antywirus zablokował mi ściągnięcie tego gówna na służbowym komputerze, bo wyleciałbym na zbity ryj z pracy. A dwa liczyłem, że to jest chociaż ten filmik z pijanym karabinem, który buja się z krzesłem na głowie ( mogę się trochę mylić widziałem to wieki temu) :(.Chyba Robson to wrzucił, ale jakość jest fatalna.
ważne, że słychać to co trzeba :) jakoś telefonu motorolaA925 ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

PiotrB pisze:Ja może jeszcze raz napiszę dla jasności. Nie mam interesu nikogo oczerniać ale w ściągniętym pliku BYŁ VIRUS - jest to na 100% pewne - albowiem zaraz po rozpakowaniu odinstalował mi firefoxa i zainstalował szybko kilka różnych bzdur mnożąc się szybko.
Korelacja to nie wynikanie. Być może miałeś już wirusa wcześniej, być może kliknąłeś coś na stronie na której plik był wystawiony albo na innej stronie w zakładce.
W każdym razie sam plik 4K.rar jest czysty jak łza.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Ja mam darmowy AVG antivirus ;>
Nie wiem jak to możliwe, niech jacyś informatycy się wypowiedzą, natomiast dziwnym jest oskarżanie karabina za infekowanie forum... podczas gdy on nie ma tu dostępu ;) do dosyć absurdalne, no chyba ze wrzucił ten link ze swojego multikonta :mrgreen:
Imo albo ta domena, na której umieszczono ten filmik jest zjebana, albo jakiś zgrywus podmienił ten plik w trakcie.

Karabin jest troche zryty, ale chyba nie aż tak by psuć kolegom kompy... imo

chill i pozdr. :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Mój plik nie był czysty- tak samo jak u innych osób którzy miel ten problem. Można by rzeczywiście tak mówić gdyby to stało się tylko u mnie. Jednak przynajmniej 3 osoby miały ten sam kłopot.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Spoko, kompy same nam się zainfekowaly kilka sekund sciagnieciu tego pliku, ale to na pewno z innego powodu. Albo zmowilismy sie i to sobie wymyslilismy...

Dobra, ja już mam na to wywalone, bawcie się jak chcecie. Lekcja na dziś nie klikać w żadne linki na bp.

Pozdro
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ